4,277
+0,103 (+2,47%)

Fundamentele analyse Aegon

AEGON NV is het moederbedrijf van een groep van de grootste verzekeringsmaatschappijen ter wereld. De aktiviteiten spitsen zich toe op levensverzekeringen, pensioenen, spaargelden en investeringsprodukten. Bijkomend aan beperkende bankaktiviteiten behoren hospitalisatie en algemene verzekeringen tot de activiteiten van de groep. De holding werkt via verschillende verdeelkanalen en met verschillende merken. Zodoende wordt de aandacht vooral gericht op de Nederlandse, Amerikaanse en Britse markt. Andere aktiviteiten bevinden zich in Azië, de rest van Europa en de rest van Ameerika. Bedrijfsonderdelen zijn 'Leven', 'Individueel sparen en pensioen' , 'Niet leven', 'Associaties', 'Vermogensbeheer', Distributie' en 'Andere'. De maatschappij heeft klanten in meer dan 20 landenen raporteert in 4 regio's: 'Amerikas', 'Nederland', 'Verenigd koninkrijk' en 'Nieuwe markten'

Gegevens Aegon

Aantal werknemers 22.322
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 2.044.000
Cashflow per aandeel -1,39
Rendement eigen vermogen (%) 0,18
Koers einde boekjaar 3,24

NAW Gegevens Aegon

Adres Aegonplein 50
Postcode 2591
Plaats TV Den Haag
Land Netherlands
Tel +31703443210
Fax
Website http://www.aegon.com
E-mail ir@aegon.com

Kerncijfers Aegon

Kerncijfers 2020201920182017
EBITDA (mln.) 1.525,003.690,002.672,003.693,00
Bedrijfs resultaat (mln.) 421,002.345,001.289,002.828,00
Resultaat voor belasting (mln.) -84,001.832,00782,002.393,00
Netto winst (mln.) 45,001.528,00744,002.361,00
Winst per aandeel 0,590,290,92
Koers winst verhouding 6,8914,075,78
Dividend per aandeel 0,120,310,290,27
Dividend rendement 3,71%7,62%7,11%5,08%

Balans Aegon

Balans (mln.) 2020201920182017
Totaal activa 444.868,00441.106,00393.031,00396.291,00
Gewoon kapitaal 25.384,0025.028,0022.864,0024.366,00
Preferent kapitaal 6.961,006.498,185.080,326.656,85
Aandeel van derden 75,0020,0022,0020,00
Groepsvermogen 25.459,0025.048,0022.886,0024.386,00
Totaal passiva 444.868,00441.106,00393.031,00396.291,00

Overige data Aegon

2020201920182017
Aantal werknemers 22.32223.75726.54328.318
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 2.044.0002.690.1602.680.6702.659.570
Cashflow per aandeel -1,392,710,190,21
Rendement eigen vermogen (%) 0,186,113,259,69
Koers einde boekjaar 3,244,074,085,32

Raad van bestuur Aegon

CEO Lard Friese
CFO Matthew Rider
Chairman (Board of Directors) William Connelly
CHRO Carla Mahieu
CRO Allegra van Hövell-Patrizi
CTO Mark Bloom
Member of Board of Directors Dona Young
Member of Board of Directors Corien Wortmann-Kool
Member of Board of Directors Ben Noteboom
Member of Board of Directors Thomas Wellauer
Member of Board of Directors Caroline Ramsay
Member of Board of Directors Mark Ellman

Indices

AEX 788,67 -2,78 -0,35% 18:05
AEX GR 2.841,00 -42,30 -1,47% 18:05
AMX 1.083,04 +0,89 +0,08% 18:05
ASCX 1.372,17 -5,60 -0,41% 18:05
BEL 20 4.177,29 +38,37 +0,93% 18:05
Germany40^ 15.607,50 +75,75 +0,49% 22:00
UK100 7.069,91 +13,48 +0,19% 22:00
Citi ESTOXX 50 4.171,97 +8,69 +0,21% 21:59
US30^ 34.879,88 +76,42 +0,22% 21:59
Nasd100^ 15.205,96 -123,17 -0,80% 21:59
Japan225^ 30.231,21 +18,91 +0,06% 21:59
US500^ 4.443,63 -12,70 -0,28% 21:59
EUR/USD 1,1697 -0,0023 -0,20% 23:45
BUND 170,25 +0,05 +0,03% 22:03
Brent 78,69 +1,53 +1,98% 21:59
Gold spot 1.750,25 -0,25 -0,01% 23:45
WTI 75,52 +1,55 +2,10% 21:59

Laatste beursnieuws

  1. 22:08 Beursupdate: AEX op Wall Street (ABM Financial News)
  2. 22:08 Gemengd beeld op Wall Street (ABM Financial News)
  3. 21:30 Fed-president New York mikt op inflat... (ABM Financial News)
  4. 20:59 Olieprijs hoger gesloten (ABM Financial News)
  5. 19:29 Tech lager op gemengd Wall Street (ABM Financial News)
  6. 19:02 Europese beurzen licht hoger gesloten (ABM Financial News)
  7. 18:03 Flow Traders investeert in shape Q (ABM Financial News)

Heatmap

Meld u aan

Zorg dat u op de hoogte bent van al het nieuws, door u in te schrijven op een van onze gratis nieuwsbrieven.

Aanmelden

Agenda

  1. 27-09-2021 Verenigde Staten - Industriële bestellingen Verenigde Staten - Durable Goods Aug 2021
  2. 27-09-2021 Nederland - Ondernemersvertrouwen Nederland - Sep 2021
  3. 28-09-2021 Emakina Group - Halfjaarresultaten 2021
  4. 28-09-2021 SCHEERDERS VAN KERCHOVE'S VERENIGDE FABRIKEN NV - Halfjaarresultaten 2021
  5. 28-09-2021 Frankrijk - Consumentenvertrouwen Frankrijk - Sept 2021
  6. 28-09-2021 Verenigde Staten - Detailhandel Verenigde Staten - Johnson Redbook Retail Sales Index
  7. 28-09-2021 Verenigde Staten - Consumentenvertrouwen Verenigde Staten - Sep 2021
  8. 28-09-2021 Verenigde Staten - Leading Indicators USA - Aug 2021
  9. 28-09-2021 Verenigde Staten - Vastgoed Verenigde Staten - S&P/C-S Home Prices Jul 2021
  10. 29-09-2021 Etablissementen Franz Colruyt NV - Algemene Aandeelhoudersvergadering
Ga naar de Financiële agenda