51,420
-0,140 (-0,27%)

Fundamentele analyse AALBERTS NV

Aalberts ontwikkelt kritische technologieën voor toonaangevende industrieën en het dagelijks leven. Installatietechniek ontwikkelt, ontwerpt en produceert leidingsystemen voor de distributie en regeling van water- of gasstromen in verwarmings-, koel-, water-, gas- en sprinklerinstallaties in woningen, commerciële en industriële gebouwen en industriële toepassingen. Materiaaltechnologie biedt een unieke combinatie van geavanceerde warmte- en oppervlaktebehandelingstechnologie. Klimaattechnologie ontwikkelt, produceert en regelt de waterstromen in verwarmings- en koelsystemen in woon- en bedrijfsgebouwen om de energie-efficiëntie van het systeem te verbeteren. Industriële technologie ontwikkelt, ontwerpt en produceert voornamelijk producten en systemen voor de controle en regulering van vloeistoffen onder zware en kritieke omstandigheden voor specifieke nichetoepassingen in stadsverwarming en gas, algemene industrieën en de auto-industrie.

Gegevens AALBERTS NV

Aantal werknemers 14.782
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 110.580
Cashflow per aandeel 3,41
Intrinsieke waarde per aandeel 15,44
Koers Intrinsieke waarde verhouding 2,36
Rendement eigen vermogen (%) 6,61
Koers einde boekjaar 36,46

NAW Gegevens AALBERTS NV

Adres Stadsplateau 18
Postcode 3521
Plaats AZ Utrecht
Land Netherlands
Tel +31303079300
Fax
Website http://www.aalberts.nl
E-mail info@aalberts.nl

Kerncijfers AALBERTS NV

Kerncijfers 2020201920182017
Omzet (mln.) 2.610,402.841,302.758,902.694,00
EBITDA (mln.) 379,30416,10455,70413,70
Bedrijfs resultaat (mln.) 187,40320,40323,10293,10
Resultaat voor belasting (mln.) 165,00297,70306,40276,40
Netto winst (mln.) 117,30225,70238,20204,50
Winst per aandeel 1,062,042,151,85
Koers winst verhouding 34,4019,6113,5122,92
Dividend per aandeel 0,600,800,750,65
Dividend rendement 1,65%2,00%2,58%1,53%

Balans AALBERTS NV

Balans (mln.) 2020201920182017
Materiële activa 986,20874,30818,20774,90
Immateriële activa 1.255,701.319,801.234,801.126,60
Vaste activa 2.263,102.382,502.068,101.916,20
Voorraden 554,90626,00613,70556,80
Debiteuren 323,60338,50342,90353,10
Overige vorderingen 8,506,3013,103,50
Liquide middelen 55,8058,5053,7043,50
Vlottende activa 992,101.083,101.079,80994,20
Totaal activa 3.255,203.465,603.147,902.910,40
Gewoon kapitaal 1.774,101.809,801.651,601.490,30
Preferent kapitaal -83,801.355,651.184,951.057,35
Aandeel van derden 32,2028,0024,2022,40
Langlopende schulden 587,50793,00674,00640,30
Kortlopende schulden 861,40834,80798,10757,40
Totaal passiva 3.255,203.465,603.147,902.910,40

Overige data AALBERTS NV

2020201920182017
Aantal werknemers 14.78216.09416.45216.003
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 110.580110.580110.580110.580
Cashflow per aandeel 3,413,422,913,04
Intrinsieke waarde per aandeel 15,4415,5714,1912,83
Koers Intrinsieke waarde verhouding 2,362,572,053,31
Rendement eigen vermogen (%) 6,6112,4714,4213,72
Koers einde boekjaar 36,4640,0129,0542,40

Raad van bestuur AALBERTS NV

CEO Wim Pelsma
CFO Arno Monincx
Chairman (Board of Directors) Martin van Pernis
Member of Board of Directors Marjan Oudeman
Member of Board of Directors Jan van der Zouw
Member of Board of Directors Piet Veenema

Indices

AEX 789,49 -8,66 -1,09% 17 sep
AEX GR 2.843,26 -31,16 -1,08% 17 sep
AMX 1.089,38 -3,41 -0,31% 17 sep
ASCX 1.383,93 -3,47 -0,25% 17 sep
BEL 20 4.133,21 -17,71 -0,43% 17 sep
Germany30^ 15.514,00 -137,75 -0,88% 17 sep
UK100 6.982,16 0,00 0,00% 17 sep
Citi ESTOXX 50 4.133,56 -60,54 -1,44% 17 sep
US30^ 34.581,20 0,00 0,00% 17 sep
Nasd100^ 15.334,66 0,00 0,00% 17 sep
Japan225^ 30.350,19 0,00 0,00% 17 sep
US500^ 4.431,70 0,00 0,00% 17 sep
EUR/USD 1,1727 0,0000 0,00% 17 sep
BUND 171,04 0,00 0,00% 17 sep
Brent 75,39 0,00 0,00% 17 sep
Gold spot 1.754,40 0,00 0,00% 17 sep
WTI 71,86 0,00 0,00% 17 sep

Laatste beursnieuws

  1. 09:48 Ruim 228 miljoen coronabesmettingen w... (ABM Financial News)
  2. 18 sep Veel lock-ups op Chinese aandelen lop... (ABM Financial News)
  3. 18 sep Citadel verkleint belang in Fugro fra... (ABM Financial News)
  4. 18 sep Farage meldt belang in DGB (ABM Financial News)
  5. 18 sep Meulman meldt belang in Van Lanschot (ABM Financial News)
  6. 18 sep Bijna 228 miljoen coronabesmettingen ... (ABM Financial News)
  7. 17 sep Beursupdate: AEX op Wall Street (ABM Financial News)

Heatmap

Meld u aan

Zorg dat u op de hoogte bent van al het nieuws, door u in te schrijven op een van onze gratis nieuwsbrieven.

Aanmelden

Agenda

  1. 20-09-2021 Japan - Tokyo Stock Exchange gesloten
  2. 21-09-2021 Belgie - Consumentenvertrouwen België - Sep 2021
  3. 21-09-2021 Verenigde Staten - Detailhandel Verenigde Staten - Johnson Redbook Retail Sales Index
  4. 21-09-2021 Verenigde Staten - Detailhandel Verenigde Staten - Johnson Redbook Retail Sales Index
  5. 21-09-2021 Nederland - Vastgoed Nederland - Sep 2021
  6. 21-09-2021 Nederland - Investeringen ondernemingen Nederland - Jul 2021
  7. 21-09-2021 Nederland - Consumentenuitgave Nederland - Jul 2021
  8. 21-09-2021 Nederland - Consumentenvertrouwen Nederland - Sep 2021
  9. 22-09-2021 Japan - Rente Japan
  10. 22-09-2021 Verenigde Staten - Vastgoed Verenigde Staten - Existing Home Sales Aug 2021
Ga naar de Financiële agenda