1,761
+0,037 (+2,18%)

Fundamentele analyse PostNL

PostNL NV is een in Nederland gevestigde onderneming met hoofdkantoor in Den Haag. Het bedrijf was vroeger bekend onder de naam TNT NV, maar veranderde zijn naam in 2011 in PostNL NV. PostNL is een full-service logistieke en e-commerce dienstverlener. Het bedrijf biedt post- en pakketbezorging met een hoofdfocus in de Benelux-regio.

Gegevens PostNL

Aantal werknemers 37.365
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 505.160
Cashflow per aandeel 0,89
Intrinsieke waarde per aandeel 0,42
Koers Intrinsieke waarde verhouding 9,19
Rendement eigen vermogen (%) 60,33
Koers einde boekjaar 3,83

NAW Gegevens PostNL

Adres Waldorpstraat 3
Postcode 2521 CA
Plaats The Hague
Land Netherlands
Tel +31888686161
Fax
Website http://www.postnl.com
E-mail ir@postnl.nl

Kerncijfers PostNL Koninklijke

Kerncijfers 2021202020192018
Omzet (mln.) 3.491,003.321,002.856,002.793,00
EBITDA (mln.) 473,00457,00299,00268,00
Bedrijfs resultaat (mln.) 324,00293,00119,00185,00
Resultaat voor belasting (mln.) 273,00273,00171,00255,00
Netto winst (mln.) 257,00213,004,0033,00
Winst per aandeel 0,510,430,010,07
Koers winst verhouding 7,506,49201,2028,53
Dividend per aandeel 0,420,280,080,24
Dividend rendement 10,97%10,04%3,98%12,02%

Balans PostNL Koninklijke

Balans (mln.) 2021202020192018
Materiële activa 722,00613,00673,00494,00
Immateriële activa 354,00339,00364,00212,00
Financiële activa 6,003,003,003,00
Vaste activa 1.141,001.007,001.126,00798,00
Voorraden 5,003,004,005,00
Debiteuren 364,00336,00322,00325,00
Overige vorderingen 25,0028,001,002,00
Liquide middelen 848,00651,00480,00269,00
Vlottende activa 1.343,001.202,001.012,00900,00
Totaal activa 2.484,002.210,002.138,001.698,00
Gewoon kapitaal 426,00219,00-21,0046,00
Preferent kapitaal -148,00-508,00
Aandeel van derden 3,002,003,003,00
Langlopende schulden 1.129,001.065,001.205,00770,00
Kortlopende schulden 927,00923,00951,00879,00
Totaal passiva 2.484,002.210,002.138,001.698,00

Overige data PostNL Koninklijke

2021202020192018
Aantal werknemers 37.36540.54146.30337.785
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 505.160494.630482.560462.020
Cashflow per aandeel 0,890,370,440,06
Intrinsieke waarde per aandeel 0,420,16-0,13-0,14
Koers Intrinsieke waarde verhouding 9,1917,16-16,04-13,85
Rendement eigen vermogen (%) 60,3395,95-19,0571,74
Koers einde boekjaar 3,832,792,012,00

Raad van bestuur PostNL Koninklijke

CEO Herna Verhagen
CFO Pim Berendsen
Chairman (Board of Directors) Jan J. Nooitgedagt
Member of Board of Directors Jeroen Hoencamp
Member of Board of Directors Koos Timmermans
Member of Board of Directors Nienke Meijer
Member of Board of Directors Ad Melkert
Vice-Chairman (Board of Directors) Marike E. van Lier Lels
Premium

Ook PostNL zal eigen outlook 2022 niet behalen

Het laatste advies leest u als abonnee van IEX Premium

Ontdek IEX Premium

Indices

AEX 645,77 +5,15 +0,80% 17:13
AEX GR 2.393,24 +21,76 +0,92% 16:58
AMX 860,54 +2,91 +0,34% 17:13
ASCX 1.166,19 +5,01 +0,43% 16:58
BEL 20 3.372,83 +2,62 +0,08% 17:13
Germany40^ 12.202,70 +227,15 +1,90% 17:13
UK100 6.908,46 +77,77 +1,14% 17:13
Citi ESTOXX 50 3.341,01 +57,81 +1,76% 17:13
US30^ 29.390,72 +601,46 +2,09% 17:13
Nasd100^ 11.155,30 +144,70 +1,31% 17:13
Japan225^ 26.546,12 +622,82 +2,40% 17:12
US500^ 3.661,67 +67,00 +1,86% 17:13
EUR/USD 0,9832 +0,0035 +0,36% 17:13
BUND 141,18 +2,92 +2,11% 17:13
Brent 88,19 +2,90 +3,40% 17:13
Gold spot 1.691,76 +31,23 +1,88% 17:13
WTI 82,99 +3,22 +4,04% 17:13

Laatste beursnieuws

  1. 16:29 Beursagenda: macro-economisch (ABM Financial News)
  2. 16:28 Beursagenda: buitenlandse fondsen (ABM Financial News)
  3. 16:28 Beursagenda: Nederlandse bedrijven (ABM Financial News)
  4. 16:15 Amerikaanse bouwuitgaven dalen harder... (ABM Financial News)
  5. 16:10 Video: Amerikaanse aandelen prijzen a... (ABM Financial News)
  6. 16:05 Amerikaanse industrie groeit minder h... (ABM Financial News)
  7. 15:51 Amerikaanse industrie groeit iets harder (ABM Financial News)

Heatmap

Meld u aan

Zorg dat u op de hoogte bent van al het nieuws, door u in te schrijven op een van onze gratis nieuwsbrieven.

Aanmelden

Agenda

  1. 03-10-2022 Nederland - EMU-Schuld Nederland
  2. 03-10-2022 Duitsland - Frankfurt Stock Exchange gesloten
  3. 03-10-2022 Iep Invest NV - notering ex-dividend
  4. 03-10-2022 Japan - Industriële bestellingen Japan Manufacturing PMI
  5. 03-10-2022 Frankrijk - Industriële bestellingen Frankrijk Manufacturing PMI
  6. 03-10-2022 Duitsland - PMI Duitsland - Manufacturing PMI
  7. 03-10-2022 Verenigde Staten - Ondernemersvertrouwen Verenigde Staten - Sep 2022 ISM Mfg Index
  8. 03-10-2022 Verenigde Staten - Vastgoed Verenigde Staten - Construction Spending Aug 2022
  9. 04-10-2022 Nederland - Rente en wisselkoersen - Sep 2022
  10. 04-10-2022 Nederland - Rentetermijnstructuur - Sep 2022
Ga naar de Financiële agenda