4,677
+0,074 (+1,61%)

Fundamentele analyse PostNL

PostNL NV is ontstaan in mei 2011 uit TNT NV. Dit omvat het oude TNT NV, de traditionele postdienst van de Koninklijke TPG Post, de logistiek en sneldienstbedrijf TNT. TNT heeft een van de grootste Europeese spoedbezorgingsnetwerken zowel over land als luchtpost. als gevolg van de splitsing werd het sneldienstbedrijf 2011 gesplitst in TNT Express NV, het overblijvende postbedrijf werd omgedoopt tot PostNl NV.Het operationele bedrijf van PostNLin onderverdeeld in 'Post in Nederland', 'Pakjes', 'Internationaal' en 'PostNL other' (inclusief Cendris - documentbeheer en databank marketing) PostNl verzamelt, vervoert en bezorgt brieven, kleine pakjes en standaard pakjes. Ze vervullen ook een rol in het online gebeuren.Bijkomend aan de thuismarkt focust de groep zich op de Duitse, Italiaanse en de Britse markt.

Gegevens PostNL

Aantal werknemers 40.541
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 494.630
Cashflow per aandeel 0,37
Intrinsieke waarde per aandeel 0,16
Koers Intrinsieke waarde verhouding 17,16
Rendement eigen vermogen (%) 95,95
Koers einde boekjaar 2,79

NAW Gegevens PostNL

Adres Prinses Beatrixlaan 23
Postcode 2595
Plaats AK Gravenhage
Land Netherlands
Tel +31883939440
Fax
Website http://www.postnl.com
E-mail ir@postnl.nl

Kerncijfers PostNL Koninklijke

Kerncijfers 2020201920182017
Omzet (mln.) 3.321,002.841,002.779,003.520,00
EBITDA (mln.) 457,00231,00174,00322,00
Bedrijfs resultaat (mln.) 293,0051,0091,00243,00
Resultaat voor belasting (mln.) 273,00103,00161,00201,00
Netto winst (mln.) 213,004,0033,00148,00
Winst per aandeel 0,430,010,070,33
Koers winst verhouding 6,49201,2028,5312,35
Dividend per aandeel 0,280,080,240,23
Dividend rendement (%) 10,043,9812,025,64

Balans PostNL Koninklijke

Balans (mln.) 2020201920182017
Materiële activa 613,00414,00494,00510,00
Immateriële activa 339,00364,00212,00257,00
Financiële activa 3,009,009,0016,00
Vaste activa 1.007,001.126,00798,00817,00
Voorraden 3,004,005,006,00
Debiteuren 336,00271,00313,00386,00
Overige vorderingen 28,001,002,009,00
Liquide middelen 651,00480,00269,00645,00
Vlottende activa 1.202,001.012,00900,001.253,00
Totaal activa 2.210,002.138,001.698,002.080,00
Gewoon kapitaal 219,00-21,0046,0034,00
Preferent kapitaal -508,00-102,5265,4672,72
Aandeel van derden 2,003,003,003,00
Langlopende schulden 1.065,001.205,00770,00827,00
Kortlopende schulden 923,00951,00879,001.216,00
Totaal passiva 2.210,002.138,001.698,002.080,00

Overige data PostNL Koninklijke

2020201920182017
Aantal werknemers 40.54146.30337.78538.965
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 494.630493.950469.200453.530
Cashflow per aandeel 0,370,430,060,22
Intrinsieke waarde per aandeel 0,16-0,12-0,14-0,16
Koers Intrinsieke waarde verhouding 17,16-16,42-14,07-26,29
Rendement eigen vermogen (%) 95,95-19,0571,74435,29
Koers einde boekjaar 2,792,012,004,08

Raad van bestuur PostNL Koninklijke

CEO Herna Verhagen
CFO Pim Berendsen
Chairman (Board of Directors) Jan J. Nooitgedagt
Member of Board of Directors Marike E. van Lier Lels
Member of Board of Directors Eelco Blok
Member of Board of Directors Frank Rövekamp
Member of Board of Directors Thessa Menssen
Member of Board of Directors Agnes Jongerius
Member of Board of Directors Marc Engel
Vice-Chairman (Board of Directors) Jacques Wallage

Indices

AEX 749,42 +10,39 +1,41% 23 jul
AEX GR 2.686,63 +37,24 +1,41% 23 jul
AMX 1.053,88 +15,77 +1,52% 23 jul
ASCX 1.379,98 +21,81 +1,61% 23 jul
BEL 20 4.230,56 +11,86 +0,28% 23 jul
Germany30^ 15.665,00 +150,46 +0,97% 23 jul
UK100 7.027,82 0,00 0,00% 23 jul
Citi ESTOXX 50 4.106,33 +41,64 +1,02% 23 jul
US30^ 35.053,74 0,00 0,00% 23 jul
Nasd100^ 15.104,41 0,00 0,00% 23 jul
Japan225^ 28.202,16 0,00 0,00% 23 jul
US500^ 4.410,93 0,00 0,00% 23 jul
EUR/USD 1,1773 +0,0002 +0,02% 24 jul
BUND 175,94 0,00 0,00% 23 jul
Brent 73,43 0,00 0,00% 23 jul
Gold spot 1.802,23 0,00 0,00% 23 jul
WTI 72,03 0,00 0,00% 23 jul

Laatste beursnieuws

  1. 24 jul Invesco verkleint belang in CM.com fr... (ABM Financial News)
  2. 24 jul UBS Group vergroot belang in KPN (ABM Financial News)
  3. 24 jul Ruim 193 miljoen coronabesmettingen w... (ABM Financial News)
  4. 23 jul Beursupdate: AEX op Wall Street (ABM Financial News)
  5. 23 jul Wall Street hoger gesloten (ABM Financial News)
  6. 23 jul Olieprijs hoger gesloten (ABM Financial News)
  7. 23 jul Wall Street koerst af op hoger slot (ABM Financial News)

Heatmap

Meld u aan

Zorg dat u op de hoogte bent van al het nieuws, door u in te schrijven op een van onze gratis nieuwsbrieven.

Aanmelden

Agenda

  1. 26-07-2021 Orange Belgium SA - Resultaten 2e kwartaal 2021
  2. 26-07-2021 Retail Estates NV - Quotation ex-dividend
  3. 26-07-2021 Koninklijke Philips NV - Results 2nd quarter 2021
  4. 26-07-2021 Belgie - Ondernemersvertrouwen België - Jul 2021
  5. 26-07-2021 Verenigde Staten - Vastgoed Verenigde Staten - New Home Sales Jun 2021
  6. 27-07-2021 Koninklijke KPN NV - Resultaten 2e kwartaal 2021
  7. 27-07-2021 Koninklijke KPN NV - Resultaten 2e kwartaal 2021
  8. 27-07-2021 Vastned Retail Belgium NV - Halfjaarresultaten 2021
  9. 27-07-2021 Wereldhave NV - Halfjaarresultaten 2021
  10. 27-07-2021 ASM International NV - Resultaten 2e kwartaal 2021
Ga naar de Financiële agenda