95,540
+1,340 (+1,42%)

Fundamentele analyse Solvay

Solvay is een vooraanstaande Belgische chemiegroep en is volgens zijn eigen informatie ook een van de belangrijkste producenten ter wereld van chemische specialiteiten zoals "natriumcarbonaat" of polymeerverbindingen (kunststoffen). De operationele activiteiten van de Groep zijn onderverdeeld in vier segmenten: Consumer Materials, Advanced Materials, Performance Chemicals en Corporate & Business Services. Het bedrijf werd opgericht in de 19e eeuw en staat ook genoteerd in de Franse CAC 40

Gegevens Solvay

Aantal werknemers 21.606
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 103.530
Cashflow per aandeel 14,48
Intrinsieke waarde per aandeel 80,56
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,27
Rendement eigen vermogen (%) 10,85
Koers einde boekjaar 102,20

NAW Gegevens Solvay

Adres Rue de Ransbeek 310
Postcode 1120
Plaats Brüssel
Land Belgium
Tel +3222642111
Fax
Website https://www.solvay.com/
E-mail investor.relations@solvay.com

Kerncijfers Solvay

Kerncijfers 2021202020192018
Omzet (mln.) 11.434,009.714,0011.227,0011.299,00
EBITDA (mln.) 2.039,001.751,002.341,002.054,00
Bedrijfs resultaat (mln.) 1.190,00-665,00435,001.110,00
Resultaat voor belasting (mln.) 1.089,00-1.007,0074,00791,00
Netto winst (mln.) 948,00-962,00118,00858,00
Winst per aandeel 9,15-9,321,148,32
Koers winst verhouding 11,17-10,3990,6110,50
Dividend per aandeel 3,853,753,753,75
Dividend rendement 3,77%3,87%3,63%4,29%

Balans Solvay

Balans (mln.) 2021202020192018
Materiële activa 5.409,005.122,005.472,005.454,00
Immateriële activa 5.482,005.406,007.110,008.034,00
Financiële activa 793,00602,00649,00533,00
Vaste activa 13.216,0012.308,0015.035,0015.427,00
Voorraden 1.745,001.241,001.587,001.685,00
Debiteuren 1.805,001.264,001.414,001.434,00
Overige vorderingen 109,00109,00129,0097,00
Liquide middelen 1.170,001.121,00809,001.103,00
Vlottende activa 6.833,004.484,006.272,006.574,00
Totaal activa 20.049,0016.792,0021.307,0022.000,00
Gewoon kapitaal 8.739,007.197,009.515,0010.507,00
Preferent kapitaal 746,00-260,00568,851.213,85
Aandeel van derden 112,00106,00110,00117,00
Langlopende schulden 5.666,006.713,007.592,007.474,00
Kortlopende schulden 5.531,002.775,004.091,003.902,00
Totaal passiva 20.049,0016.792,0021.307,0022.000,00

Overige data Solvay

2021202020192018
Aantal werknemers 21.60623.66324.10024.500
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 103.530103.140105.880105.880
Cashflow per aandeel 14,4812,0417,1416,25
Intrinsieke waarde per aandeel 80,5666,0386,2095,58
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,271,471,200,91
Rendement eigen vermogen (%) 10,85-13,371,248,17
Koers einde boekjaar 102,2096,88103,3087,32

Raad van bestuur Solvay

CEO Ilham Kadri
CFO Karim Hajjar
Chairman (Board of Directors) Nicolas Boël
CHRO Hervé Tiberghien
CSO Marc Chollet
Member of Board of Directors Edouard Janssen
Member of Board of Directors Matti Lievonen
Member of Board of Directors Ilham Kadri
Member of Board of Directors Aude Thibaut de Maisières
Member of Board of Directors Dr. Wolfgang Colberg
Member of Board of Directors Hervé Coppens d'Eeckenbrugge
Member of Board of Directors Marjan Oudeman
Member of Board of Directors Rosemary Thorne
Member of Board of Directors Françoise de Viron
Member of Board of Directors Charles Casimir-Lambert
Member of Board of Directors Gilles Michel
Member of Board of Directors Agnès Lemarchand
Member of Board of Directors Philippe Tournay
Member of the Management Board Augusto Di Donfrancesco
Member of the Management Board Dominique Golsong

Indices

AEX 731,04 -0,70 -0,10% 02 dec
AEX GR 2.715,79 -2,60 -0,10% 02 dec
AMX 957,22 +1,12 +0,12% 02 dec
ASCX 1.245,73 -3,52 -0,28% 02 dec
BEL 20 3.754,22 +56,41 +1,53% 02 dec
Germany40^ 14.555,00 +25,61 +0,18% 02 dec
UK100 7.560,18 0,00 0,00% 02 dec
Citi ESTOXX 50 3.975,31 -7,65 -0,19% 02 dec
US30^ 34.353,43 0,00 0,00% 02 dec
Nasd100^ 11.970,00 0,00 0,00% 02 dec
Japan225^ 27.678,58 0,00 0,00% 02 dec
US500^ 4.063,42 0,00 0,00% 02 dec
EUR/USD 1,0580 +0,0038 +0,36% 05:51
BUND 142,43 0,00 0,00% 02 dec
Brent 85,75 0,00 0,00% 02 dec
Gold spot 1.809,12 +11,32 +0,63% 05:51
WTI 80,20 0,00 0,00% 02 dec

Laatste beursnieuws

  1. 04 dec FlatexDeGiro verstevigt organisatie n... (ABM Financial News)
  2. 04 dec Update: OPEC+ handhaaft productieverl... (ABM Financial News)
  3. 04 dec OPEC+ handhaaft productieverlaging (ABM Financial News)
  4. 04 dec Video: 2023 wordt positief jaar voor ... (ABM Financial News)
  5. 04 dec Uitgelicht: Heineken maakt werk van p... (ABM Financial News)
  6. 04 dec Beursagenda voor komende week beperkt... (ABM Financial News)
  7. 02 dec Beursupdate: AEX op Wall Street (ABM Financial News)

Heatmap

Meld u aan

Zorg dat u op de hoogte bent van al het nieuws, door u in te schrijven op een van onze gratis nieuwsbrieven.

Aanmelden

Agenda

  1. 05-12-2022 Japan - Industriële bestellingen Japan Services PMI
  2. 05-12-2022 Frankrijk - Industriële Productie Frankrijk - Oct 2022
  3. 05-12-2022 Frankrijk - Industriële bestellingen Frankrijk Services PMI
  4. 05-12-2022 Duitsland - Industriële bestellingen PMI Duitsland - Services PMI
  5. 05-12-2022 Verenigde Staten - Ondernemersvertrouwen Verenigde Staten - Nov 2022 Non-Manuf
  6. 05-12-2022 Verenigde Staten - Industriële bestellingen Verenigde Staten - Factory Orders Oct 2022
  7. 06-12-2022 Verenigde Staten - Handelsbalans Verenigde Staten - Oct 2022
  8. 07-12-2022 Proximus NV - notering ex-dividend
  9. 07-12-2022 Home Invest Belgium SA - notering ex-dividend
  10. 07-12-2022 Frankrijk - Handelsbalans Frankrijk - Oct 2022
Ga naar de Financiële agenda