105,150
-2,700 (-2,50%)

Fundamentele analyse Solvay

Solvay is een vooraanstaande Belgische chemiegroep en is volgens zijn eigen informatie ook een van de belangrijkste producenten ter wereld van chemische specialiteiten zoals "natriumcarbonaat" of polymeerverbindingen (kunststoffen). De operationele activiteiten van de Groep zijn onderverdeeld in vier segmenten: Consumer Materials, Advanced Materials, Performance Chemicals en Corporate & Business Services. Het bedrijf werd opgericht in de 19e eeuw en staat ook genoteerd in de Franse CAC 40

Gegevens Solvay

Aantal werknemers 23.663
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 103.140
Cashflow per aandeel 12,04
Intrinsieke waarde per aandeel 66,03
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,47
Rendement eigen vermogen (%) -13,37
Koers einde boekjaar 96,88

NAW Gegevens Solvay

Adres Rue de Ransbeek 310
Postcode 1120
Plaats Brüssel
Land Belgium
Tel +3222642111
Fax
Website http://www.solvay-investors.com
E-mail maria.alconhidalgo@solvay.com

Kerncijfers Solvay

Kerncijfers 2020201920182017
Omzet (mln.) 9.714,0011.227,0011.299,0010.891,00
EBITDA (mln.) 1.751,002.341,002.054,002.130,00
Bedrijfs resultaat (mln.) -665,00435,001.110,001.076,00
Resultaat voor belasting (mln.) -1.007,0074,00791,00678,00
Netto winst (mln.) -962,00118,00858,001.061,00
Winst per aandeel -9,321,148,3210,25
Koers winst verhouding -10,3990,6110,5011,31
Dividend per aandeel 3,753,753,753,60
Dividend rendement 3,87%3,63%4,29%3,11%

Balans Solvay

Balans (mln.) 2020201920182017
Materiële activa 5.122,005.472,005.454,005.433,00
Immateriële activa 5.406,007.110,008.034,007.982,00
Financiële activa 602,00649,00533,00557,00
Vaste activa 12.308,0015.035,0015.427,0015.394,00
Voorraden 1.241,001.587,001.685,001.504,00
Debiteuren 1.264,001.414,001.434,001.462,00
Overige vorderingen 109,00129,0097,00100,00
Liquide middelen 1.121,00809,001.103,00992,00
Vlottende activa 4.484,006.272,006.574,006.057,00
Totaal activa 16.792,0021.307,0022.000,0021.451,00
Gewoon kapitaal 7.197,009.515,0010.507,009.639,00
Preferent kapitaal -260,00568,851.213,85707,85
Aandeel van derden 106,00110,00117,00113,00
Langlopende schulden 6.713,007.592,007.474,007.571,00
Kortlopende schulden 2.775,004.091,003.902,004.128,00
Totaal passiva 16.792,0021.307,0022.000,0021.451,00

Overige data Solvay

2020201920182017
Aantal werknemers 23.66324.10024.50024.500
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 103.140105.880105.880105.880
Cashflow per aandeel 12,0417,1416,2515,15
Intrinsieke waarde per aandeel 66,0386,2095,5887,52
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,471,200,911,32
Rendement eigen vermogen (%) -13,371,248,1711,01
Koers einde boekjaar 96,88103,3087,32115,90

Raad van bestuur Solvay

CEO Ilham Kadri
CFO Karim Hajjar
Chairman (Board of Directors) Nicolas Boël
CPO Hervé Tiberghien
Member of Board of Directors Ilham Kadri
Member of Board of Directors Matti Lievonen
Member of Board of Directors Rosemary Thorne
Member of Board of Directors Françoise de Viron
Member of Board of Directors Charles Casimir-Lambert
Member of Board of Directors Maria Amparo Moraleda Martinez
Member of Board of Directors Evelyn du Monceau
Member of Board of Directors Bernard de Laguiche
Member of Board of Directors Hervé Coppens d'Eeckenbrugge
Member of Board of Directors Marjan Oudeman
Member of Board of Directors Gilles Michel
Member of Board of Directors Jean-Marie Solvay
Member of Board of Directors Agnès Lemarchand
Member of Board of Directors Philippe Tournay

Indices

AEX 789,49 -8,66 -1,09% 17 sep
AEX GR 2.843,26 -31,16 -1,08% 17 sep
AMX 1.089,38 -3,41 -0,31% 17 sep
ASCX 1.383,93 -3,47 -0,25% 17 sep
BEL 20 4.133,21 -17,71 -0,43% 17 sep
Germany30^ 15.514,00 -137,75 -0,88% 17 sep
UK100 6.982,16 0,00 0,00% 17 sep
Citi ESTOXX 50 4.133,56 -60,54 -1,44% 17 sep
US30^ 34.581,20 0,00 0,00% 17 sep
Nasd100^ 15.334,66 0,00 0,00% 17 sep
Japan225^ 30.350,19 0,00 0,00% 17 sep
US500^ 4.431,70 0,00 0,00% 17 sep
EUR/USD 1,1727 0,0000 0,00% 17 sep
BUND 171,04 0,00 0,00% 17 sep
Brent 75,39 0,00 0,00% 17 sep
Gold spot 1.754,40 0,00 0,00% 17 sep
WTI 71,86 0,00 0,00% 17 sep

Laatste beursnieuws

  1. 09:48 Ruim 228 miljoen coronabesmettingen w... (ABM Financial News)
  2. 18 sep Veel lock-ups op Chinese aandelen lop... (ABM Financial News)
  3. 18 sep Citadel verkleint belang in Fugro fra... (ABM Financial News)
  4. 18 sep Farage meldt belang in DGB (ABM Financial News)
  5. 18 sep Meulman meldt belang in Van Lanschot (ABM Financial News)
  6. 18 sep Bijna 228 miljoen coronabesmettingen ... (ABM Financial News)
  7. 17 sep Beursupdate: AEX op Wall Street (ABM Financial News)

Heatmap

Meld u aan

Zorg dat u op de hoogte bent van al het nieuws, door u in te schrijven op een van onze gratis nieuwsbrieven.

Aanmelden

Agenda

  1. 20-09-2021 Japan - Tokyo Stock Exchange gesloten
  2. 21-09-2021 Belgie - Consumentenvertrouwen België - Sep 2021
  3. 21-09-2021 Verenigde Staten - Detailhandel Verenigde Staten - Johnson Redbook Retail Sales Index
  4. 21-09-2021 Verenigde Staten - Detailhandel Verenigde Staten - Johnson Redbook Retail Sales Index
  5. 21-09-2021 Nederland - Vastgoed Nederland - Sep 2021
  6. 21-09-2021 Nederland - Investeringen ondernemingen Nederland - Jul 2021
  7. 21-09-2021 Nederland - Consumentenuitgave Nederland - Jul 2021
  8. 21-09-2021 Nederland - Consumentenvertrouwen Nederland - Sep 2021
  9. 22-09-2021 Japan - Rente Japan
  10. 22-09-2021 Verenigde Staten - Vastgoed Verenigde Staten - Existing Home Sales Aug 2021
Ga naar de Financiële agenda