92,740
+0,320 (+0,35%)

Fundamentele analyse Solvay

Solvay is een vooraanstaande Belgische chemiegroep en is volgens zijn eigen informatie ook een van de belangrijkste producenten ter wereld van chemische specialiteiten zoals "natriumcarbonaat" of polymeerverbindingen (kunststoffen). De operationele activiteiten van de Groep zijn onderverdeeld in vier segmenten: Consumer Materials, Advanced Materials, Performance Chemicals en Corporate & Business Services. Het bedrijf werd opgericht in de 19e eeuw en staat ook genoteerd in de Franse CAC 40

Gegevens Solvay

Aantal werknemers 21.606
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 103.530
Cashflow per aandeel 14,48
Intrinsieke waarde per aandeel 80,56
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,27
Rendement eigen vermogen (%) 10,85
Koers einde boekjaar 102,20

NAW Gegevens Solvay

Adres Rue de Ransbeek 310
Postcode 1120
Plaats Brüssel
Land Belgium
Tel +3222642111
Fax
Website https://www.solvay.com/
E-mail investor.relations@solvay.com

Kerncijfers Solvay

Kerncijfers 2021202020192018
Omzet (mln.) 11.434,009.714,0011.227,0011.299,00
EBITDA (mln.) 2.039,001.751,002.341,002.054,00
Bedrijfs resultaat (mln.) 1.190,00-665,00435,001.110,00
Resultaat voor belasting (mln.) 1.089,00-1.007,0074,00791,00
Netto winst (mln.) 948,00-962,00118,00858,00
Winst per aandeel 9,15-9,321,148,32
Koers winst verhouding 11,17-10,3990,6110,50
Dividend per aandeel 3,853,753,753,75
Dividend rendement 3,77%3,87%3,63%4,29%

Balans Solvay

Balans (mln.) 2021202020192018
Materiële activa 5.409,005.122,005.472,005.454,00
Immateriële activa 5.482,005.406,007.110,008.034,00
Financiële activa 793,00602,00649,00533,00
Vaste activa 13.216,0012.308,0015.035,0015.427,00
Voorraden 1.745,001.241,001.587,001.685,00
Debiteuren 1.805,001.264,001.414,001.434,00
Overige vorderingen 109,00109,00129,0097,00
Liquide middelen 1.170,001.121,00809,001.103,00
Vlottende activa 6.833,004.484,006.272,006.574,00
Totaal activa 20.049,0016.792,0021.307,0022.000,00
Gewoon kapitaal 8.739,007.197,009.515,0010.507,00
Preferent kapitaal 746,00-260,00568,851.213,85
Aandeel van derden 112,00106,00110,00117,00
Langlopende schulden 5.666,006.713,007.592,007.474,00
Kortlopende schulden 5.531,002.775,004.091,003.902,00
Totaal passiva 20.049,0016.792,0021.307,0022.000,00

Overige data Solvay

2021202020192018
Aantal werknemers 21.60623.66324.10024.500
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 103.530103.140105.880105.880
Cashflow per aandeel 14,4812,0417,1416,25
Intrinsieke waarde per aandeel 80,5666,0386,2095,58
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,271,471,200,91
Rendement eigen vermogen (%) 10,85-13,371,248,17
Koers einde boekjaar 102,2096,88103,3087,32

Raad van bestuur Solvay

CEO Ilham Kadri
CFO Karim Hajjar
Chairman (Board of Directors) Nicolas Boël
CHRO Hervé Tiberghien
CSO Marc Chollet
Member of Board of Directors Edouard Janssen
Member of Board of Directors Matti Lievonen
Member of Board of Directors Ilham Kadri
Member of Board of Directors Aude Thibaut de Maisières
Member of Board of Directors Wolfgang Colberg
Member of Board of Directors Hervé Coppens d'Eeckenbrugge
Member of Board of Directors Marjan Oudeman
Member of Board of Directors Rosemary Thorne
Member of Board of Directors Françoise de Viron
Member of Board of Directors Charles Casimir-Lambert
Member of Board of Directors Gilles Michel
Member of Board of Directors Agnès Lemarchand
Member of Board of Directors Philippe Tournay
Member of the Management Board Augusto Di Donfrancesco
Member of the Management Board Dominique Golsong

Indices

AEX 693,87 -0,26 -0,04% 17:33
AEX GR 2.544,28 +2,44 +0,10% 17:18
AMX 1.019,64 +4,39 +0,43% 17:32
ASCX 1.368,08 +22,60 +1,68% 17:17
BEL 20 3.963,65 +19,09 +0,48% 17:33
Germany40^ 13.934,70 -93,23 -0,66% 17:33
UK100 7.460,23 +16,31 +0,22% 17:32
Citi ESTOXX 50 3.675,46 -37,62 -1,01% 17:33
US30^ 32.062,47 -142,95 -0,44% 17:32
Nasd100^ 12.222,92 -161,39 -1,30% 17:33
Japan225^ 26.460,63 -207,53 -0,78% 17:33
US500^ 3.995,68 -27,23 -0,68% 17:32
EUR/USD 1,0404 +0,0006 +0,06% 17:33
BUND 154,04 +0,17 +0,11% 17:33
Brent 112,29 +0,82 +0,74% 17:32
Gold spot 1.812,03 +0,52 +0,03% 17:33
WTI 109,81 +1,26 +1,16% 17:32

Laatste beursnieuws

  1. 16:32 Beursagenda: macro-economisch (ABM Financial News)
  2. 16:31 Beursagenda: buitenlandse fondsen (ABM Financial News)
  3. 16:31 Beursagenda: Nederlandse bedrijven (ABM Financial News)
  4. 16:20 Flitsbezorger Flink jaagt op Franse C... (ABM Financial News)
  5. 15:04 Vlakke opening Wall Street in de maak (ABM Financial News)
  6. 14:41 'Weer winst verwacht voor ABN AMRO' (ABM Financial News)
  7. 14:39 Empire State index hard onderuit (ABM Financial News)

Heatmap

Meld u aan

Zorg dat u op de hoogte bent van al het nieuws, door u in te schrijven op een van onze gratis nieuwsbrieven.

Aanmelden

Agenda

  1. 16-05-2022 B&S Group SA - Resultaten 1e kwartaal 2022
  2. 16-05-2022 Picanol NV - Algemene Aandeelhoudersvergadering
  3. 16-05-2022 ASM International NV - Algemene Aandeelhoudersvergadering
  4. 16-05-2022 Arcadis NV - notering ex-dividend
  5. 16-05-2022 Koninklijke Boskalis Westminster NV - notering ex-dividend
  6. 16-05-2022 Cofinimmo SA - notering ex-dividend
  7. 16-05-2022 Fluxys Belgium NV - notering ex-dividend
  8. 16-05-2022 Lotus Bakeries NV - notering ex-dividend
  9. 16-05-2022 Bpost SA - notering ex-dividend
  10. 16-05-2022 Sif Holding NV - notering ex-dividend
Ga naar de Financiële agenda