41,010
-0,040 (-0,10%)

Fundamentele analyse Ageas

Ageas is een internationale verzekeringsmaatschappij met ruim 180 jaar vakkennis en ervaring. Ageas behoort tot de 20 grootste verzekeraars van Europa en heeft ervoor gekozen zich toe te spitsen op Europa en Azië, de twee werelddelen die samen het grootste deel van de wereldwijde verzekeringsmarkt uitmaken. De verzekeringsactiviteit is verdeeld over vier segmenten (België, het Verenigd Koninkrijk, Continentaal Europa en Azië) en draait op een combinatie van volledig eigen dochtermaatschappijen en partnerships met sterke financiële instellingen en belangrijke distributeurs in de hele wereld. In België is AGEAS marktleider op het gebied van levensverzekeringen, bedrijfspensioenen, en tevens in het niet-levensegment. In het Verenigd Koninkrijk is het bedrijf de op één na grootste aanbieder van particuliere autoverzekeringen.

Gegevens Ageas

Aantal werknemers 10.101
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 186.770
Cashflow per aandeel -5,70
Intrinsieke waarde per aandeel 61,05
Koers Intrinsieke waarde verhouding 0,75
Rendement eigen vermogen (%) 7,09
Koers einde boekjaar 45,55

NAW Gegevens Ageas

Adres Rue du Marquis 1
Postcode 1000
Plaats Brussels
Land Belgium
Tel +3225575711
Fax
Website http://www.ageas.com
E-mail info@ageas.com

Kerncijfers Ageas

Kerncijfers 2021202020192018
Omzet (mln.) 576,00840,00
Resultaat voor belasting (mln.) 1.231,001.533,001.432,701.249,70
Netto winst (mln.) 845,001.141,00979,20809,10
Winst per aandeel 4,526,075,144,16
Koers winst verhouding 10,087,1810,259,45
Dividend per aandeel 2,752,650,272,20
Dividend rendement 6,04%6,08%0,51%5,60%

Balans Ageas

Balans (mln.) 2021202020192018
Totaal activa 111.139,00111.418,00109.448,70101.686,30
Gewoon kapitaal 11.914,0011.555,0011.221,309.411,40
Preferent kapitaal 8.361,008.002,003.134,942.635,33
Aandeel van derden 2.258,002.219,002.259,402.108,20
Groepsvermogen 14.172,0013.774,0013.480,7011.519,60
Totaal passiva 111.139,00111.418,00109.448,70101.686,30

Overige data Ageas

2021202020192018
Aantal werknemers 10.10110.04510.74211.009
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 186.770187.940198.370203.020
Cashflow per aandeel -5,70-7,072,354,24
Intrinsieke waarde per aandeel 61,0558,8556,3144,25
Koers Intrinsieke waarde verhouding 0,750,740,940,89
Rendement eigen vermogen (%) 7,099,878,738,60
Koers einde boekjaar 45,5543,5852,6839,30

Raad van bestuur Ageas

CEO Hans De Cuyper
CFO Christophe Boizard
Chairman (Board of Directors) Bart De Smet
CRO Emmanuel Van Grimbergen
Member of Board of Directors Sonali Chandmal
Member of Board of Directors Katleen Vandeweyer
Member of Board of Directors Yvonne Lang Ketterer
Member of Board of Directors Lucrezia Reichlin
Member of Board of Directors Jane Murphy
Member of Board of Directors Richard Jackson
Member of Board of Directors Hans De Cuyper
Member of Board of Directors Christophe Boizard
Member of Board of Directors Antonio Cano
Member of Board of Directors Filip Coremans
Member of Board of Directors Emmanuel Van Grimbergen
Member of Board of Directors Jean-Michel Chatagny
Member of the Management Board Filip Coremans
Member of the Management Board Antonio Cano
Vice-Chairman (Board of Directors) Guy de Selliers de Moranville
Premium

Koersdip Ageas: koopkans?

Het laatste advies leest u als abonnee van IEX Premium

Ontdek IEX Premium

Indices

AEX 720,14 +1,80 +0,25% 16:54
AEX GR 2.675,11 +6,49 +0,24% 16:45
AMX 939,46 +2,39 +0,26% 16:55
ASCX 1.209,19 -0,54 -0,04% 16:44
BEL 20 3.691,76 -14,86 -0,40% 16:57
Germany40^ 14.281,60 +20,41 +0,14% 16:57
UK100 7.485,59 -13,90 -0,19% 16:57
Citi ESTOXX 50 3.925,68 -2,69 -0,07% 16:57
US30^ 33.857,81 +269,97 +0,80% 16:55
Nasd100^ 11.625,03 +140,88 +1,23% 16:58
Japan225^ 27.720,34 +150,22 +0,54% 16:57
US500^ 3.968,76 +37,14 +0,94% 16:55
EUR/USD 1,0544 +0,0036 +0,34% 16:58
BUND 142,07 -0,46 -0,32% 16:57
Brent 76,47 -0,89 -1,15% 16:55
Gold spot 1.791,02 +5,27 +0,30% 16:54
WTI 72,23 -0,15 -0,21% 16:57

Laatste beursnieuws

  1. 16:38 Beursagenda: macro-economisch (ABM Financial News)
  2. 16:38 Beursagenda: buitenlandse fondsen (ABM Financial News)
  3. 16:37 Beursagenda: Nederlandse bedrijven (ABM Financial News)
  4. 16:12 Beursblik: tech niet langer groeiaandeel (ABM Financial News)
  5. 15:08 Lek Canadese oliepijplijn stuwt oliep... (ABM Financial News)
  6. 14:47 Wall Street koerst af op hogere opening (ABM Financial News)
  7. 14:36 Nieuwe steunaanvragen VS licht omhoog (ABM Financial News)

Heatmap

Meld u aan

Zorg dat u op de hoogte bent van al het nieuws, door u in te schrijven op een van onze gratis nieuwsbrieven.

Aanmelden

Agenda

  1. 08-12-2022 Nederland - Inflatie Nederland - Nov 2022
  2. 08-12-2022 Japan - BNP Japan - Q3 2022 The Second Preliminary
  3. 08-12-2022 Japan - Consumentenuitgave Japan - Q3 2022 The Second Preliminary
  4. 08-12-2022 Japan - Overheidsuitgaven Japan - Q3 2022 The Second Preliminary
  5. 08-12-2022 Nederland - Consumptieprijsindex Nederland - Nov 2022
  6. 08-12-2022 Nederland - Industriële bestellingen Nederland - Oct 2022
  7. 09-12-2022 Duitsland - Loonkosten Duitsland - Q3 2022
  8. 09-12-2022 Verenigde Staten - Producentenprijsindex Verenigde Staten - Nov 2022
  9. 12-12-2022 Verenigd Koninkrijk - BNP Verenigd Koninkrijk - October 2022
  10. 12-12-2022 Verenigd Koninkrijk - Handelsbalans Verenigd Koninkrijk - Oct 2022
Ga naar de Financiële agenda