22,200
+0,180 (+0,82%)

Fundamentele analyse Barco

Barco NV is een internationaal technologiebedrijf dat visualisatieproducten ontwerpt en ontwikkelt voor diverse geselecteerde professionele markten zoals medische beeldvorming, media en entertainment, infrastructuur en nutsvoorzieningen, verkeer en vervoer, defensie en veiligheid en opleiding en training. Het bedrijf heeft zijn eigen faciliteiten voor verkoop en marketing, klantenondersteuning, onderzoek en ontwikkeling, en productie in Europa, Amerika en Azië-Pacific.

Gegevens Barco

Aantal werknemers 3.141
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 88.980
Cashflow per aandeel 1,12
Intrinsieke waarde per aandeel 7,40
Koers Intrinsieke waarde verhouding 2,59
Rendement eigen vermogen (%) 1,28
Koers einde boekjaar 19,16

NAW Gegevens Barco

Adres President Kennedypark 35
Postcode 8500
Plaats Kortrijk
Land Belgium
Tel +32056233211
Fax
Website http://www.barco.com
E-mail carl.vandenbussche@barco.com

Kerncijfers Barco

Kerncijfers 2021202020192018
Omzet (mln.) 804,29770,081.082,851.047,40
EBITDA (mln.) 52,0939,05153,02123,85
Bedrijfs resultaat (mln.) 12,95-4,33110,0489,36
Resultaat voor belasting (mln.) 11,89-4,73117,3993,90
Netto winst (mln.) 8,88-4,3995,3674,97
Winst per aandeel 0,10-0,057,606,03
Koers winst verhouding 191,60-356,4028,8216,40
Dividend per aandeel 0,400,382,652,30
Dividend rendement 2,09%2,13%1,21%2,33%

Balans Barco

Balans (mln.) 2021202020192018
Materiële activa 126,89123,47135,47108,78
Immateriële activa 123,04134,56150,08153,01
Financiële activa 68,01106,9443,2919,11
Vaste activa 388,94433,66392,97358,10
Voorraden 175,50175,39168,98135,11
Debiteuren 156,98146,14195,36161,79
Liquide middelen 354,33238,58381,78364,60
Vlottende activa 715,31584,54781,20689,20
Totaal activa 1.104,251.018,201.174,181.047,30
Gewoon kapitaal 693,78659,31700,06633,27
Preferent kapitaal -19,95-51,70-27,49-34,82
Aandeel van derden 41,0337,8040,591,78
Langlopende schulden 118,22124,04117,2691,85
Kortlopende schulden 251,21197,05316,27320,41
Totaal passiva 1.104,251.018,201.174,181.047,30

Overige data Barco

2021202020192018
Aantal werknemers 3.1413.3033.6363.664
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 88.98088.27012.55012.440
Cashflow per aandeel 1,12-0,218,657,23
Intrinsieke waarde per aandeel 7,407,0953,1248,60
Koers Intrinsieke waarde verhouding 2,592,514,122,03
Rendement eigen vermogen (%) 1,28-0,6313,6211,84
Koers einde boekjaar 19,1617,82219,0098,90

Raad van bestuur Barco

CDO Marc Spenlé
CEO Charles Beauduin
CFO Ann Desender
Chairman (Board of Directors) Frank Donck
CHRO Anthony Huygebaert
CTO Gerwin Damberg
Member of Board of Directors Charles Beauduin
Member of Board of Directors Lieve Creten
Member of Board of Directors An Steegen
Member of Board of Directors Hilde Laga
Member of Board of Directors Ashok Jain
Member of the Management Board Rob Jonckheere
Member of the Management Board Chris Sluys
Member of the Management Board Olivier Croly
Member of the Management Board Johan Fornier
Member of the Management Board Kenneth Wang
Member of the Management Board Stijn Henderickx
Member of the Management Board Kurt Verheggen
Member of the Management Board An Steegen
Member of the Management Board Wim Buyens
Member of the Management Board Iain Urquhart
Member of the Management Board Geert Carrein

Indices

AEX 723,68 -3,41 -0,47% 18:05
AEX GR 2.688,45 -12,66 -0,47% 18:05
AMX 949,60 -4,38 -0,46% 18:05
ASCX 1.223,52 -20,13 -1,62% 18:05
BEL 20 3.731,20 -2,79 -0,07% 18:05
Germany40^ 14.317,90 -129,71 -0,90% 18:38
UK100 7.523,30 -35,90 -0,47% 18:38
Citi ESTOXX 50 3.930,01 -20,47 -0,52% 18:37
US30^ 33.611,51 -342,44 -1,01% 18:38
Nasd100^ 11.583,99 -199,03 -1,69% 18:38
Japan225^ 27.622,48 -63,11 -0,23% 18:37
US500^ 3.944,84 -54,23 -1,36% 18:38
EUR/USD 1,0486 -0,0009 -0,09% 18:38
BUND 142,60 +0,91 +0,64% 18:38
Brent 79,69 -3,24 -3,91% 18:38
Gold spot 1.771,69 +5,74 +0,33% 18:38
WTI 74,46 -2,92 -3,77% 18:38

Laatste beursnieuws

  1. 18:00 Slotcall: Techbedrijven en Philips de... (Coen Grutters)
  2. 17:51 AEX sluit lager (ABM Financial News)
  3. 17:44 Toezichthouders EU bedreigen adverten... (ABM Financial News)
  4. 16:38 Prosus zet in op groei en winstgevend... (ABM Financial News)
  5. 16:33 Beursagenda: macro-economisch (ABM Financial News)
  6. 16:32 Beursagenda: buitenlandse fondsen (ABM Financial News)
  7. 16:32 Beursagenda: Nederlandse bedrijven (ABM Financial News)

Heatmap

Meld u aan

Zorg dat u op de hoogte bent van al het nieuws, door u in te schrijven op een van onze gratis nieuwsbrieven.

Aanmelden

Agenda

  1. 06-12-2022 Verenigde Staten - Handelsbalans Verenigde Staten - Oct 2022
  2. 07-12-2022 Proximus NV - notering ex-dividend
  3. 07-12-2022 Home Invest Belgium SA - notering ex-dividend
  4. 07-12-2022 Frankrijk - Handelsbalans Frankrijk - Oct 2022
  5. 07-12-2022 Frankrijk - Betalingsbalans Frankrijk - Oct 2022
  6. 08-12-2022 Nederland - Inflatie Nederland - Nov 2022
  7. 08-12-2022 Japan - BNP Japan - Q3 2022 The Second Preliminary
  8. 08-12-2022 Japan - Consumentenuitgave Japan - Q3 2022 The Second Preliminary
  9. 08-12-2022 Japan - Overheidsuitgaven Japan - Q3 2022 The Second Preliminary
  10. 08-12-2022 Nederland - Consumptieprijsindex Nederland - Nov 2022
Ga naar de Financiële agenda