24,530
-0,680 (-2,70%)

Fundamentele analyse Colruyt

Colruyt is een grote Belgische retailer die via zijn winkel- en groothandelsketens, catalogusverkoop en andere distributiekanalen kruidenierswaren, kleding, wijn en tuinbenodigdheden, maar ook speelgoed en elektronische apparatuur verdeelt. De groep heeft meer dan 500 eigen winkels met een oppervlakte van meer dan 620.000 m2 , voornamelijk in België, Luxemburg, Frankrijk, India en Hong Kong. De "Retail" is goed voor 75 procent van de groepsomzet, 17 procent is gerelateerd aan "Wholesale en Foodservice" en 8 procent aan "Overige activiteiten".

Gegevens Colruyt

Aantal werknemers 32.945
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 135.500
Cashflow per aandeel 5,23
Intrinsieke waarde per aandeel 17,16
Koers Intrinsieke waarde verhouding 2,96
Rendement eigen vermogen (%) 16,46
Koers einde boekjaar 50,86

NAW Gegevens Colruyt

Adres Edingensesteenweg 196
Postcode 1500
Plaats Halle
Land Belgium
Tel +32023635545
Fax
Website http://www.colruytgroup.com
E-mail investor@colruytgroup.com

Kerncijfers Colruyt

Kerncijfers 2021202020192018
Omzet (mln.) 10.116,209.739,509.568,509.142,10
EBITDA (mln.) 850,40806,60772,30763,50
Bedrijfs resultaat (mln.) 523,50511,40500,10517,70
Resultaat voor belasting (mln.) 520,90561,40519,20519,10
Netto winst (mln.) 415,30431,00382,50373,10
Winst per aandeel 3,063,142,772,69
Koers winst verhouding 16,6215,6923,7916,70
Dividend per aandeel 1,471,351,311,22
Dividend rendement 2,89%2,74%1,99%2,72%

Balans Colruyt

Balans (mln.) 2021202020192018
Materiële activa 2.576,602.391,602.199,102.131,80
Immateriële activa 402,00264,00206,50181,70
Financiële activa 320,40298,40254,20261,50
Vaste activa 3.465,303.021,402.733,302.681,60
Voorraden 737,90629,40630,70592,50
Debiteuren 542,90527,30534,40496,10
Overige vorderingen 50,1018,705,001,10
Liquide middelen 284,50263,80163,20212,10
Vlottende activa 1.730,001.543,201.413,601.372,50
Totaal activa 5.195,304.564,604.146,904.054,10
Gewoon kapitaal 2.523,002.355,802.204,402.036,00
Preferent kapitaal -65,50-47,20-56,40-42,90
Aandeel van derden 4,203,603,305,50
Langlopende schulden 476,20351,90227,10233,00
Kortlopende schulden 2.191,901.853,301.712,101.779,60
Totaal passiva 5.195,304.564,604.146,904.054,10

Overige data Colruyt

2021202020192018
Aantal werknemers 32.94530.63128.33927.795
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 135.500137.280143.550150.200
Cashflow per aandeel 5,236,043,943,31
Intrinsieke waarde per aandeel 17,1615,8314,1012,43
Koers Intrinsieke waarde verhouding 2,963,114,673,61
Rendement eigen vermogen (%) 16,4618,3017,3518,33
Koers einde boekjaar 50,8649,2765,9044,92

Raad van bestuur Colruyt

CEO Jef Colruyt
CFO Stefaan Vandamme
Chairman (Board of Directors) Jef Colruyt
Member of Board of Directors Wim Colruyt
Member of Board of Directors Astrid De Lathauwer
Member of Board of Directors Hilde Cerstelotte
Member of Board of Directors Chantal De Vrieze
Member of Board of Directors Frans Colruyt
Member of Board of Directors Rika Coppens
Member of Board of Directors Dries Colpaert
Member of the Management Board Dieter Struye
Member of the Management Board Johan Vermeire
Member of the Management Board Bart De Schutter
Member of the Management Board Jo Willemyns
Member of the Management Board Marc Hofman
Member of the Management Board Liesbeth Sabbe
Member of the Management Board Fabrice Gobbato
Member of the Management Board Peter Vanbellingen
Member of the Management Board Chris Van Wettere
Member of the Management Board Stefan Goethaert
Member of the Management Board Koen Baetens
Premium

Colruyt laat aandeelhouders schrikken

Het laatste advies leest u als abonnee van IEX Premium

Ontdek IEX Premium

Indices

AEX 723,68 -3,41 -0,47% 18:05
AEX GR 2.688,45 -12,66 -0,47% 18:05
AMX 949,60 -4,38 -0,46% 18:05
ASCX 1.223,52 -20,13 -1,62% 18:05
BEL 20 3.731,20 -2,79 -0,07% 18:05
Germany40^ 14.321,30 -126,31 -0,87% 18:57
UK100 7.524,98 -34,22 -0,45% 18:57
Citi ESTOXX 50 3.929,01 -21,47 -0,54% 18:57
US30^ 33.607,51 -346,44 -1,02% 18:57
Nasd100^ 11.569,50 -213,52 -1,81% 18:57
Japan225^ 27.607,48 -78,11 -0,28% 18:57
US500^ 3.941,09 -57,98 -1,45% 18:57
EUR/USD 1,0483 -0,0012 -0,12% 18:57
BUND 142,65 +0,96 +0,68% 18:57
Brent 79,47 -3,46 -4,17% 18:57
Gold spot 1.772,03 +6,08 +0,34% 18:57
WTI 74,18 -3,20 -4,14% 18:57

Laatste beursnieuws

  1. 18:00 Slotcall: Techbedrijven en Philips de... (Coen Grutters)
  2. 17:51 AEX sluit lager (ABM Financial News)
  3. 17:44 Toezichthouders EU bedreigen adverten... (ABM Financial News)
  4. 16:38 Prosus zet in op groei en winstgevend... (ABM Financial News)
  5. 16:33 Beursagenda: macro-economisch (ABM Financial News)
  6. 16:32 Beursagenda: buitenlandse fondsen (ABM Financial News)
  7. 16:32 Beursagenda: Nederlandse bedrijven (ABM Financial News)

Heatmap

Meld u aan

Zorg dat u op de hoogte bent van al het nieuws, door u in te schrijven op een van onze gratis nieuwsbrieven.

Aanmelden

Agenda

  1. 06-12-2022 Verenigde Staten - Handelsbalans Verenigde Staten - Oct 2022
  2. 07-12-2022 Proximus NV - notering ex-dividend
  3. 07-12-2022 Home Invest Belgium SA - notering ex-dividend
  4. 07-12-2022 Frankrijk - Handelsbalans Frankrijk - Oct 2022
  5. 07-12-2022 Frankrijk - Betalingsbalans Frankrijk - Oct 2022
  6. 08-12-2022 Nederland - Inflatie Nederland - Nov 2022
  7. 08-12-2022 Japan - BNP Japan - Q3 2022 The Second Preliminary
  8. 08-12-2022 Japan - Consumentenuitgave Japan - Q3 2022 The Second Preliminary
  9. 08-12-2022 Japan - Overheidsuitgaven Japan - Q3 2022 The Second Preliminary
  10. 08-12-2022 Nederland - Consumptieprijsindex Nederland - Nov 2022
Ga naar de Financiële agenda