180,600
+0,700 (+0,39%)

Fundamentele analyse D'IETEREN GROUP

D'Ieteren Group SA/NV is een in België gevestigde onderneming met hoofdzetel in Brussel. De vennootschap werd opgericht in 1805. D'Ieteren Group is een familiale beursgenoteerde beleggingsonderneming die de ambitie heeft te investeren in een geselecteerd aantal platformondernemingen die leider zijn of het potentieel hebben om leider te worden op hun markt. De onderneming concentreert zich op vier investeringsdomeinen: Zakelijke Diensten, Industrieën, Mobiliteit Data & Diensten, Lifestyle Goederen & Diensten.

Gegevens D'IETEREN GROUP

Aantal werknemers 36.549
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 53.370
Cashflow per aandeel 3,30
Intrinsieke waarde per aandeel 53,71
Koers Intrinsieke waarde verhouding 3,20
Rendement eigen vermogen (%) 8,61
Koers einde boekjaar 171,60

NAW Gegevens D'IETEREN GROUP

Adres rue du Mail 50
Postcode 1050
Plaats Brüssel
Land Belgium
Tel +3225365111
Fax
Website https://www.dieterengroup.com/
E-mail financial.communication@dieterengroup.com

Kerncijfers D'IETEREN GROUP

Kerncijfers 2021202020192018
Omzet (mln.) 3.370,903.331,303.820,603.588,20
EBITDA (mln.) 132,3078,50168,60138,20
Bedrijfs resultaat (mln.) 85,8010,2024,40114,70
Resultaat voor belasting (mln.) 283,40158,2093,20-934,60
Netto winst (mln.) 256,50141,9064,501.048,00
Winst per aandeel 4,752,621,1819,12
Koers winst verhouding 36,1325,8853,051,72
Dividend per aandeel 2,101,351,001,00
Dividend rendement 1,22%1,99%1,60%3,04%

Balans D'IETEREN GROUP

Balans (mln.) 2021202020192018
Materiële activa 265,40262,90268,70222,00
Immateriële activa 522,30527,40541,90623,40
Financiële activa 1.256,80707,10378,20735,30
Vaste activa 2.140,101.541,001.234,701.631,70
Voorraden 446,20457,40492,80455,70
Debiteuren 334,60309,10373,40356,00
Overige vorderingen 9,4018,2010,5010,00
Liquide middelen 898,701.088,501.265,30933,00
Vlottende activa 1.735,001.906,002.223,501.793,90
Totaal activa 3.875,103.447,003.458,203.425,60
Gewoon kapitaal 2.978,402.739,402.640,702.655,10
Preferent kapitaal 26,90-5,00-12,20-12,20
Aandeel van derden 0,403,500,600,30
Langlopende schulden 332,50259,90313,50308,60
Kortlopende schulden 563,80444,20503,40461,60
Totaal passiva 3.875,103.447,003.458,203.425,60

Overige data D'IETEREN GROUP

2021202020192018
Aantal werknemers 36.54928.45531.69132.951
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 53.37053.59053.97054.180
Cashflow per aandeel 3,303,330,91-0,51
Intrinsieke waarde per aandeel 53,7149,7747,9348,01
Koers Intrinsieke waarde verhouding 3,201,361,310,69
Rendement eigen vermogen (%) 8,615,182,4439,47
Koers einde boekjaar 171,6067,8062,6032,92

Raad van bestuur D'IETEREN GROUP

CEO Francis Deprez
CFO Arnaud Laviolette
Chairman (Board of Directors) Nicolas D'Ieteren
Member of Board of Directors Michèle Sioen
Member of Board of Directors Pierre-Olivier Beckers
Member of Board of Directors Sophie Gasperment
Member of Board of Directors Michel Allé
Member of Board of Directors Cécile Bonnefond
Member of Board of Directors Frédéric de Vuyst
Member of Board of Directors Denis Pettiaux
Member of Board of Directors Olivier Périer
Premium

D'Ieteren is inflatieproof

Het laatste advies leest u als abonnee van IEX Premium

Ontdek IEX Premium

Indices

AEX 723,68 -3,41 -0,47% 18:05
AEX GR 2.688,45 -12,66 -0,47% 18:05
AMX 949,60 -4,38 -0,46% 18:05
ASCX 1.223,52 -20,13 -1,62% 18:05
BEL 20 3.731,20 -2,79 -0,07% 18:05
Germany40^ 14.326,70 -120,91 -0,84% 18:52
UK100 7.529,02 -30,18 -0,40% 18:52
Citi ESTOXX 50 3.931,01 -19,47 -0,49% 18:52
US30^ 33.628,51 -325,44 -0,96% 18:52
Nasd100^ 11.580,49 -202,53 -1,72% 18:52
Japan225^ 27.632,48 -53,11 -0,19% 18:52
US500^ 3.944,59 -54,48 -1,36% 18:52
EUR/USD 1,0483 -0,0012 -0,12% 18:52
BUND 142,59 +0,90 +0,64% 18:52
Brent 79,51 -3,42 -4,12% 18:52
Gold spot 1.772,02 +6,07 +0,34% 18:52
WTI 74,30 -3,08 -3,98% 18:52

Laatste beursnieuws

  1. 18:00 Slotcall: Techbedrijven en Philips de... (Coen Grutters)
  2. 17:51 AEX sluit lager (ABM Financial News)
  3. 17:44 Toezichthouders EU bedreigen adverten... (ABM Financial News)
  4. 16:38 Prosus zet in op groei en winstgevend... (ABM Financial News)
  5. 16:33 Beursagenda: macro-economisch (ABM Financial News)
  6. 16:32 Beursagenda: buitenlandse fondsen (ABM Financial News)
  7. 16:32 Beursagenda: Nederlandse bedrijven (ABM Financial News)

Heatmap

Meld u aan

Zorg dat u op de hoogte bent van al het nieuws, door u in te schrijven op een van onze gratis nieuwsbrieven.

Aanmelden

Agenda

  1. 06-12-2022 Verenigde Staten - Handelsbalans Verenigde Staten - Oct 2022
  2. 07-12-2022 Proximus NV - notering ex-dividend
  3. 07-12-2022 Home Invest Belgium SA - notering ex-dividend
  4. 07-12-2022 Frankrijk - Handelsbalans Frankrijk - Oct 2022
  5. 07-12-2022 Frankrijk - Betalingsbalans Frankrijk - Oct 2022
  6. 08-12-2022 Nederland - Inflatie Nederland - Nov 2022
  7. 08-12-2022 Japan - BNP Japan - Q3 2022 The Second Preliminary
  8. 08-12-2022 Japan - Consumentenuitgave Japan - Q3 2022 The Second Preliminary
  9. 08-12-2022 Japan - Overheidsuitgaven Japan - Q3 2022 The Second Preliminary
  10. 08-12-2022 Nederland - Consumptieprijsindex Nederland - Nov 2022
Ga naar de Financiële agenda