2.800,000
0,000 (0,00%)

Fundamentele analyse Co.Br.Ha.

Brouwerij Handelsmaatschappij Co.Br.Ha. met het hoofdkantoor in Boortmeerbeek is het moederbedrijf van Brouwerij Haacht, de derde grootste brouwer in België. De onderneming is actief in België, Nederland en Frankrijk.

Gegevens Co.Br.Ha.

Aantal werknemers 442
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 80
Intrinsieke waarde per aandeel 1.328,00
Rendement eigen vermogen (%) -1,84

NAW Gegevens Co.Br.Ha.

Adres Brouwerij Haacht, Provinciesteenweg 28
Postcode 3190
Plaats Boortmeerbeek
Land Belgium
Tel +3216601501
Fax
Website http://www.cobrha.be
E-mail info@haacht.com

Kerncijfers Co.Br.Ha.

Kerncijfers 2021202020192018
Omzet (mln.) 87,4772,81113,92112,47
EBITDA (mln.) 11,562,2316,3217,93
Bedrijfs resultaat (mln.) -2,09-10,064,827,25
Resultaat voor belasting (mln.) -1,63-10,425,167,32
Netto winst (mln.) -1,96-10,513,335,08
Winst per aandeel -26,10-140,1744,3767,67
Koers winst verhouding -23,6990,1558,81
Dividend per aandeel 21,00
Dividend rendement 0,53%

Balans Co.Br.Ha.

Balans (mln.) 2021202020192018
Materiële activa 122,11125,95119,18110,20
Immateriële activa 1,652,482,971,06
Financiële activa 0,290,290,30
Vaste activa 124,11132,27126,03111,56
Voorraden 10,6010,769,999,93
Debiteuren 15,339,2913,6713,90
Liquide middelen 6,712,124,025,52
Vlottende activa 40,3030,5238,3041,00
Totaal activa 164,42162,78164,33152,56
Gewoon kapitaal 106,24108,20118,73115,40
Preferent kapitaal 4,941,791,76107,30
Langlopende schulden 19,8721,9112,602,74
Kortlopende schulden 38,3032,6733,0024,54
Totaal passiva 164,42162,78164,33152,56

Overige data Co.Br.Ha.

2021202020192018
Aantal werknemers 442456482471
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 80808070
Cashflow per aandeel 249,57
Intrinsieke waarde per aandeel 1.328,001.352,501.484,131.626,00
Koers Intrinsieke waarde verhouding 2,452,702,45
Rendement eigen vermogen (%) -1,84-9,722,804,40
Koers einde boekjaar 3.320,004.000,003.980,00

Raad van bestuur Co.Br.Ha.

CEO Frédéric van der Kelen
CFO Frank Mellaerts
Chairman (Board of Directors) Frédéric van der Kelen
Member of Board of Directors Jean-Pierre Wellens
Member of Board of Directors François Monfils
Member of Board of Directors Isabelle van der Kelen
Member of Board of Directors Baudouin van der Kelen
Member of Board of Directors Anne van der Kelen
Member of Board of Directors Anne Vleminckx

Indices

AEX 720,15 +1,81 +0,25% 16:46
AEX GR 2.677,29 +8,67 +0,32% 16:37
AMX 939,57 +2,50 +0,27% 16:47
ASCX 1.210,09 +0,36 +0,03% 16:35
BEL 20 3.690,68 -15,94 -0,43% 16:49
Germany40^ 14.285,80 +24,61 +0,17% 16:49
UK100 7.479,69 -19,80 -0,26% 16:49
Citi ESTOXX 50 3.926,68 -1,69 -0,04% 16:49
US30^ 33.834,32 +246,48 +0,73% 16:47
Nasd100^ 11.629,02 +144,87 +1,26% 16:49
Japan225^ 27.720,34 +150,22 +0,54% 16:49
US500^ 3.965,52 +33,90 +0,86% 16:46
EUR/USD 1,0538 +0,0029 +0,28% 16:50
BUND 142,00 -0,53 -0,37% 16:49
Brent 76,74 -0,62 -0,80% 16:47
Gold spot 1.792,18 +6,42 +0,36% 16:46
WTI 72,24 -0,14 -0,19% 16:49

Laatste beursnieuws

  1. 16:38 Beursagenda: macro-economisch (ABM Financial News)
  2. 16:38 Beursagenda: buitenlandse fondsen (ABM Financial News)
  3. 16:37 Beursagenda: Nederlandse bedrijven (ABM Financial News)
  4. 16:12 Beursblik: tech niet langer groeiaandeel (ABM Financial News)
  5. 15:08 Lek Canadese oliepijplijn stuwt oliep... (ABM Financial News)
  6. 14:47 Wall Street koerst af op hogere opening (ABM Financial News)
  7. 14:36 Nieuwe steunaanvragen VS licht omhoog (ABM Financial News)

Heatmap

Meld u aan

Zorg dat u op de hoogte bent van al het nieuws, door u in te schrijven op een van onze gratis nieuwsbrieven.

Aanmelden

Agenda

  1. 08-12-2022 Nederland - Inflatie Nederland - Nov 2022
  2. 08-12-2022 Japan - BNP Japan - Q3 2022 The Second Preliminary
  3. 08-12-2022 Japan - Consumentenuitgave Japan - Q3 2022 The Second Preliminary
  4. 08-12-2022 Japan - Overheidsuitgaven Japan - Q3 2022 The Second Preliminary
  5. 08-12-2022 Nederland - Consumptieprijsindex Nederland - Nov 2022
  6. 08-12-2022 Nederland - Industriële bestellingen Nederland - Oct 2022
  7. 09-12-2022 Duitsland - Loonkosten Duitsland - Q3 2022
  8. 09-12-2022 Verenigde Staten - Producentenprijsindex Verenigde Staten - Nov 2022
  9. 12-12-2022 Verenigd Koninkrijk - BNP Verenigd Koninkrijk - October 2022
  10. 12-12-2022 Verenigd Koninkrijk - Handelsbalans Verenigd Koninkrijk - Oct 2022
Ga naar de Financiële agenda