31,760
-0,160 (-0,50%)

Fundamentele analyse Telenet Group

Telenet Group is een leverancier van media- en communicatiediensten aan de publieke en private sector in België. Zij is gespecialiseerd in de levering van breedbandinternet, vaste en mobiele telefoniediensten en kabeltelevisie aan klanten via een krachtig hybride glasvezel-coaxnetwerk (HFC). Daarnaast levert de onderneming haar producten en diensten aan diverse bedrijven, overheidsorganisaties, gezondheids- en onderwijsinstellingen en aan kleine en middelgrote ondernemingen. Naast Mechelen exploiteert het bedrijf contactcentra in Herentals, St-Truiden en Aalst, en regionale sites in heel Vlaanderen voor het verlenen van technische ondersteuning. Telenet levert ook professionele communicatiediensten aan bedrijven in België en Luxemburg. De hoofdaandeelhouder is Liberty Global.

Gegevens Telenet Group

Aantal werknemers 3.431
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 109.350
Cashflow per aandeel 9,67
Intrinsieke waarde per aandeel -16,30
Koers Intrinsieke waarde verhouding -2,15
Rendement eigen vermogen (%) -22,86
Koers einde boekjaar 35,08

NAW Gegevens Telenet Group

Adres Liersesteenweg 4
Postcode 2800
Plaats Mechelen
Land Belgium
Tel +3215333000
Fax
Website http://www.telenet.be
E-mail investor.relations@staff.telenet.be

Kerncijfers Telenet Group Holding

Kerncijfers 2020201920182017
Omzet (mln.) 2.575,202.583,902.534,842.528,01
EBITDA (mln.) 1.338,001.340,401.262,141.088,71
Bedrijfs resultaat (mln.) 594,10659,10604,14374,71
Resultaat voor belasting (mln.) 389,20352,40370,80155,47
Netto winst (mln.) 338,90234,50253,38112,22
Winst per aandeel 3,102,132,280,97
Koers winst verhouding 11,3218,8117,8159,89
Dividend per aandeel 2,75
Dividend rendement 7,84%

Balans Telenet Group Holding

Balans (mln.) 2020201920182017
Materiële activa 2.288,002.366,802.237,502.146,33
Immateriële activa 2.518,102.664,902.560,102.560,61
Financiële activa 117,4022,4072,3035,10
Vaste activa 5.230,405.398,705.137,405.000,08
Voorraden 27,3025,2028,0021,52
Debiteuren 187,20204,50201,90217,75
Liquide middelen 82,00101,4088,2039,05
Vlottende activa 471,00523,20519,10453,59
Totaal activa 5.701,405.921,905.656,485.453,67
Gewoon kapitaal -1.482,40-1.512,10-1.648,40-1.113,32
Preferent kapitaal 873,40195,70295,9995,16
Aandeel van derden 28,4025,1022,9021,86
Langlopende schulden 5.623,005.724,305.605,815.030,90
Kortlopende schulden 1.532,401.684,601.676,181.514,23
Totaal passiva 5.701,405.921,905.656,485.453,67

Overige data Telenet Group Holding

2020201920182017
Aantal werknemers 3.4313.6113.3103.353
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 109.350114.660117.720117.720
Cashflow per aandeel 9,679,539,147,06
Intrinsieke waarde per aandeel -16,30-13,19-14,00-9,46
Koers Intrinsieke waarde verhouding -2,15-3,04-2,90-6,14
Rendement eigen vermogen (%) -22,86-15,51-15,37-10,08
Koers einde boekjaar 35,0840,0640,6058,09

Raad van bestuur Telenet Group Holding

CEO John Porter
CFO Erik Van den Enden
Chairman (Board of Directors) Bert De Graeve
CTO Micha Berger
Member of Board of Directors Severina Pascu
Member of Board of Directors Enrique Rodriguez
Member of Board of Directors John Porter
Member of Board of Directors Jo Van Biesbroeck
Member of Board of Directors Manuel Kohnstamm
Member of Board of Directors Chrstiane Franck
Member of Board of Directors Charles Bracken
Member of Board of Directors Amy M. Blair

Indices

AEX 789,49 -8,66 -1,09% 17 sep
AEX GR 2.843,26 -31,16 -1,08% 17 sep
AMX 1.089,38 -3,41 -0,31% 17 sep
ASCX 1.383,93 -3,47 -0,25% 17 sep
BEL 20 4.133,21 -17,71 -0,43% 17 sep
Germany30^ 15.514,00 -137,75 -0,88% 17 sep
UK100 6.982,16 0,00 0,00% 17 sep
Citi ESTOXX 50 4.133,56 -60,54 -1,44% 17 sep
US30^ 34.581,20 0,00 0,00% 17 sep
Nasd100^ 15.334,66 0,00 0,00% 17 sep
Japan225^ 30.350,19 0,00 0,00% 17 sep
US500^ 4.431,70 0,00 0,00% 17 sep
EUR/USD 1,1727 0,0000 0,00% 17 sep
BUND 171,04 0,00 0,00% 17 sep
Brent 75,39 0,00 0,00% 17 sep
Gold spot 1.754,40 0,00 0,00% 17 sep
WTI 71,86 0,00 0,00% 17 sep

Laatste beursnieuws

  1. 09:48 Ruim 228 miljoen coronabesmettingen w... (ABM Financial News)
  2. 18 sep Veel lock-ups op Chinese aandelen lop... (ABM Financial News)
  3. 18 sep Citadel verkleint belang in Fugro fra... (ABM Financial News)
  4. 18 sep Farage meldt belang in DGB (ABM Financial News)
  5. 18 sep Meulman meldt belang in Van Lanschot (ABM Financial News)
  6. 18 sep Bijna 228 miljoen coronabesmettingen ... (ABM Financial News)
  7. 17 sep Beursupdate: AEX op Wall Street (ABM Financial News)

Heatmap

Meld u aan

Zorg dat u op de hoogte bent van al het nieuws, door u in te schrijven op een van onze gratis nieuwsbrieven.

Aanmelden

Agenda

  1. 20-09-2021 Japan - Tokyo Stock Exchange gesloten
  2. 21-09-2021 Belgie - Consumentenvertrouwen België - Sep 2021
  3. 21-09-2021 Verenigde Staten - Detailhandel Verenigde Staten - Johnson Redbook Retail Sales Index
  4. 21-09-2021 Verenigde Staten - Detailhandel Verenigde Staten - Johnson Redbook Retail Sales Index
  5. 21-09-2021 Nederland - Vastgoed Nederland - Sep 2021
  6. 21-09-2021 Nederland - Investeringen ondernemingen Nederland - Jul 2021
  7. 21-09-2021 Nederland - Consumentenuitgave Nederland - Jul 2021
  8. 21-09-2021 Nederland - Consumentenvertrouwen Nederland - Sep 2021
  9. 22-09-2021 Japan - Rente Japan
  10. 22-09-2021 Verenigde Staten - Vastgoed Verenigde Staten - Existing Home Sales Aug 2021
Ga naar de Financiële agenda