13,180
-0,040 (-0,30%)

Fundamentele analyse Fagron

Fagron N.V. (tot 2014 Arseus N.V.) is een toonaangevende wereldwijde onderneming voor farmaceutische bereidingen. De activiteiten van de onderneming zijn onderverdeeld in vier segmenten. Fagron Specialty Pharma Services verwijst naar alle gepersonaliseerde geneesmiddelen die worden bereid in de meer dan 20 steriele en niet-steriele bereidingsinstallaties van Fagron in Europa, de Verenigde Staten, Colombia en Zuid-Afrika. Fagron Trademarks omvat innovatieve concepten, voertuigen en formuleringen die door het R&D-team van Fagron zijn ontwikkeld, vaak in nauwe samenwerking met voorschrijvers, apotheken en universiteiten. Fagron Essentials verwijst naar alle farmaceutische grondstoffen, apparatuur en benodigdheden die apothekers nodig hebben om medicatie in de apotheek te kunnen bereiden. HL Technology ontwikkelt en produceert innovatieve precisiecomponenten en orthopedische hulpmiddelen voor tandheelkundige en medische professionals.

Gegevens Fagron

Koers einde boekjaar 13,27

NAW Gegevens Fagron

Adres Venecoweg 20A
Postcode 9810
Plaats Nazareth
Land Belgium
Tel +3256628800
Fax
Website http://www.fagron.com
E-mail investors@fagron.com

Kerncijfers Fagron

Kerncijfers 2021202020192018
Omzet (mln.) 577,92557,16536,68473,40
EBITDA (mln.) 116,77120,0399,5692,67
Bedrijfs resultaat (mln.) 87,4488,7470,2473,09
Resultaat voor belasting (mln.) 76,8273,7269,8954,84
Netto winst (mln.) 61,0059,6041,0642,49
Winst per aandeel 0,840,830,570,59
Koers winst verhouding 17,6222,8933,9124,20
Dividend per aandeel 0,200,180,150,12
Dividend rendement 1,35%0,95%0,78%0,84%

Balans Fagron

Balans (mln.) 2022202120202019
Materiële activa 128,63118,6387,61
Immateriële activa 411,08389,17418,14
Financiële activa 4,29
Vaste activa 566,71530,94562,05
Voorraden 90,8379,7977,48
Debiteuren 51,9042,1444,59
Liquide middelen 70,6584,25106,68
Vlottende activa 233,71221,88239,19
Totaal activa 800,42752,83801,24
Gewoon kapitaal 320,11253,11242,03
Preferent kapitaal -277,15-289,40-229,16
Aandeel van derden 5,364,714,41
Langlopende schulden 329,89294,75363,03
Kortlopende schulden 145,06200,26191,77
Totaal passiva 800,42752,83801,24

Overige data Fagron

2022202120202019
Aantal werknemers 3.0612.9212.615
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 72.64072.09072.180
Cashflow per aandeel 1,081,291,07
Intrinsieke waarde per aandeel 4,213,33
Koers Intrinsieke waarde verhouding 3,525,71
Rendement eigen vermogen (%) 19,0623,5516,96
Koers einde boekjaar 13,2714,8019,0019,33

Raad van bestuur Fagron

CEO Rafael Padilla
CFO Karin de Jong
Chairman (Board of Directors) Koen Hoffman
Member of Board of Directors Veerle Deprez
Member of Board of Directors Robert ten Hoedt
Member of Board of Directors Rafael Padilla
Member of Board of Directors Karin de Jong
Member of Board of Directors Neeraj Sharma
Member of Board of Directors Vera Bakker
Member of Board of Directors Ann Desender
Member of Board of Directors Michael Schenck
Member of the Management Board Andrew Pulido
Member of the Management Board Johan Verlinden
Member of the Management Board Ivan Marostica
Member of the Management Board Constantijn van Rietschoten
Premium

Fagron helpt particuliere beleggers niet met cijferpresentatie

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

Indices

AEX 763,86 +5,25 +0,69% 03 feb
AEX GR 2.837,75 +19,51 +0,69% 03 feb
AMX 1.026,52 +1,29 +0,13% 03 feb
ASCX 1.322,65 +3,15 +0,24% 03 feb
BEL 20 3.907,65 -4,43 -0,11% 03 feb
Germany40^ 15.431,30 -77,89 -0,50% 03 feb
UK100 7.906,39 0,00 0,00% 03 feb
Citi ESTOXX 50 4.237,32 +14,43 +0,34% 03 feb
US30^ 33.896,48 0,00 0,00% 03 feb
Nasd100^ 12.556,72 0,00 0,00% 03 feb
Japan225^ 27.633,68 0,00 0,00% 03 feb
US500^ 4.132,12 0,00 0,00% 03 feb
EUR/USD 1,0795 -0,0113 -1,04% 10:23
BUND 137,79 0,00 0,00% 03 feb
Brent 79,66 0,00 0,00% 03 feb
Gold spot 1.865,10 0,00 0,00% 03 feb
WTI 73,28 0,00 0,00% 03 feb

Laatste beursnieuws

  1. 12:14 Lucerne meldt belang in MotorK (ABM Financial News)
  2. 03 feb Update: EU akkoord met prijsplafond R... (ABM Financial News)
  3. 03 feb Beursupdate: AEX op Wall Street (ABM Financial News)
  4. 03 feb Tech gebeten hond op rood Wall Street (ABM Financial News)
  5. 03 feb Olieprijs duikt onder 74 dollar (ABM Financial News)
  6. 03 feb Tech helpt AEX steviger in het zadel (ABM Financial News)
  7. 03 feb Wall Street zakt weg (ABM Financial News)

Heatmap

Meld u aan

Zorg dat u op de hoogte bent van al het nieuws, door u in te schrijven op een van onze gratis nieuwsbrieven.

Aanmelden

Agenda

  1. 06-02-2023 Duitsland - Detailhandel Duitsland - Dec 2022
  2. 06-02-2023 Ascencio SCA - notering ex-dividend
  3. 06-02-2023 ASML Holding NV - notering ex-dividend (Amsterdam)
  4. 07-02-2023 Lotus Bakeries NV - Jaarresultaat 2022
  5. 07-02-2023 Frankrijk - Handelsbalans Frankrijk - Dec 2022
  6. 07-02-2023 Frankrijk - Betalingsbalans Frankrijk - Dec 2022
  7. 07-02-2023 Verenigde Staten - Loonkosten Verenigde Staten - Dec 2022
  8. 07-02-2023 Verenigde Staten - Handelsbalans Verenigde Staten - Dec 2022
  9. 08-02-2023 ABN AMRO Group NV - Resultaten 4e kwartaal 2022
  10. 08-02-2023 Akzo Nobel NV - Jaarresultaat 2022
Ga naar de Financiële agenda