12,255
+0,265 (+2,21%)

Fundamentele analyse ABN AMRO BANK N.V.

ABN AMRO is een full-service bank met een primaire focus op Nederland en selectief internationale operaties. ABN AMRO bedient particuliere, kleinhandel en zakelijke klanten op basis van diepgaande financiële expertise en uitgebreide kennis van tal van industriesectoren.

Gegevens ABN AMRO BANK N.V.

Aantal werknemers 19.957
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 940.000
Cashflow per aandeel 10,21
Intrinsieke waarde per aandeel 22,79
Koers Intrinsieke waarde verhouding 0,57
Rendement eigen vermogen (%) 5,60
Koers einde boekjaar 12,92

NAW Gegevens ABN AMRO BANK N.V.

Adres Gustav Mahlerlaan 10
Postcode 1082 PP
Plaats Amsterdam
Land Netherlands
Tel +31206282282
Fax
Website http://www.abnamro.com
E-mail investorrelations@nl.abnamro.com

Kerncijfers ABN AMRO BANK N.V.

Kerncijfers 2021202020192018
Resultaat voor belasting (mln.) 1.838,00356,002.680,003.086,00
Netto winst (mln.) 1.231,00-45,002.046,002.246,00
Winst per aandeel 1,21-0,172,062,39
Koers winst verhouding 10,67-47,187,878,59
Dividend per aandeel 0,611,281,45
Dividend rendement 4,72%7,89%7,06%

Balans ABN AMRO BANK N.V.

Balans (mln.) 2021202020192018
Gewoon kapitaal 21.994,0020.989,0021.471,0021.358,00
Preferent kapitaal 760,00254,00568,001.102,00
Achtergestelde schulden 7.549,008.069,0010.041,009.805,00
Totaal passiva 399.113,00395.623,00375.054,00381.295,00

Overige data ABN AMRO BANK N.V.

2021202020192018
Aantal werknemers 19.95719.23417.97718.830
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 940.000940.000940.000940.000
Cashflow per aandeel 10,2148,203,852,46
Intrinsieke waarde per aandeel 22,7922,3321,5621,27
Koers Intrinsieke waarde verhouding 0,570,360,750,97
Rendement eigen vermogen (%) 5,60-0,219,5310,52
Koers einde boekjaar 12,928,0216,2220,54

Raad van bestuur ABN AMRO BANK N.V.

CEO Robert Swaak
CFO Lars Kramer
Chairman (Board of Directors) Tom de Swaan
CHRO Gerard Penning
CRO Tanja Cuppen
CTO Christian Bornfeld
Member of Board of Directors Anna Storåkers
Member of Board of Directors Tjalling Tiemstra
Member of Board of Directors Michiel Lap
Member of Board of Directors Laetitia Griffith
Member of Board of Directors Mariken Tannemaat
Member of the Management Board Dan Dorner
Member of the Management Board Annerie Vreugdenhil
Member of the Management Board Choy van der Hooft-Cheong
Vice-Chairman (Board of Directors) Arjen Dorland
Premium

Adviesverlaging ABN Amro

Het laatste advies leest u als abonnee van IEX Premium

Ontdek IEX Premium

Indices

AEX 720,30 -0,21 -0,03% 16:08
AEX GR 2.673,69 -2,98 -0,11% 15:53
AMX 945,19 +0,05 +0,01% 16:08
ASCX 1.231,86 -7,68 -0,62% 15:53
BEL 20 3.663,35 -18,71 -0,51% 16:08
Germany40^ 14.382,50 -0,86 -0,01% 16:08
UK100 7.533,50 +57,08 +0,76% 16:08
Citi ESTOXX 50 3.944,87 +16,03 +0,41% 16:08
US30^ 33.831,02 -17,04 -0,05% 16:08
Nasd100^ 11.584,90 -12,99 -0,11% 16:08
Japan225^ 28.019,04 -85,47 -0,30% 16:08
US500^ 3.965,85 -0,63 -0,02% 16:08
EUR/USD 1,0358 +0,0016 +0,16% 16:08
BUND 141,02 +0,60 +0,43% 16:08
Brent 85,95 +2,44 +2,92% 16:08
Gold spot 1.753,19 +12,09 +0,69% 16:08
WTI 79,25 +2,33 +3,03% 16:08

Laatste beursnieuws

  1. 15:42 Beursblik: Duitse inflatie heeft nog ... (ABM Financial News)
  2. 15:09 Huizenprijzen VS stijgen weer minder ... (ABM Financial News)
  3. 14:40 Wall Street terughoudend richting ope... (ABM Financial News)
  4. 14:06 Duitse inflatie daalt (ABM Financial News)
  5. 13:41 Beursblik: focus op doelstellingen bi... (ABM Financial News)
  6. 13:23 Obligatie: Nederland haalt bijna 1,5 ... (ABM Financial News)
  7. 12:36 Futures voorspellen lichtgroene openi... (ABM Financial News)

Heatmap

Meld u aan

Zorg dat u op de hoogte bent van al het nieuws, door u in te schrijven op een van onze gratis nieuwsbrieven.

Aanmelden

Agenda

  1. 29-11-2022 Belgie - Consumptieprijsindex België - Nov 2022
  2. 29-11-2022 Belgie - Inflatie België - Nov 2022
  3. 29-11-2022 Nederland - Ondernemersvertrouwen Nederland - Nov 2022
  4. 29-11-2022 Verenigde Staten - Consumentenvertrouwen Verenigde Staten - Nov 2022
  5. 29-11-2022 Verenigde Staten - Vastgoed Verenigde Staten - S&P/C-S Home Prices Sep 2022
  6. 30-11-2022 Duitsland - Werkloosheid Duitsland
  7. 30-11-2022 Belgie - Consumentenuitgave België - Q3/2022
  8. 30-11-2022 Belgie - Investeringen ondernemingen België - Q3/2022
  9. 30-11-2022 Belgie - Investeringen woongebouwen België - Q3/2022
  10. 30-11-2022 Belgie - Overheidsinvesteringen België - Q3/2022
Ga naar de Financiële agenda