7,230
-0,070 (-0,96%)

Fundamentele analyse B&S Group SA

B&S GROUP S.A. is een wereldwijde distributiepartner die uitgebreide, op maat gemaakte distributie- en logistieke oplossingen biedt voor de hele toeleveringsketen. Op basis van de interne informatie beschikt het bedrijf over waardevolle expertise in het oplossen van complexiteit van toeleveringsketen in de sector van consumptiegoederen (waaronder gezondheids- en schoonheidsproducten, voedsel en dranken, likeuren en elektronica). De activiteiten hebben een wereldwijd bereik en bedienen klanten in meer dan 100 landen. Klanten zijn retailers, de maritieme sector, zoals cruiseschepen en scheepsleveranciers, zoals overheids- en defensieoperaties op afgelegen industriële locatie en reissector.

Gegevens B&S Group SA

Aantal werknemers 2.158
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 84.180
Cashflow per aandeel 1,75
Intrinsieke waarde per aandeel 2,95
Koers Intrinsieke waarde verhouding 2,51
Rendement eigen vermogen (%) 8,46
Koers einde boekjaar 7,38

NAW Gegevens B&S Group SA

Adres
Postcode
Plaats
Land Luxembourg
Tel +310786534100
Fax
Website http://www.bs-group-sa.com
E-mail abongers@bs-group-sa.com

Kerncijfers B&S Group SA

Kerncijfers 2020201920182017
Omzet (mln.) 1.861,761.978,821.746,481.507,25
EBITDA (mln.) 90,32105,35109,20106,23
Bedrijfs resultaat (mln.) 57,8788,4298,4697,86
Resultaat voor belasting (mln.) 51,1777,5190,8193,03
Netto winst (mln.) 21,7046,9660,3968,80
Winst per aandeel 0,260,560,720,82
Koers winst verhouding 28,3817,1418,33
Dividend per aandeel 0,100,220,29
Dividend rendement 1,36%2,29%2,20%

Balans B&S Group SA

Balans (mln.) 2020201920182017
Materiële activa 103,4039,3131,0325,94
Immateriële activa 122,60135,40121,5935,09
Financiële activa 2,632,522,142,00
Vaste activa 231,49252,37157,2665,55
Voorraden 308,27375,56377,88300,54
Debiteuren 195,63201,26205,72163,05
Overige vorderingen 4,318,706,744,39
Liquide middelen 38,8750,8826,9017,39
Vlottende activa 576,00662,15639,03498,30
Totaal activa 807,49914,51797,19563,84
Gewoon kapitaal 256,38242,67233,98201,53
Preferent kapitaal -4,290,92-0,54196,48
Aandeel van derden 50,5349,1039,1140,44
Langlopende schulden 162,11172,6592,7428,39
Kortlopende schulden 338,48450,10431,35293,49
Totaal passiva 807,49914,51797,19563,84

Overige data B&S Group SA

2020201920182017
Aantal werknemers 2.1581.5121.130910
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 84.18084.18084.18084.180
Cashflow per aandeel 1,751,360,041,07
Intrinsieke waarde per aandeel 2,95
Koers Intrinsieke waarde verhouding 2,51
Rendement eigen vermogen (%) 8,4619,3525,8134,14
Koers einde boekjaar 7,389,6013,20

Raad van bestuur B&S Group SA

CEO Bert Meulman
CFO Gert van Laar
Chairman (Board of Directors) Jan Arie van Barneveld
Member of Board of Directors Rob Cornelisse
Member of Board of Directors Kitty Koelemeijer
Member of Board of Directors Coert Beerman
Vice-Chairman (Board of Directors) Willem Blijdorp

Indices

AEX 778,26 +5,70 +0,74% 18:05
AEX GR 2.818,37 +20,66 +0,74% 18:05
AMX 1.076,48 +0,70 +0,07% 18:05
ASCX 1.409,01 +0,99 +0,07% 18:05
BEL 20 4.218,48 +7,74 +0,18% 18:05
Germany40^ 15.778,00 -31,72 -0,20% 21:59
UK100 7.532,12 -56,94 -0,75% 22:00
Citi ESTOXX 50 4.255,58 +0,33 +0,01% 21:59
US30^ 34.734,37 -296,62 -0,85% 21:59
Nasd100^ 14.855,48 -190,12 -1,26% 21:59
Japan225^ 27.522,33 -69,85 -0,25% 21:59
US500^ 4.483,77 -49,28 -1,09% 21:59
EUR/USD 1,1311 -0,0031 -0,28% 23:12
BUND 169,80 +0,47 +0,28% 21:59
Brent 87,40 -0,63 -0,72% 21:59
Gold spot 1.839,42 -0,98 -0,05% 23:01
WTI 84,64 -0,78 -0,91% 21:59

Laatste beursnieuws

  1. 22:37 PPG presteert beter dan verwacht (ABM Financial News)
  2. 22:26 Netflix onderuit na matige outlook (ABM Financial News)
  3. 22:19 Google in cassatie tegen Europese mil... (ABM Financial News)
  4. 22:11 Beursupdate: AEX op Wall Street (ABM Financial News)
  5. 22:11 Correctie Nasdaq op lager Wall Street (ABM Financial News)
  6. 20:46 Olieprijs daalt licht na volatiele se... (ABM Financial News)
  7. 20:29 Fed onderzoekt mogelijkheid digitale ... (ABM Financial News)

Heatmap

Meld u aan

Zorg dat u op de hoogte bent van al het nieuws, door u in te schrijven op een van onze gratis nieuwsbrieven.

Aanmelden

Agenda

  1. 20-01-2022 Japan - Handelsbalans Japan - Dec 2021
  2. 20-01-2022 Frankrijk - Ondernemersvertrouwen Frankrijk - Jan 2022
  3. 20-01-2022 Verenigde Staten - Vastgoed Verenigde Staten - Existing Home Sales Dec 2021
  4. 21-01-2022 Japan - Consumptieprijsindex Japan - Dec 2021
  5. 21-01-2022 Beter Bed Holding NV - Resultaten 4e kwartaal 2021
  6. 21-01-2022 Verenigd Koninkrijk - Detailhandel Verenigd Koninkrijk - Dec 2021
  7. 24-01-2022 Koninklijke Philips NV - Results 4th quarter 2021
  8. 24-01-2022 JDE Peet's N.V - notering ex-dividend (Amsterdam)
  9. 25-01-2022 NSI NV - Jaarresultaat 2021
  10. 25-01-2022 Verenigde Staten - Vastgoed Verenigde Staten - S&P/C-S Home Prices Nov 2021
Ga naar de Financiële agenda