5,250
0,000 (0,00%)

Fundamentele analyse B&S Group SA

B&S GROUP S.A. is een wereldwijde distributiepartner die uitgebreide, op maat gemaakte distributie- en logistieke oplossingen biedt voor de hele toeleveringsketen. Op basis van de interne informatie beschikt het bedrijf over waardevolle expertise in het oplossen van complexiteit van toeleveringsketen in de sector van consumptiegoederen (waaronder gezondheids- en schoonheidsproducten, voedsel en dranken, likeuren en elektronica). De activiteiten hebben een wereldwijd bereik en bedienen klanten in meer dan 100 landen. Klanten zijn retailers, de maritieme sector, zoals cruiseschepen en scheepsleveranciers, zoals overheids- en defensieoperaties op afgelegen industriële locatie en reissector.

Gegevens B&S Group SA

Aantal werknemers 2.008
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 84.180
Cashflow per aandeel 0,18
Intrinsieke waarde per aandeel 2,96
Koers Intrinsieke waarde verhouding 2,40
Rendement eigen vermogen (%) 14,56
Koers einde boekjaar 7,10

NAW Gegevens B&S Group SA

Adres Rue Strachen 14
Postcode L-6933
Plaats Mensdorf
Land Luxembourg
Tel +31786534100
Fax
Website http://www.bs-group-sa.com
E-mail investor.relations@bs-group-sa.com

Kerncijfers B&S Group SA

Kerncijfers 2021202020192018
Omzet (mln.) 1.869,511.861,761.978,821.746,48
EBITDA (mln.) 116,3690,32105,35109,20
Bedrijfs resultaat (mln.) 75,4657,8788,4298,46
Resultaat voor belasting (mln.) 71,7351,1777,5190,81
Netto winst (mln.) 38,4721,7046,9660,39
Winst per aandeel 0,460,260,560,72
Koers winst verhouding 15,4328,3817,1418,33
Dividend per aandeel 0,180,100,220,29
Dividend rendement 2,54%1,36%2,29%2,20%

Balans B&S Group SA

Balans (mln.) 2021202020192018
Materiële activa 98,76103,4039,3131,03
Immateriële activa 119,15122,60135,40121,59
Financiële activa 2,782,632,522,14
Vaste activa 224,23231,49252,37157,26
Voorraden 381,76308,27375,56377,88
Debiteuren 195,04195,63201,26205,72
Overige vorderingen 6,094,318,706,74
Liquide middelen 12,5538,8750,8826,90
Vlottende activa 633,49576,00662,15639,03
Totaal activa 857,72807,49914,51797,19
Gewoon kapitaal 264,16256,38242,67233,98
Preferent kapitaal -0,21-4,290,92-0,54
Aandeel van derden 39,1150,5349,1039,11
Langlopende schulden 291,72162,11172,6592,74
Kortlopende schulden 262,73338,48450,10431,35
Totaal passiva 857,72807,49914,51797,19

Overige data B&S Group SA

2021202020192018
Aantal werknemers 2.0082.1581.5121.130
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 84.18084.18084.18084.180
Cashflow per aandeel 0,181,751,360,04
Intrinsieke waarde per aandeel 2,962,95
Koers Intrinsieke waarde verhouding 2,402,51
Rendement eigen vermogen (%) 14,568,4619,3525,81
Koers einde boekjaar 7,107,389,6013,20

Raad van bestuur B&S Group SA

CEO Tako de Haan
CFO Peter Kruithof
Chairman (Board of Directors) Jan Arie van Barneveld
Member of Board of Directors Rob Cornelisse
Member of Board of Directors Kitty Koelemeijer
Member of Board of Directors Leendert Blijdorp
Member of the Management Board Bas Schreuders
Member of the Management Board Niels Groen
Vice-Chairman (Board of Directors) Willem Blijdorp
Premium

Blijdorp op ramkoers met B&S Group

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

Indices

AEX 747,21 0,00 0,00% 26 jan
AEX GR 2.775,88 0,00 0,00% 26 jan
AMX 1.008,72 0,00 0,00% 26 jan
ASCX 1.306,99 0,00 0,00% 26 jan
BEL 20 3.860,91 0,00 0,00% 26 jan
Germany40^ 15.134,20 +1,35 +0,01% 08:05
UK100 7.771,58 -11,91 -0,15% 08:05
Citi ESTOXX 50 4.176,80 -6,39 -0,15% 08:05
US30^ 33.894,23 -37,06 -0,11% 08:05
Nasd100^ 11.964,37 -51,34 -0,43% 08:05
Japan225^ 27.396,49 -109,72 -0,40% 08:05
US500^ 4.044,67 -10,12 -0,25% 08:05
EUR/USD 1,0870 -0,0021 -0,20% 08:05
BUND 137,37 -0,47 -0,34% 08:05
Brent 87,45 +0,04 +0,05% 08:05
Gold spot 1.923,68 -5,42 -0,28% 08:05
WTI 81,29 +0,15 +0,18% 08:05

Laatste beursnieuws

  1. 07:53 Nederland en Japan lijken nieuwe expo... (ABM Financial News)
  2. 07:33 WDP meldt sterke winstgroei en handha... (ABM Financial News)
  3. 07:24 Signify ziet terugval resultaten (ABM Financial News)
  4. 07:17 Ajax stuurt Schreuder weg na gelijksp... (ABM Financial News)
  5. 07:02 Europese beurzen openen hoger (ABM Financial News)
  6. 06:54 Beursagenda: macro-economisch (ABM Financial News)
  7. 06:53 Beursagenda: buitenlandse fondsen (ABM Financial News)

Heatmap

Meld u aan

Zorg dat u op de hoogte bent van al het nieuws, door u in te schrijven op een van onze gratis nieuwsbrieven.

Aanmelden

Agenda

  1. 27-01-2023 Warehouses de Pauw Comm VA - Jaarresultaat 2022
  2. 27-01-2023 KBC Ancora CVA - Halfjaarresultaten 2022
  3. 27-01-2023 Signify NV - Jaarresultaat 2022
  4. 27-01-2023 Frankrijk - Vastgoed Frankrijk - Dec 2022
  5. 27-01-2023 Frankrijk - Consumentenvertrouwen Frankrijk - Jan 2023
  6. 27-01-2023 Verenigde Staten - Consumentenuitgave Verenigde Staten - Dec 2022
  7. 30-01-2023 Koninklijke Philips NV - Jaarresultaat 2022
  8. 30-01-2023 Nederland - Producentenprijsindex Nederland - Dec 2022
  9. 30-01-2023 Nederland - Ondernemersvertrouwen Nederland - Jan 2023
  10. 30-01-2023 Japan - Detailhandel Japan - Dec 2022
Ga naar de Financiële agenda