5,050
-0,050 (-0,98%)

Fundamentele analyse B&S Group SA

B&S GROUP S.A. is een wereldwijde distributiepartner die uitgebreide, op maat gemaakte distributie- en logistieke oplossingen biedt voor de hele toeleveringsketen. Op basis van de interne informatie beschikt het bedrijf over waardevolle expertise in het oplossen van complexiteit van toeleveringsketen in de sector van consumptiegoederen (waaronder gezondheids- en schoonheidsproducten, voedsel en dranken, likeuren en elektronica). De activiteiten hebben een wereldwijd bereik en bedienen klanten in meer dan 100 landen. Klanten zijn retailers, de maritieme sector, zoals cruiseschepen en scheepsleveranciers, zoals overheids- en defensieoperaties op afgelegen industriële locatie en reissector.

Gegevens B&S Group SA

Aantal werknemers 2.008
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 84.180
Cashflow per aandeel 0,18
Intrinsieke waarde per aandeel 2,96
Koers Intrinsieke waarde verhouding 2,40
Rendement eigen vermogen (%) 14,56
Koers einde boekjaar 7,10

NAW Gegevens B&S Group SA

Adres Rue Strachen 14
Postcode L-6933
Plaats Mensdorf
Land Luxembourg
Tel +31786534100
Fax
Website http://www.bs-group-sa.com
E-mail investor.relations@bs-group-sa.com

Kerncijfers B&S Group SA

Kerncijfers 2021202020192018
Omzet (mln.) 1.869,511.861,761.978,821.746,48
EBITDA (mln.) 116,3690,32105,35109,20
Bedrijfs resultaat (mln.) 75,4657,8788,4298,46
Resultaat voor belasting (mln.) 71,7351,1777,5190,81
Netto winst (mln.) 38,4721,7046,9660,39
Winst per aandeel 0,460,260,560,72
Koers winst verhouding 15,4328,3817,1418,33
Dividend per aandeel 0,180,100,220,29
Dividend rendement 2,54%1,36%2,29%2,20%

Balans B&S Group SA

Balans (mln.) 2021202020192018
Materiële activa 98,76103,4039,3131,03
Immateriële activa 119,15122,60135,40121,59
Financiële activa 2,782,632,522,14
Vaste activa 224,23231,49252,37157,26
Voorraden 381,76308,27375,56377,88
Debiteuren 195,04195,63201,26205,72
Overige vorderingen 6,094,318,706,74
Liquide middelen 12,5538,8750,8826,90
Vlottende activa 633,49576,00662,15639,03
Totaal activa 857,72807,49914,51797,19
Gewoon kapitaal 264,16256,38242,67233,98
Preferent kapitaal -0,21-4,290,92-0,54
Aandeel van derden 39,1150,5349,1039,11
Langlopende schulden 291,72162,11172,6592,74
Kortlopende schulden 262,73338,48450,10431,35
Totaal passiva 857,72807,49914,51797,19

Overige data B&S Group SA

2021202020192018
Aantal werknemers 2.0082.1581.5121.130
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 84.18084.18084.18084.180
Cashflow per aandeel 0,181,751,360,04
Intrinsieke waarde per aandeel 2,962,95
Koers Intrinsieke waarde verhouding 2,402,51
Rendement eigen vermogen (%) 14,568,4619,3525,81
Koers einde boekjaar 7,107,389,6013,20

Raad van bestuur B&S Group SA

CEO Tako de Haan
CFO Peter Kruithof
Chairman (Board of Directors) Jan Arie van Barneveld
Member of Board of Directors Rob Cornelisse
Member of Board of Directors Kitty Koelemeijer
Member of Board of Directors Leendert Blijdorp
Member of the Management Board Bas Schreuders
Member of the Management Board Niels Groen
Vice-Chairman (Board of Directors) Willem Blijdorp

Indices

AEX 725,76 -0,03 0,00% 12 aug
AEX GR 2.684,02 +1,50 +0,06% 12 aug
AMX 979,38 +5,11 +0,52% 12 aug
ASCX 1.338,78 +12,98 +0,98% 12 aug
BEL 20 3.844,21 +4,25 +0,11% 12 aug
Germany40^ 13.888,70 +194,19 +1,42% 12 aug
UK100 7.550,10 0,00 0,00% 12 aug
Citi ESTOXX 50 3.805,00 +56,58 +1,51% 12 aug
US30^ 33.735,67 0,00 0,00% 12 aug
Nasd100^ 13.549,23 0,00 0,00% 12 aug
Japan225^ 28.750,02 0,00 0,00% 12 aug
US500^ 4.276,72 0,00 0,00% 12 aug
EUR/USD 1,0260 0,0000 0,00% 12 aug
BUND 155,69 0,00 0,00% 12 aug
Brent 97,94 0,00 0,00% 12 aug
Gold spot 1.802,30 0,00 0,00% 12 aug
WTI 92,07 0,00 0,00% 12 aug

Laatste beursnieuws

  1. 13 aug JPMorgan verkleint belang in Heijmans (ABM Financial News)
  2. 13 aug Baillie Gifford meldt iets kleiner st... (ABM Financial News)
  3. 12 aug Beursupdate: AEX op Wall Street (ABM Financial News)
  4. 12 aug Wall Street hoger gesloten (ABM Financial News)
  5. 12 aug Olieprijs lager gesloten (ABM Financial News)
  6. 12 aug Wall Street koerst af op hoger slot (ABM Financial News)
  7. 12 aug AEX profiteert beperkt van afkoelende... (ABM Financial News)

Heatmap

Meld u aan

Zorg dat u op de hoogte bent van al het nieuws, door u in te schrijven op een van onze gratis nieuwsbrieven.

Aanmelden

Agenda

  1. 15-08-2022 Japan - BNP Japan - Q2 2022 The First Preliminary
  2. 15-08-2022 Japan - Consumentenuitgave Japan - Q2 2022 The First Preliminary
  3. 15-08-2022 Japan - Overheidsuitgaven Japan - Q2 2022 The First Preliminary
  4. 16-08-2022 Nextensa SCA - Halfjaarresultaten 2022
  5. 16-08-2022 Belgie - Handelsbalans België - May 2022
  6. 16-08-2022 TKH Group NV - Halfjaarresultaten 2022
  7. 16-08-2022 Flow Traders NV - notering ex-dividend
  8. 16-08-2022 Verenigde Staten - Vastgoed Verenigde Staten - Housing Starts Jul 2022
  9. 16-08-2022 Verenigde Staten - Industriële Productie Verenigde Staten - Jul 2022
  10. 16-08-2022 Verenigd Koninkrijk - Werkgelegenheid Verenigd Koninkrijk - Aug 2022
Ga naar de Financiële agenda