25,550
+0,150 (+0,59%)

Fundamentele analyse Van Lanschot Kempen NV

Van Lanschot Kempen NV (voorheen Van Lanschot NV) is een samenwerkingsverband van twee gespecialiseerde financiële boetieks. De groep biedt diensten aan voor vermogende particulieren en institutionele beleggers. Van Lanschot Kempen is de oudste onafhankelijke financiële instelling van Nederland.

Gegevens Van Lanschot Kempen NV

Aantal werknemers 1.564
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 40.990
Cashflow per aandeel 28,65
Intrinsieke waarde per aandeel 29,90
Koers Intrinsieke waarde verhouding 0,70
Rendement eigen vermogen (%) 3,43
Koers einde boekjaar 21,00

NAW Gegevens Van Lanschot Kempen NV

Adres Hooge Steenweg 29
Postcode 5211
Plaats JN ’s-Hertogenbosch
Land Netherlands
Tel +31203544590
Fax
Website http://www.vanlanschotkempen.com
E-mail investorrelations@vanlanschotkempen.com

Kerncijfers Van Lanschot Kempen NV

Kerncijfers 2020201920182017
Resultaat voor belasting (mln.) 54,21119,5379,50120,51
Netto winst (mln.) 43,0192,9374,6389,51
Winst per aandeel 1,052,271,822,19
Koers winst verhouding 20,008,8310,8911,94
Dividend per aandeel 0,701,451,451,45
Dividend rendement 3,33%7,23%7,32%5,54%

Balans Van Lanschot Kempen NV

Balans (mln.) 2020201920182017
Totaal activa 15.149,0314.318,8513.980,0114.658,88
Gewoon kapitaal 1.254,481.210,851.255,981.332,86
Preferent kapitaal 895,66762,85763,55768,62
Aandeel van derden 101,62105,7212,2116,26
Groepsvermogen 1.356,101.316,571.268,191.349,12
Achtergestelde schulden 172,48173,09173,47166,80
Totaal passiva 15.149,0314.318,8513.980,0114.658,88

Overige data Van Lanschot Kempen NV

2020201920182017
Aantal werknemers 1.5641.5601.6211.658
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 40.99041.36041.36041.150
Cashflow per aandeel 28,6514,6014,493,24
Intrinsieke waarde per aandeel 29,9027,8428,9330,95
Koers Intrinsieke waarde verhouding 0,700,720,690,84
Rendement eigen vermogen (%) 3,437,675,946,72
Koers einde boekjaar 21,0020,0519,8226,15

Raad van bestuur Van Lanschot Kempen NV

CEO Karl Guha
CFO Constant Korthout
Chairman (Board of Directors) Willy Duron
COO Arjan Huisman
Member of Board of Directors Maarten Muller
Member of Board of Directors Lex van Overmeire
Member of Board of Directors Jeanine Helthuis
Member of Board of Directors Bernadette Langius
Member of Board of Directors Frans Blom
Vice-Chairman (Board of Directors) Manfred Schepers

Indices

AEX 789,49 -8,66 -1,09% 17 sep
AEX GR 2.843,26 -31,16 -1,08% 17 sep
AMX 1.089,38 -3,41 -0,31% 17 sep
ASCX 1.383,93 -3,47 -0,25% 17 sep
BEL 20 4.133,21 -17,71 -0,43% 17 sep
Germany30^ 15.514,00 -137,75 -0,88% 17 sep
UK100 6.982,16 0,00 0,00% 17 sep
Citi ESTOXX 50 4.133,56 -60,54 -1,44% 17 sep
US30^ 34.581,20 0,00 0,00% 17 sep
Nasd100^ 15.334,66 0,00 0,00% 17 sep
Japan225^ 30.350,19 0,00 0,00% 17 sep
US500^ 4.431,70 0,00 0,00% 17 sep
EUR/USD 1,1727 0,0000 0,00% 17 sep
BUND 171,04 0,00 0,00% 17 sep
Brent 75,39 0,00 0,00% 17 sep
Gold spot 1.754,40 0,00 0,00% 17 sep
WTI 71,86 0,00 0,00% 17 sep

Laatste beursnieuws

  1. 09:48 Ruim 228 miljoen coronabesmettingen w... (ABM Financial News)
  2. 18 sep Veel lock-ups op Chinese aandelen lop... (ABM Financial News)
  3. 18 sep Citadel verkleint belang in Fugro fra... (ABM Financial News)
  4. 18 sep Farage meldt belang in DGB (ABM Financial News)
  5. 18 sep Meulman meldt belang in Van Lanschot (ABM Financial News)
  6. 18 sep Bijna 228 miljoen coronabesmettingen ... (ABM Financial News)
  7. 17 sep Beursupdate: AEX op Wall Street (ABM Financial News)

Heatmap

Meld u aan

Zorg dat u op de hoogte bent van al het nieuws, door u in te schrijven op een van onze gratis nieuwsbrieven.

Aanmelden

Agenda

  1. 20-09-2021 Japan - Tokyo Stock Exchange gesloten
  2. 21-09-2021 Belgie - Consumentenvertrouwen België - Sep 2021
  3. 21-09-2021 Verenigde Staten - Detailhandel Verenigde Staten - Johnson Redbook Retail Sales Index
  4. 21-09-2021 Verenigde Staten - Detailhandel Verenigde Staten - Johnson Redbook Retail Sales Index
  5. 21-09-2021 Nederland - Vastgoed Nederland - Sep 2021
  6. 21-09-2021 Nederland - Investeringen ondernemingen Nederland - Jul 2021
  7. 21-09-2021 Nederland - Consumentenuitgave Nederland - Jul 2021
  8. 21-09-2021 Nederland - Consumentenvertrouwen Nederland - Sep 2021
  9. 22-09-2021 Japan - Rente Japan
  10. 22-09-2021 Verenigde Staten - Vastgoed Verenigde Staten - Existing Home Sales Aug 2021
Ga naar de Financiële agenda