(ABM FN-Dow Jones) StubHub maakt zich woensdag op voor zijn eerste handelsdag. Het bedrijf dat een platform biedt om tickets voor bijvoorbeeld sportwedstrijden en concerten te kopen en te verkopen krijgt een notering aan de New York Stock Exchange en zal worden verhandeld onder het symbool STUB.
Dinsdagavond liet het bedrijf weten dat het meer dan 34 miljoen aandelen plaatst tegen een prijs van 23,50 dollar per stuk. Dit is in het midden van de eerder afgegeven bandbreedte van 22 tot 25 dollar.
Hiermee komt de waardering van StubHub uit op circa 8,6 miljard dollar. Indien de zogeheten 'greenshoe' volledig wordt uitgeoefend, dan loopt de waardering zelfs op tot bijna 8,8 miljard dollar.
De beursgang van StubHub wordt begeleid door onder meer JPMorgan en Goldman Sachs.
Copyright: ABM Financial News / info@abmfn.nl
ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.
Community trend
Gaat dit aandeel stijgen of dalen?