(ABM FN-Dow Jones) Acht leden van OPEC+ hebben zondag besloten om de productieniveaus in het eerste kwartaal van 2026 te handhaven, zoals eerder aangegeven. Dit bleek na afloop van een vergadering van het oliekartel met enkele partnerlanden.
Volgens een verklaring die na afloop van de vergadering werd afgegeven, willen zij de oliemarkt zo stabiel houden.
De landen die zich verbinden aan het onveranderd laten van de productieniveaus in de eerste drie maanden van volgend jaar zijn Saoedi-Arabië, Rusland, Irak, de Verenigde Arabische Emiraten, Koeweit, Kazachstan, Algerije en Oman.
De acht landen zullen op 4 januari opnieuw bijeenkomen.
Copyright: ABM Financial News / info@abmfn.nl
ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.