Beleggen.nl Markt MonitorMarkt Monitor

Referentiekoers Magnum vastgesteld op 12,80 euro

Referentiekoers Magnum vastgesteld op 12,80 euro
Beeld: ABM Financial News

(ABM FN-Dow Jones) The Magnum Ice Cream Company gaat maandagochtend naar de beurs tegen een referentiekoers van 12,80 euro. Dit meldde Euronext vrijdag op de website.

Magnum Ice Cream, dat sinds juli zelfstandig opereert na de afsplitsing van Unilever, krijgt vanaf maandag noteringen in Amsterdam, Londen en New York.

Het aantal effecten dat wordt toegelaten tot de handel bedraagt 612.259.739 gewone aandelen, aldus Euronext.

Unilever zal zelf tot vijf jaar lang een belang van minder dan 20 procent behouden in het ijsbedrijf. Volgens het prospectus heeft Unilever op dit moment een belang van 19,9 procent.

De handel in Magnum vangt maandag om 09.00 uur aan.

Copyright: ABM Financial News / info@abmfn.nl ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Community trend

Gaat dit aandeel stijgen of dalen?

Aandeel Kies Huidige trend
MAGNUM kopen verkopen

100% zegt kopen

5 stemmen