Vlakke futures Wall Street

Woensdag 6 Juli 2022 | Bron: ABM Financial News

(ABM FN-Dow Jones) De Amerikaanse beurzen gaan woensdag een vlakke opening tegemoet, in afwachting van de Fed-notulen, nadat Wall Street dinsdag de aanvankelijke verliezen wegpoetste.

Futures op de toonaangevende S&P 500 index noteren rond lunchtijd vrijwel ongewijzigd en ook de technologie-index Nasdaq wijst op een vrijwel vlakke opening.

De afgelopen dagen gingen de aandelenkoersen licht omhoog, nadat sommige beleggers van mening veranderden over hoe agressief de centrale banken de rente gaan verhogen, na signalen dat de economische groei en het consumentenvertrouwen al aan het verzwakken zijn. Markten beginnen een koerswijzging bij de Fed in te prijzen, hoewel de inflatie nog op het hoogste niveau in meer dan 40 jaar staat.

"De afgelopen dagen hebben de markten een deel van de havikachtigheid uitgeprijsd die ze van de Fed verwachtten. Interessante vraag is of de Fed daar op korte termijn tegenin zal gaan", zei Carmignac. "Op korte termijn draait het allemaal om inflatie."

Ook zal er aandacht zijn voor economische cijfers over de dienstensector. "We wachten op een opleving op de korte termijn omdat de beweging historisch gezien zeer snel is gegaan", aldus Amundi. "De hoop is dat centrale banken tot op zekere hoogte stoppen met de rente verhogen en een afwachtende houding aannemen", om te zien hoe de economische groei en bedrijfswinsten daarop reageren.

De Amerikaanse economie was in het tweede kwartaal technisch in recessie met een krimp van 0,3 procent, na de krimp van 1,5 procent in het eerste kwartaal, verwacht High Frequency Economics.

De olieprijs is vandaag stabiel, na de forse stap terug van dinsdag, toen de prijs zo´n 9 procent daalde en de oliefuture in New York net onder 100 dollar per vat daalde.

Een augustusfuture West Texas Intermediate steeg woensdag 0,4 procent tot 99,88 dollar en Brent-olie voor september deed 103,79 dollar per vat, een stijging van 1 procent.

De euro/dollar noteerde op 1,0222. De euro kan verder dalen nu een cruciale steun op 1,0350 dinsdag werd doorbroken, volgens UOB.
 
Bij het sluiten van de Amerikaanse beurzen op dinsdag stond er nog 1,0265 op de borden.

Bedrijfsnieuws

Amazon.com zal maaltijdbezorger Grubhub toevoegen aan zijn Prime-diensten in de Verenigde Staten en krijgt daarbij een optie op een klein belang van 2 procent in Grubhub, dat bij succes verder kan worden vergroot, zei Just Eat Takeaway.com woensdag.

De medische toezichthouder FDA heeft een verbod op Juul opgeschort. Het bedrijf, dat elektrische sigaretten of 'vaping' verkoopt, gaat in beroep tegen het verbod.

Spirit Airlines wint de strijd om een positie op Newark Airport. De strijd barstte los nadat Southwest Airlines zijn 'slots' opgaf in 2019.  

Nasdaq en NYSE hebben een juridische strijd met toezichthouder SEC over marktdata gewonnen. De SEC zou zijn gezag hebben overschreden met de regelgevinhg.

Walmart waarschuwt klanten dat er een nieuwe fee komt voor het vervoer van goederen. Amerikaanse bedrijven proberen de hogere kosten voor vervoer en brandstof op te vangen met dit soort maatregelen.

Slotstanden

Wall Street sloot dinsdag verdeeld na eerdere verliezen. De S&P500 index eindigde 0,2 procent hoger op  3.831,57 punten. De Dow Jones-index daalde 0,4 procent tot 30.967,12 punten. Technologiebeurs Nasdaq sloot juist 1,7 procent hoger op 11.322,24 punten.

Bron: ABM Financial News

Laatste Berichten

  1. 11-08-2022 Adempauze Wall Street (ABM Financial News)
  2. 11-08-2022 Beursupdate: AEX op Wall Street (ABM Financial News)
  3. 11-08-2022 EU bereid tot concessies nucleaire deal Iran (ABM Financial News)
  4. 11-08-2022 Olieprijs stijgt (ABM Financial News)
  5. 11-08-2022 Wall Street koerst hoger (ABM Financial News)
  6. 11-08-2022 Europese beurzen sluit verdeeld (ABM Financial News)
  7. 11-08-2022 Aegon uitblinker in groene AEX (ABM Financial News)
  8. 11-08-2022 Slotcall: Forse koersbewegingen op het Damrak (Niels Koerts)
  9. 11-08-2022 Beursagenda: macro-economisch (ABM Financial News)
  10. 11-08-2022 Beursagenda: buitenlandse fondsen (ABM Financial News)
  11. 11-08-2022 Beursagenda: Nederlandse bedrijven (ABM Financial News)
  12. 11-08-2022 Update: Nieuwe steunaanvragen VS omhoog (ABM Financial News)
  13. 11-08-2022 OPEC stelt ramingen olievraag neerwaarts bij (ABM Financial News)
  14. 11-08-2022 Wall Street koerst af op hogere opening (ABM Financial News)
  15. 11-08-2022 Amerikaanse producentenprijzen dalen (ABM Financial News)
  16. 11-08-2022 GSK en Sanofi onder druk (ABM Financial News)
  17. 11-08-2022 Amerikaanse futures wijzen op hogere opening Wall Street (ABM Financial News)
  18. 11-08-2022 Shell zet belang in Noordzee-project in de etalage - media (ABM Financial News)
  19. 11-08-2022 Beursblik: kapitaalaanwas NN Group beduidend hoger dan voorzien (ABM Financial News)
  20. 11-08-2022 Europese beurzen blijven dicht bij huis (ABM Financial News)
  21. 11-08-2022 Beursblik: ING verlaagt koersdoel CTP (ABM Financial News)
  22. 11-08-2022 Aegon hoger na cijfers in vlakke AEX (ABM Financial News)
  23. 11-08-2022 Minder winst voor Rabobank (ABM Financial News)
  24. 11-08-2022 IEA: vraag naar olie stijgt door hoge gasprijzen (ABM Financial News)
  25. 11-08-2022 Update: Scherp omzetherstel Ebusco (ABM Financial News)
  26. 11-08-2022 KBC Securities haalt PostNL van kooplijst (ABM Financial News)
  27. 11-08-2022 Must read: zie de Nasdaq vliegen (IEXProfs Redactie)
  28. 11-08-2022 'Vrije kasstroom Aegon fors hoger dan verwacht' (ABM Financial News)
  29. 11-08-2022 Beursblik: sterke resultaten Ebusco (ABM Financial News)
  30. 11-08-2022 Saxo ziet vertrouwen beleggers weer stijgen (ABM Financial News)
  31. 11-08-2022 Beursblik: meevallende resultaten ForFarmers (ABM Financial News)
  32. 11-08-2022 Aegon aan kop op hoger Damrak (ABM Financial News)
  33. 11-08-2022 Deutsche Bank verhoogt koersdoel ABN AMRO met een euro (ABM Financial News)
  34. 11-08-2022 Thyssenkrupp verlaagt outlook (ABM Financial News)
  35. 11-08-2022 Mirova meldt alsnog belang in Corbion (ABM Financial News)
  36. 11-08-2022 Invesco kleiner in FlowTraders (ABM Financial News)
  37. 11-08-2022 Fastned ziet verkopen bijna verdrievoudigen (ABM Financial News)
  38. 11-08-2022 Hogere start AEX voorzien (ABM Financial News)
  39. 11-08-2022 Aegon iets positiever gestemd (ABM Financial News)
  40. 11-08-2022 Kapitaalaanwas NN Group hoger dan voorzien (ABM Financial News)
  41. 11-08-2022 Shell neemt Britse zonneparken over (ABM Financial News)
  42. 11-08-2022 Meer omzet ForFarmers ondanks volumedruk (ABM Financial News)
  43. 11-08-2022 Europese beurzen openen hoger (ABM Financial News)
  44. 11-08-2022 Beursagenda: macro-economisch (ABM Financial News)
  45. 11-08-2022 Beursagenda: Nederlandse bedrijven (ABM Financial News)
  46. 11-08-2022 Beursagenda: buitenlandse fondsen (ABM Financial News)
  47. 10-08-2022 Disney presteert beter dan verwacht (ABM Financial News)
  48. 10-08-2022 Beursupdate: AEX op Wall Street (ABM Financial News)
  49. 10-08-2022 Wall Street hoger gesloten (ABM Financial News)
  50. 10-08-2022 Huizenprijzen in tweede kwartaal minder hard gestegen (ABM Financial News)

Indices

AEX 725,79 +1,52 +0,21% 18:05
AEX GR 2.682,52 +9,01 +0,34% 18:05
AMX 974,27 +4,66 +0,48% 18:05
ASCX 1.325,80 +1,51 +0,11% 18:05
BEL 20 3.839,96 +2,06 +0,05% 18:05
Germany40^ 13.671,60 -29,33 -0,21% 22:00
UK100 7.473,86 -52,73 -0,70% 22:00
Citi ESTOXX 50 3.748,42 -8,98 -0,24% 22:00
US30^ 33.396,59 +58,42 +0,18% 22:29
Nasd100^ 13.320,53 -43,89 -0,33% 22:29
Japan225^ 28.155,03 +20,08 +0,07% 22:29
US500^ 4.216,38 +6,86 +0,16% 22:29
EUR/USD 1,0322 +0,0022 +0,22% 23:33
BUND 155,43 -1,15 -0,73% 22:03
Brent 99,31 +2,41 +2,49% 21:59
Gold spot 1.789,70 -2,69 -0,15% 23:32
WTI 94,15 +2,62 +2,86% 22:00