Beleggen.nl Markt MonitorMarkt Monitor

Beursblik: UBS verlaagt koersdoel Just Eat Takeaway

Beursblik: UBS verlaagt koersdoel Just Eat Takeaway
Beeld: ABM Financial News

(ABM FN-Dow Jones) UBS heeft woensdag het koersdoel voor Just Eat Takeaway.com verlaagd van 21,11 naar 17,27 pond, maar met handhaving van het koopadvies. Dit bleek uit een rapport van de Zwitserse zakenbank. 

Hoewel Delivery Hero de favoriet blijft van UBS onder de maaltijdbezorgers voor het komende jaar, ziet de bank wel op korte termijn aanjagers voor Just Eat. Maatregelen in het Verenigd Koninkrijk om de logistiek efficiënter te maken, zullen leiden tot een hoger dan voorziene winst dit jaar, denken de analisten van UBS. Dit biedt ook ruimte om de aandeelhouders te belonen. 

De halfjaarresultaten zouden volgens UBS een mooi moment kunnen zijn voor een aankondiging van een aandeleninkoopprogramma, na de komst van de nieuwe CFO in mei. De balans is "comfortabel", er zijn eerder eigen aandelen ingekocht, en de vrije kasstroom doet het beter dan ooit, benadrukte UBS.

Het koersdoel werd evenwel verlaagd vanwege onzekerheid in de sector. Het aandeel steeg woensdagochtend met 2,8 procent tot 11,24 euro. 

Bron: ABM Financial News ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Community trend

Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?

Aandeel Kies Huidige trend
JUST EAT TAKEAWAY kopen verkopen

89% zegt kopen

35 stemmen