(ABM FN-Dow Jones) Ondanks de recente volatiliteit liggen er kansen voor beleggers in aandelen en bedrijfsobligaties. Dit zei beleggingsstrateeg Vincent Juvyns van JPMorgan Asset Management voor de camera van ABM Financial News op Beursplein 5.
"Het is in ieder geval niet de tijd om het kind met het badwater weg te gooien", aldus Juvyns.
Klik hier voor: JPMorgan noemt koersval kans voor beleggers
Juvyns verwijst naar de perfecte cocktail die bestond voor de recente volatiliteit. Hij benoemt onder meer de zwakte op de Amerikaanse arbeidsmarkt, de onrust in Japan, de geopolitieke spanningen en ook de Amerikaanse technologiebedrijven die veelal 'geprijsd waren voor perfectie'.
De expert van JPMorgan wijst echter op de sterke fundamenten en aanstaande renteverlagingen, die ook weer veel spaarders terug naar aandelen en bedrijfsobligaties zullen leiden. Sparen wordt na september weer een stuk minder aantrekkelijk, benadrukte de strateeg.
Bron: ABM Financial News
ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.
Community trend
Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?
Community trend
Om deze actie uit te voeren moet u ingelogd zijn. Inloggen of Aanmelden