Prosus koerst hoger in vlakke AEX

Donderdag 8 December 2022 | Bron: ABM Financial News

(ABM FN-Dow Jones) De AEX index noteert donderdag kort na de beursgong nipt hoger op 719,16 punten, terwijl de Midkap 0,3 procent won.

Onder de hoofdaandelen won Prosus drie procent, na een koerssprong vanochtend in Hongkong van Tencent, waarvan Prosus grootaandeelhouder is. De halfgeleiders ASML en ASMI noteerden daarentegen onderaan, met verliezen van meer dan een procent, na berichten dat Nederland strengere regels zou overwegen voor de export van chiptechnologie naar China. Citi verhoogde het koersdoel voor ASML voorbeurs fors.

In de AMX won Basic-Fit 2 procent. Aperam verloor 0,7 procent. 

In de AScX wonnen B&S Group en NSI krap twee procent. Sif verloor juist anderhalf procent.

Bron: ABM Financial News

Meld u aan voor de Beleggen.nl dagelijkse nieuwsbrief

en blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen op de beurs!

 

Laatste Berichten

  1. 23-04-2024 Kimberly-Clark verhoogt outlook (ABM Financial News)
  2. 23-04-2024 Winstgroei Halliburton sterker dan voorzien (ABM Financial News)
  3. 23-04-2024 PepsiCo verslaat verwachtingen (ABM Financial News)
  4. 23-04-2024 General Motors verhoogt outlook (ABM Financial News)
  5. 23-04-2024 Marge Spotify onverwacht gestegen (ABM Financial News)
  6. 23-04-2024 Winstdaling UPS valt mee (ABM Financial News)
  7. 23-04-2024 Futures voorspellen lichtgroene opening Wall Street (ABM Financial News)
  8. 23-04-2024 Europese beurzen hoger rond middaguur (ABM Financial News)
  9. 23-04-2024 Update: AkzoNobel verslaat verwachtingen (ABM Financial News)
  10. 23-04-2024 Valuta: lichte plus voor euro (ABM Financial News)
  11. 23-04-2024 Wangedrag door KPMG-top: kan CEO Hottenhuis blijven? (Peter Olsthoorn)
  12. 23-04-2024 AEX in het groen ondanks koersval Akzo en Randstad (ABM Financial News)
  13. 23-04-2024 Mondiale staalproductie daalt toch weer (ABM Financial News)
  14. 23-04-2024 Britse economie groeit stevig door (ABM Financial News)
  15. 23-04-2024 Economie eurozone groeit meer dan verwacht (ABM Financial News)
  16. 23-04-2024 Bloomberg: Shell in gesprek over belang in LNG Abu Dhabi National Oil (ABM Financial News)
  17. 23-04-2024 Must read: Militaire uitgaven op recordniveau (IEXProfs Redactie)
  18. 23-04-2024 Degroof Petercam: nette jaarstart AkzoNobel (ABM Financial News)
  19. 23-04-2024 Beursblik: Degroof Petercam verlaagt koersdoel Randstad (ABM Financial News)
  20. 23-04-2024 Duitse economie groeit onverwacht (ABM Financial News)
  21. 23-04-2024 Franse economie weer klaar voor groei (ABM Financial News)
  22. 23-04-2024 Legrand koopt Nederlands Enovation (ABM Financial News)
  23. 23-04-2024 Randstad flink omlaag in groene AEX (ABM Financial News)
  24. 23-04-2024 Beursblik: ommekeer voor Allfunds (ABM Financial News)
  25. 23-04-2024 Beursblik: solide cijfers AkzoNobel (ABM Financial News)
  26. 23-04-2024 Oomen groter in Heijmans (ABM Financial News)
  27. 23-04-2024 Beursblik: Omzet Randstad valt licht mee maar brutomarge valt tegen (ABM Financial News)
  28. 23-04-2024 Allfunds trekt meer vermogen aan (ABM Financial News)
  29. 23-04-2024 Groene koersen op het bord, AEX-fondsen met cijfers en een volle agenda (Pieter Kort)
  30. 23-04-2024 Novartis verhoogt outlook (ABM Financial News)
  31. 23-04-2024 AEX start handelsdag naar verwachting in het groen (ABM Financial News)
  32. 23-04-2024 Beursblik: geen grote marktreactie Akzo verwacht na cijfers (ABM Financial News)
  33. 23-04-2024 Aziatische beurzen noteren overwegend hoger (ABM Financial News)
  34. 23-04-2024 Licht meevallende omzet voor Randstad (ABM Financial News)
  35. 23-04-2024 AkzoNobel verslaat verwachtingen (ABM Financial News)
  36. 23-04-2024 Europese beurzen openen naar verwachting hoger (ABM Financial News)
  37. 23-04-2024 Japanse economie groeit harder (ABM Financial News)
  38. 23-04-2024 Beursagenda: macro-economisch (ABM Financial News)
  39. 23-04-2024 Beursagenda: buitenlandse fondsen (ABM Financial News)
  40. 23-04-2024 Beursagenda: Nederlandse bedrijven (ABM Financial News)
  41. 22-04-2024 SAP duikt in de rode cijfers (ABM Financial News)
  42. 22-04-2024 Beursupdate: AEX op Wall Street (ABM Financial News)
  43. 22-04-2024 Wall Street hoger gesloten (ABM Financial News)
  44. 22-04-2024 Olieprijs lager gesloten (ABM Financial News)
  45. 22-04-2024 Ava ING keurt alle agendapunten goed (ABM Financial News)
  46. 22-04-2024 Wall Street koerst af op hoger slot (ABM Financial News)
  47. 22-04-2024 Europese beurzen hoger gesloten (ABM Financial News)
  48. 22-04-2024 Slotcall: Alles in het groen behalve de chippers en goud (Rob Stallinga)
  49. 22-04-2024 Prosus geeft impuls aan AEX (ABM Financial News)
  50. 22-04-2024 Brussel opent nieuw onderzoek naar TikTok (ABM Financial News)

Indices

AEX 872,67 +6,16 +0,71% 13:51
AEX GR 3.347,73 +25,31 +0,76% 13:36
AMX 933,68 +5,00 +0,54% 13:51
ASCX 1.196,07 +7,52 +0,63% 13:36
BEL 20 3.888,91 +25,65 +0,66% 13:51
Germany40^ 18.027,80 +167,00 +0,94% 13:51
UK100 8.047,62 -3,49 -0,04% 13:51
Citi ESTOXX 50 4.983,45 +28,49 +0,57% 13:51
US30^ 38.314,01 +63,56 +0,17% 13:24
Nasd100^ 17.245,61 +35,69 +0,21% 13:51
Japan225^ 37.583,71 -140,12 -0,37% 13:51
US500^ 5.019,72 +2,80 +0,06% 13:51
EUR/USD 1,0669 +0,0017 +0,16% 13:51
BUND 130,97 -0,23 -0,18% 13:51
Brent 86,34 -0,74 -0,85% 13:51
Gold spot 2.301,79 -25,46 -1,09% 13:51
WTI 81,25 -0,80 -0,98% 13:51