58,720
+0,860 (+1,49%)

Fundamentele analyse RANDSTAD NV

Randstad Holding NV is een internationaal actief Nederlands uitzendbureau dat zich richt op uitzendwerk en vaste aanwerving. De groep is wereldwijd actief en heeft meer dan 670.000 medewerkers. De bedrijfsactiviteiten van de Groep zijn onderverdeeld in de segmenten "Staffing", "Professionals" en "Inhouse Services". Staffing "is verreweg het bedrijfssegment met de hoogste omzet. In 2008 fuseerde Randstad met zijn concurrent Vedior om de nummer twee ter wereld te worden op het gebied van personeelswerving en heeft sindsdien zijn marktpositie verdedigd. Randstad blijft profiteren van acquisitiemogelijkheden door acquisitie de US SNF Group in 2011 en USG People in 2012.

Gegevens RANDSTAD NV

Aantal werknemers 34.680
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 183.200
Cashflow per aandeel 7,98
Intrinsieke waarde per aandeel 22,24
Koers Intrinsieke waarde verhouding 2,39
Rendement eigen vermogen (%) 6,51
Koers einde boekjaar 53,24

NAW Gegevens RANDSTAD NV

Adres Diemermere 25
Postcode 1112
Plaats TC Diemen
Land Netherlands
Tel +31205695911
Fax
Website http://www.randstad.com
E-mail investor.relations@randstadholding.com

Kerncijfers RANDSTAD NV

Kerncijfers 2020201920182017
Omzet (mln.) 20.523,0023.676,0023.812,0023.272,80
EBITDA (mln.) 898,00954,001.048,00989,40
Bedrijfs resultaat (mln.) 384,00836,00829,00855,40
Resultaat voor belasting (mln.) 364,00819,00811,00838,40
Netto winst (mln.) 304,00594,00691,00618,80
Winst per aandeel 1,622,302,672,40
Koers winst verhouding 32,8623,6715,0121,35
Dividend per aandeel 3,244,323,382,76
Dividend rendement 6,09%7,94%8,43%5,39%

Balans RANDSTAD NV

Balans (mln.) 2020201920182017
Materiële activa 650,00157,00159,00154,30
Immateriële activa 3.082,003.347,003.381,003.555,60
Financiële activa 202,00478,00563,00529,60
Vaste activa 4.608,005.092,004.684,004.677,40
Debiteuren 3.647,003.872,004.020,003.965,30
Overige vorderingen 98,00130,00106,0079,20
Liquide middelen 474,00225,00273,00326,30
Vlottende activa 4.979,005.066,005.254,005.085,50
Totaal activa 9.587,0010.158,009.938,009.762,90
Gewoon kapitaal 4.668,004.472,004.478,004.251,00
Preferent kapitaal 606,14704,14631,44
Aandeel van derden 1,001,001,000,70
Langlopende schulden 673,00691,00739,00880,30
Kortlopende schulden 4.245,004.994,004.720,004.630,90
Totaal passiva 9.587,0010.158,009.938,009.762,90

Overige data RANDSTAD NV

2020201920182017
Aantal werknemers 34.68038.28038.82037.930
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 183.200258.630258.630258.590
Cashflow per aandeel 7,984,912,892,66
Intrinsieke waarde per aandeel 22,2414,1214,9214,48
Koers Intrinsieke waarde verhouding 2,393,862,693,54
Rendement eigen vermogen (%) 6,5113,2815,4314,56
Koers einde boekjaar 53,2454,4440,0951,24

Raad van bestuur RANDSTAD NV

CEO Jacques van den Broek
CFO Henry Schirmer
Chairman (Board of Directors) Wout Dekker
Member of Board of Directors Annet Aris
Member of Board of Directors Hélène Auriol Potier
Member of Board of Directors Frank Dorjee
Member of Board of Directors Barbara Borra
Member of Board of Directors Rudy Provoost
Vice-Chairman (Board of Directors) Jaap Winter

Indices

AEX 788,67 -2,78 -0,35% 27 sep
AEX GR 2.841,00 -42,30 -1,47% 27 sep
AMX 1.083,04 +0,89 +0,08% 27 sep
ASCX 1.372,17 -5,60 -0,41% 27 sep
BEL 20 4.177,29 +38,37 +0,93% 27 sep
Germany40^ 15.607,50 +33,62 +0,22% 27 sep
UK100 7.069,91 +13,48 +0,19% 27 sep
Citi ESTOXX 50 4.171,97 +8,69 +0,21% 27 sep
US30^ 34.879,88 0,00 0,00% 27 sep
Nasd100^ 15.205,96 0,00 0,00% 27 sep
Japan225^ 30.231,21 0,00 0,00% 27 sep
US500^ 4.443,63 0,00 0,00% 27 sep
EUR/USD 1,1695 -0,0026 -0,22% 01:12
BUND 170,25 +0,05 +0,03% 27 sep
Brent 78,69 +1,53 +1,98% 27 sep
Gold spot 1.750,68 +0,17 +0,01% 01:12
WTI 75,52 +1,55 +2,10% 27 sep

Laatste beursnieuws

  1. 27 sep Beursupdate: AEX op Wall Street (ABM Financial News)
  2. 27 sep Gemengd beeld op Wall Street (ABM Financial News)
  3. 27 sep Fed-president New York mikt op inflat... (ABM Financial News)
  4. 27 sep Olieprijs hoger gesloten (ABM Financial News)
  5. 27 sep Tech lager op gemengd Wall Street (ABM Financial News)
  6. 27 sep Europese beurzen licht hoger gesloten (ABM Financial News)
  7. 27 sep Flow Traders investeert in shape Q (ABM Financial News)

Heatmap

Meld u aan

Zorg dat u op de hoogte bent van al het nieuws, door u in te schrijven op een van onze gratis nieuwsbrieven.

Aanmelden

Agenda

  1. 28-09-2021 Emakina Group - Halfjaarresultaten 2021
  2. 28-09-2021 SCHEERDERS VAN KERCHOVE'S VERENIGDE FABRIKEN NV - Halfjaarresultaten 2021
  3. 28-09-2021 Frankrijk - Consumentenvertrouwen Frankrijk - Sept 2021
  4. 28-09-2021 Verenigde Staten - Detailhandel Verenigde Staten - Johnson Redbook Retail Sales Index
  5. 28-09-2021 Verenigde Staten - Consumentenvertrouwen Verenigde Staten - Sep 2021
  6. 28-09-2021 Verenigde Staten - Leading Indicators USA - Aug 2021
  7. 28-09-2021 Verenigde Staten - Vastgoed Verenigde Staten - S&P/C-S Home Prices Jul 2021
  8. 29-09-2021 Etablissementen Franz Colruyt NV - Algemene Aandeelhoudersvergadering
  9. 29-09-2021 Belgie - Consumptieprijsindex België - Sep 2021
  10. 29-09-2021 Belgie - Inflatie België - Sep 2021
Ga naar de Financiële agenda