48,390
-0,410 (-0,84%)

Fundamentele analyse RANDSTAD NV

Randstad NV is een in Nederland gevestigd uitzendbureau. Het bedrijf is opgericht in 1960. Randstad NV levert uitzenddiensten aan bedrijven en klanten om elkaar te verbinden en banen te genereren.

Gegevens RANDSTAD NV

Aantal werknemers 43.340
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 178.400
Cashflow per aandeel 6,69
Intrinsieke waarde per aandeel 22,80
Koers Intrinsieke waarde verhouding 2,49
Rendement eigen vermogen (%) 13,28
Koers einde boekjaar 56,72

NAW Gegevens RANDSTAD NV

Adres Diemermere 25
Postcode 1112 TC
Plaats Diemen
Land Netherlands
Tel +31205695911
Fax
Website https://www.randstad.com/investor-relations/
E-mail bisera.grubesic@randstad.com

Kerncijfers RANDSTAD NV

Kerncijfers 2023202220212020
Omzet (mln.) 25.426,0027.568,0024.670,0020.718,00
EBITDA (mln.) 1.130,001.467,001.412,00898,00
Bedrijfsresultaat 831,001.137,001.033,00384,00
Resultaat voor belasting (mln.) 762,001.126,001.018,00364,00
Netto winst (mln.) 624,00929,00768,00304,00
Winst per aandeel 3,455,044,131,62
Koers/winstverhouding 16,4411,3014,5432,86
Dividend per aandeel 3,552,855,003,24
Dividendrendement 6,265,008,336,09

Balans RANDSTAD NV

Balans (mln.) 2023202220212020
Materiële activa 679,00677,00658,00650,00
Immateriële activa 3.342,003.397,003.200,003.082,00
Financiële activa 3,00184,00195,00202,00
Vaste activa 4.868,004.891,004.672,004.608,00
Debiteuren 5.828,004.477,003.647,00
Overige vorderingen 153,00116,0077,0098,00
Liquide middelen 261,00274,00859,00474,00
Vlottende activa 5.818,006.218,006.368,004.979,00
Totaal activa 10.686,0011.109,0011.040,009.587,00
Gewoon kapitaal 4.699,004.914,004.901,004.668,00
Preferent kapitaal 2.315,00929,00856,00310,00
Aandeel van derden 1,001,001,001,00
Langlopende schulden 760,001.167,001.345,00673,00
Kortlopende schulden 5.226,005.027,004.793,004.245,00
Totaal passiva 10.686,0011.109,0011.040,009.587,00

Overige data RANDSTAD NV

2023202220212020
Aantal werknemers 43.34046.19039.53034.680
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 178.400182.800183.800183.200
Cashflow per aandeel 6,695,874,977,98
Intrinsieke waarde per aandeel 22,8024,0321,6922,24
Koers Intrinsieke waarde verhouding 2,492,372,772,39
Rendement eigen vermogen (%) 13,2818,9115,676,51
Koers einde boekjaar 56,7256,9660,0453,24

Raad van bestuur RANDSTAD NV

CEO Sander van't Noordende
CFO Jorge Vazquez
Chairman (Board of Directors) Wout Dekker
CHRO Myriam Beatove Moreale
CIO Martin de Weerdt
CMO Joanna Irwin
COO Chris Heutink
Member of Board of Directors Annet Aris
Member of Board of Directors Hélène Auriol Potier
Member of Board of Directors Frank Dorjee
Member of Board of Directors Barbara Borra
Member of Board of Directors Rudy Provoost
Member of the Management Board Marc-Etienne Julien
Member of the Management Board Dominique Hermans
Member of the Management Board Venu Lambu
Member of the Management Board Jesus Echevarria
Member of the Management Board Herman Nijns
Member of the Management Board Michael Smith
Member of the Management Board Kajetan Slonina
Member of the Management Board Traci Fiatte
Premium

Taxaties voor Randstad verder omlaag

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

Indices

AEX 883,45 -0,34 -0,04% 18:05
AEX GR 3.385,85 +0,89 +0,03% 18:05
AMX 935,33 -3,57 -0,38% 18:05
ASCX 1.248,99 -4,79 -0,38% 18:05
BEL 20 3.850,04 +13,19 +0,34% 18:05
Germany40^ 17.859,50 -94,98 -0,53% 20:28
UK100 7.948,74 -1,65 -0,02% 20:28
Citi ESTOXX 50 4.934,49 -61,14 -1,22% 20:28
US30^ 38.096,53 -225,59 -0,59% 17:28
Nasd100^ 17.986,80 -296,58 -1,62% 20:07
Japan225^ 38.951,94 -609,75 -1,54% 17:22
US500^ 5.118,10 -86,03 -1,65% 20:28
EUR/USD 1,0645 -0,0082 -0,76% 20:28
BUND 132,62 +0,98 +0,74% 20:28
Brent 90,41 +0,25 +0,28% 20:28
Gold spot 2.346,21 -26,17 -1,10% 20:28
WTI 85,12 -0,46 -0,54% 20:28

Laatste beursnieuws

  1. 19:30 Wall Street koerst flink lager (ABM Financial News)
  2. 18:32 Europese beurzen terughoudend het wee... (ABM Financial News)
  3. 18:23 Video: cyclische aandelen bieden kansen (ABM Financial News)
  4. 18:10 Slotcall: even was 900 binnen handber... (Jasperien van Weerdt)
  5. 17:54 AEX weet recordkoers niet vast te houden (ABM Financial News)
  6. 16:41 Beursagenda: macro-economisch (ABM Financial News)
  7. 16:40 Beursagenda: buitenlandse fondsen (ABM Financial News)

Heatmap

Meld u aan

Zorg dat u op de hoogte bent van al het nieuws, door u in te schrijven op een van onze gratis nieuwsbrieven.

Aanmelden

Agenda

  1. 12-04-2024 Ageas SA - Jaarverslag 2023
  2. 12-04-2024 Koninklijke Ahold Delhaize NV - notering ex-dividend
  3. 12-04-2024 Koninklijke BAM Groep NV - notering ex-dividend
  4. 12-04-2024 Texaf SA - Resultaten 1e kwartaal 2024
  5. 12-04-2024 Inclusio S.A. - Jaarverslag 2023
  6. 14-04-2024 Abo Group Environment SA - Halfjaarresultaten 2024
  7. 15-04-2024 Iep Invest NV - Jaarverslag 2023
  8. 15-04-2024 Accentis NV - Jaarresultaat 2023
  9. 15-04-2024 Wereldhave Belgium Comm VA - notering ex-dividend
  10. 15-04-2024 Kendrion NV - Algemene Aandeelhoudersvergadering
Ga naar de Financiële agenda