24,460
+0,300 (+1,24%)

Fundamentele analyse AMG Critical Materials N.V.

AMG Advanced Metallurgical Group N.V. is een in Nederland gevestigd metaalproducerend bedrijf. Het bedrijf werd opgericht in 2006. AMG Advanced Metallurgical Group NV is gespecialiseerd in de productie en levering van geavanceerde metallurgische materialen en technologieën voor verschillende industrieën, waaronder lucht- en ruimtevaart, energie en infrastructuur.

Gegevens AMG Critical Materials N.V.

Koers einde boekjaar 22,82

NAW Gegevens AMG Critical Materials N.V.

Adres Toren C, 13th Floor, Strawinskylaan 1343
Postcode 1077 XX
Plaats Amsterdam
Land Netherlands
Tel +31207147140
Fax
Website https://amg-nv.com/investors/
E-mail info@amg-nv.com

Kerncijfers AMG Critical Materials N.V.

Kerncijfers 2022202120202019
Omzet (mln.) 1.702,851.205,09937,371.188,57
EBITDA (mln.) 352,36100,8335,0916,25
Bedrijfsresultaat 307,0657,14-9,24-25,72
Resultaat voor belasting (mln.) 274,8722,49-31,28-53,70
Netto winst (mln.) 187,5913,77-41,69-48,28
Winst per aandeel 5,870,44-1,47-1,70
Koers/winstverhouding 5,8664,05-16,64-12,84
Dividend per aandeel 0,700,400,200,40
Dividendrendement 2,031,420,821,83

Balans AMG Critical Materials N.V.

Balans (mln.) 2023202220212020
Materiële activa 797,61693,62551,93
Immateriële activa 41,4044,6843,21
Financiële activa 29,3229,8327,53
Vaste activa 953,05914,66900,05
Voorraden 277,31218,32152,31
Debiteuren 107,6884,62
Overige vorderingen 7,295,895,11
Liquide middelen 347,09346,29207,37
Vlottende activa 919,59785,05538,94
Totaal activa 1.872,641.699,721.438,99
Gewoon kapitaal 490,55268,43115,48
Preferent kapitaal -44,87-96,42-110,59
Aandeel van derden 27,3025,7225,79
Langlopende schulden 897,58939,12955,22
Kortlopende schulden 457,21466,44342,50
Totaal passiva 1.872,641.699,721.438,99

Overige data AMG Critical Materials N.V.

2023202220212020
Aantal werknemers 3.4233.3093.064
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 31.93030.96028.430
Cashflow per aandeel 5,252,930,69
Intrinsieke waarde per aandeel 14,668,273,86
Koers Intrinsieke waarde verhouding 2,353,416,33
Rendement eigen vermogen (%) 38,245,13-36,10
Koers einde boekjaar 22,8234,4028,1824,46

Raad van bestuur AMG Critical Materials N.V.

CEO Heinz C. Schimmelbusch
CFO Jackson Dunckel
Chairman (Board of Directors) Steve Hanke
COO Eric Jackson
Member of Board of Directors Herb Depp
Member of Board of Directors Donatella Ceccarelli
Member of Board of Directors Warmolt Prins
Member of Board of Directors Anne Roby
Vice-Chairman (Board of Directors) Willem van Hassel
Premium

AMG ziet enorme kansen in recyclen van plutonium

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

Indices

AEX 883,45 -0,34 -0,04% 18:05
AEX GR 3.385,85 +0,89 +0,03% 18:05
AMX 935,33 -3,57 -0,38% 18:05
ASCX 1.248,99 -4,79 -0,38% 18:05
BEL 20 3.850,04 +13,19 +0,34% 18:05
Germany40^ 17.885,30 -69,18 -0,39% 19:01
UK100 7.969,24 +18,85 +0,24% 19:01
Citi ESTOXX 50 4.940,49 -55,14 -1,10% 19:01
US30^ 38.096,53 -225,59 -0,59% 17:28
Nasd100^ 18.071,26 -212,12 -1,16% 17:29
Japan225^ 38.951,94 -609,75 -1,54% 17:22
US500^ 5.128,84 -75,29 -1,45% 18:32
EUR/USD 1,0644 -0,0083 -0,78% 19:02
BUND 132,69 +1,05 +0,80% 19:01
Brent 90,59 +0,43 +0,48% 19:01
Gold spot 2.371,61 -0,76 -0,03% 19:02
WTI 85,34 -0,24 -0,28% 19:01

Laatste beursnieuws

  1. 18:32 Europese beurzen terughoudend het wee... (ABM Financial News)
  2. 18:23 Video: cyclische aandelen bieden kansen (ABM Financial News)
  3. 18:10 Slotcall: even was 900 binnen handber... (Jasperien van Weerdt)
  4. 17:54 AEX weet recordkoers niet vast te houden (ABM Financial News)
  5. 16:41 Beursagenda: macro-economisch (ABM Financial News)
  6. 16:40 Beursagenda: buitenlandse fondsen (ABM Financial News)
  7. 16:40 Beursagenda: Nederlandse bedrijven (ABM Financial News)

Heatmap

Meld u aan

Zorg dat u op de hoogte bent van al het nieuws, door u in te schrijven op een van onze gratis nieuwsbrieven.

Aanmelden

Agenda

  1. 12-04-2024 Ageas SA - Jaarverslag 2023
  2. 12-04-2024 Koninklijke Ahold Delhaize NV - notering ex-dividend
  3. 12-04-2024 Koninklijke BAM Groep NV - notering ex-dividend
  4. 12-04-2024 Texaf SA - Resultaten 1e kwartaal 2024
  5. 12-04-2024 Inclusio S.A. - Jaarverslag 2023
  6. 14-04-2024 Abo Group Environment SA - Halfjaarresultaten 2024
  7. 15-04-2024 Iep Invest NV - Jaarverslag 2023
  8. 15-04-2024 Accentis NV - Jaarresultaat 2023
  9. 15-04-2024 Wereldhave Belgium Comm VA - notering ex-dividend
  10. 15-04-2024 Kendrion NV - Algemene Aandeelhoudersvergadering
Ga naar de Financiële agenda