57,550
0,000 (0,00%)

Fundamentele analyse Accell

Gegevens Accell

NAW Gegevens Accell

Adres Industrieweg 4
Postcode 8440 AK
Plaats Heerenveen
Land Netherlands
Tel +31513638703
Fax
Website http://www.accell-group.com
E-mail info@accell-group.com

Kerncijfers Accell Group

Kerncijfers 2021202020192018
Omzet (mln.) 1.378,201.297,831.123,311.094,29
EBITDA (mln.) 131,0299,6686,1445,30
Bedrijfs resultaat (mln.) 110,0674,7359,9632,95
Resultaat voor belasting (mln.) 91,4762,92107,5635,89
Netto winst (mln.) 69,9764,832,8020,27
Winst per aandeel 2,612,420,100,77
Koers winst verhouding 18,1210,66254,5024,13
Dividend per aandeel 0,300,50
Dividend rendement 1,18%2,69%

Balans Accell Group

Balans (mln.) 2023202220212020
Materiële activa 96,2494,21
Immateriële activa 126,58127,00
Financiële activa 8,296,43
Vaste activa 272,92289,15
Voorraden 556,76285,31
Debiteuren 120,24104,01
Overige vorderingen 2,693,07
Liquide middelen 48,47173,38
Vlottende activa 786,74590,43
Totaal activa 1.059,66879,58
Gewoon kapitaal 456,15375,95
Preferent kapitaal 413,72333,37
Langlopende schulden 175,75235,51
Kortlopende schulden 427,76268,11
Totaal passiva 1.059,66879,58

Overige data Accell Group

2023202220212020
Aantal werknemers 3.7633.139
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 26.83026.800
Cashflow per aandeel -4,507,70
Intrinsieke waarde per aandeel 17,0014,03
Koers Intrinsieke waarde verhouding 2,781,84
Rendement eigen vermogen (%) 15,3417,24
Koers einde boekjaar 57,4547,3025,80

Raad van bestuur Accell Group

Voor deze rubriek is geen informatie beschikbaar.

Indices

AEX 854,10 +5,66 +0,67% 01 mrt
AEX GR 3.270,33 +21,66 +0,67% 01 mrt
AMX 904,82 +4,97 +0,55% 01 mrt
ASCX 1.210,40 -7,61 -0,62% 01 mrt
BEL 20 3.698,82 +37,40 +1,02% 01 mrt
Germany40^ 17.748,40 +70,21 +0,40% 01 mrt
UK100 7.693,62 0,00 0,00% 01 mrt
Citi ESTOXX 50 4.907,55 +9,02 +0,18% 01 mrt
US30^ 39.030,78 0,00 0,00% 01 mrt
Nasd100^ 18.277,39 0,00 0,00% 01 mrt
Japan225^ 40.187,63 0,00 0,00% 01 mrt
US500^ 5.129,16 0,00 0,00% 01 mrt
EUR/USD 1,0838 0,0000 0,00% 01 mrt
BUND 132,74 0,00 0,00% 01 mrt
Brent 83,32 0,00 0,00% 01 mrt
Gold spot 2.082,77 0,00 0,00% 01 mrt
WTI 79,76 0,00 0,00% 01 mrt

Laatste beursnieuws

  1. 13:16 Cijferseizoen loopt ten einde en focu... (ABM Financial News)
  2. 02 mrt Video: 85 dollar belangrijk voor uitb... (ABM Financial News)
  3. 02 mrt AEX blijft in de buurt van all-time high (ABM Financial News)
  4. 02 mrt Capital International kleiner in Inpost (ABM Financial News)
  5. 01 mrt Beursupdate: AEX op Wall Street (ABM Financial News)
  6. 01 mrt Wall Street begint nieuwe maand met v... (ABM Financial News)
  7. 01 mrt Reddit lager gewaardeerd bij aanstaan... (ABM Financial News)

Heatmap

Meld u aan

Zorg dat u op de hoogte bent van al het nieuws, door u in te schrijven op een van onze gratis nieuwsbrieven.

Aanmelden

Agenda

  1. 04-03-2024 Smartphoto Group NV - Jaarresultaat 2023
  2. 04-03-2024 Tetragon Financial Group Ltd - Jaarverslag 2023
  3. 05-03-2024 Banimmo SA - Jaarresultaat 2023
  4. 05-03-2024 D'Ieteren Group SA/NV - Jaarresultaat 2023
  5. 05-03-2024 Nyxoah S.A. - Jaarresultaat 2023
  6. 05-03-2024 TKH Group NV - Jaarresultaat 2023
  7. 06-03-2024 TINC Comm VA - Jaarresultaat 2023
  8. 06-03-2024 Mdxhealth SA - Jaarresultaat 2023
  9. 06-03-2024 Wolters Kluwer NV - Jaarverslag 2023
  10. 06-03-2024 Hydratec Industries NV - Jaarverslag 2023
Ga naar de Financiële agenda