57,550
0,000 (0,00%)

Fundamentele analyse Accell

Gegevens Accell

Aantal werknemers 3.763
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 26.830
Cashflow per aandeel -4,50
Intrinsieke waarde per aandeel 17,00
Koers Intrinsieke waarde verhouding 2,78
Rendement eigen vermogen (%) 15,34
Koers einde boekjaar 47,30

NAW Gegevens Accell

Adres Industrieweg 4
Postcode 8440 AK
Plaats Heerenveen
Land Netherlands
Tel +31513638703
Fax
Website http://www.accell-group.com
E-mail info@accell-group.com

Kerncijfers Accell Group

Kerncijfers 2021202020192018
Omzet (mln.) 1.378,201.297,831.123,311.094,29
EBITDA (mln.) 131,0299,6686,1445,30
Bedrijfs resultaat (mln.) 110,0674,7359,9632,95
Resultaat voor belasting (mln.) 91,4762,92107,5635,89
Netto winst (mln.) 69,9764,832,8020,27
Winst per aandeel 2,612,420,100,77
Koers winst verhouding 18,1210,66254,5024,13
Dividend per aandeel 0,300,50
Dividend rendement 1,18%2,69%

Balans Accell Group

Balans (mln.) 2021202020192018
Materiële activa 96,2494,2194,2266,51
Immateriële activa 126,58127,00132,62138,72
Financiële activa 8,296,435,475,38
Vaste activa 272,92289,15284,91236,16
Voorraden 556,76285,31386,83340,01
Debiteuren 120,24104,01140,74128,34
Overige vorderingen 2,693,070,39
Liquide middelen 48,47173,3811,4826,71
Vlottende activa 786,74590,43574,25525,75
Totaal activa 1.059,66879,58859,15761,91
Gewoon kapitaal 456,15375,95323,20322,39
Preferent kapitaal 413,72333,37280,61279,66
Langlopende schulden 175,75235,51129,08137,30
Kortlopende schulden 427,76268,11406,88302,22
Totaal passiva 1.059,66879,58859,15761,91

Overige data Accell Group

2021202020192018
Aantal werknemers 3.7633.1393.4103.327
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 26.83026.80026.73026.470
Cashflow per aandeel -4,507,70-2,341,61
Intrinsieke waarde per aandeel 17,0014,0311,7911,68
Koers Intrinsieke waarde verhouding 2,781,842,161,59
Rendement eigen vermogen (%) 15,3417,240,876,29
Koers einde boekjaar 47,3025,8025,4518,58

Raad van bestuur Accell Group

Voor deze rubriek is geen informatie beschikbaar.

Premium

Geen cadeautje voor Accell-aandeelhouders

Het laatste advies leest u als abonnee van IEX Premium

Ontdek IEX Premium

Indices

AEX 723,68 -3,41 -0,47% 18:05
AEX GR 2.688,45 -12,66 -0,47% 18:05
AMX 949,60 -4,38 -0,46% 18:05
ASCX 1.223,52 -20,13 -1,62% 18:05
BEL 20 3.731,20 -2,79 -0,07% 18:05
Germany40^ 14.321,20 -126,41 -0,87% 18:49
UK100 7.526,06 -33,14 -0,44% 18:49
Citi ESTOXX 50 3.931,01 -19,47 -0,49% 18:49
US30^ 33.630,01 -323,94 -0,95% 18:49
Nasd100^ 11.578,49 -204,53 -1,74% 18:49
Japan225^ 27.627,48 -58,11 -0,21% 18:49
US500^ 3.944,59 -54,48 -1,36% 18:49
EUR/USD 1,0484 -0,0011 -0,11% 18:49
BUND 142,60 +0,91 +0,64% 18:49
Brent 79,70 -3,23 -3,89% 18:49
Gold spot 1.772,43 +6,47 +0,37% 18:49
WTI 74,50 -2,88 -3,72% 18:49

Laatste beursnieuws

  1. 18:00 Slotcall: Techbedrijven en Philips de... (Coen Grutters)
  2. 17:51 AEX sluit lager (ABM Financial News)
  3. 17:44 Toezichthouders EU bedreigen adverten... (ABM Financial News)
  4. 16:38 Prosus zet in op groei en winstgevend... (ABM Financial News)
  5. 16:33 Beursagenda: macro-economisch (ABM Financial News)
  6. 16:32 Beursagenda: buitenlandse fondsen (ABM Financial News)
  7. 16:32 Beursagenda: Nederlandse bedrijven (ABM Financial News)

Heatmap

Meld u aan

Zorg dat u op de hoogte bent van al het nieuws, door u in te schrijven op een van onze gratis nieuwsbrieven.

Aanmelden

Agenda

  1. 06-12-2022 Verenigde Staten - Handelsbalans Verenigde Staten - Oct 2022
  2. 07-12-2022 Proximus NV - notering ex-dividend
  3. 07-12-2022 Home Invest Belgium SA - notering ex-dividend
  4. 07-12-2022 Frankrijk - Handelsbalans Frankrijk - Oct 2022
  5. 07-12-2022 Frankrijk - Betalingsbalans Frankrijk - Oct 2022
  6. 08-12-2022 Nederland - Inflatie Nederland - Nov 2022
  7. 08-12-2022 Japan - BNP Japan - Q3 2022 The Second Preliminary
  8. 08-12-2022 Japan - Consumentenuitgave Japan - Q3 2022 The Second Preliminary
  9. 08-12-2022 Japan - Overheidsuitgaven Japan - Q3 2022 The Second Preliminary
  10. 08-12-2022 Nederland - Consumptieprijsindex Nederland - Nov 2022
Ga naar de Financiële agenda