2,636
+0,020 (+0,76%)

Fundamentele analyse EBUSCO HOLDING

Ebusco Holding N.V. is een in Nederland gevestigde busfabrikant. Het bedrijf werd opgericht in 2010. Ebusco Holding N.V. is een ontwikkelaar, fabrikant en distributeur van emissievrije bussen en oplaadsystemen, alsmede een leverancier van aanvullende producten en diensten voor het ecosysteem van elektrische voertuigen.

Gegevens EBUSCO HOLDING

Koerseindeboekjaar 4,79

NAW Gegevens EBUSCO HOLDING

Adres Vuurijzer 23
Postcode 5753 SV
Plaats Deurne
Land Netherlands
Tel +31881100200
Fax
Website https://www.ebusco.com/
E-mail investors@ebusco.com

Kerncijfers EBUSCO HOLDING

Kerncijfers 20222021
Omzet (mln.) 111,6224,27
EBITDA (mln.) -34,81-34,24
Bedrijfsresultaat (mln.) -40,44-39,57
Resultaat voor belasting (mln.) -41,93-36,38
Netto winst (mln.) -31,72-26,39
Winst per aandeel -0,54-0,56
Koerswinstverhouding -24,39-48,13

Balans EBUSCO HOLDING

Balans (mln.) 202320222021
Materieleactiva 17,7115,02
Immaterieleactiva 47,6046,20
Financieleactiva 1,07
Vasteactiva 82,7568,57
Voorraden 47,4422,33
Debiteuren 25,9116,60
Liquidemiddelen 95,21207,92
Vlottendeactiva 237,87264,15
Totaalactiva 320,62332,72
Gewoonkapitaal 274,00304,01
Preferentkapitaal 16,339,21
Aandeelvanderden -0,54-0,06
Langlopendeschulden 6,457,71
Kortlopendeschulden 40,7121,05
Totaalpassiva 320,62332,72

Overige data EBUSCO HOLDING

202320222021
Aantalwerknemers 309339
Aantaluitstaandeaandelenx1000 59.04047.500
Cashflowperaandeel -1,68-0,41
Intrinsiekewaardeperaandeel 4,646,40
Koers intrinsiekewaardeverhouding 2,844,21
Rendementeigenvermogen -11,58-8,68
Koerseindeboekjaar 4,7913,1726,95

Raad van bestuur EBUSCO HOLDING

CEO Peter Bijvelds
CFO Paul van Beers
Chairman (Board of Directors) Derk Haank
COO Bob Fleuren
Member of Board of Directors Ruud Spoor
Member of Board of Directors Roelf de Boer
Member of Board of Directors Jeroen Drost
Member of Board of Directors Carin Gorter
Premium

Opnieuw een lelijke misser van Ebusco

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

Indices

AEX 875,18 +8,67 +1,00% 12:40
AEX GR 3.355,82 +33,40 +1,01% 12:25
AMX 935,17 +6,49 +0,70% 12:40
ASCX 1.197,11 +8,56 +0,72% 12:25
BEL 20 3.883,74 +20,48 +0,53% 12:40
Germany40^ 18.048,60 +187,80 +1,05% 12:40
UK100 8.068,45 +17,34 +0,22% 12:40
Citi ESTOXX 50 4.991,45 +36,49 +0,74% 12:40
US30^ 38.315,01 +64,56 +0,17% 12:40
Nasd100^ 17.269,48 +59,56 +0,35% 12:40
Japan225^ 37.633,71 -90,12 -0,24% 12:40
US500^ 5.025,46 +8,54 +0,17% 12:40
EUR/USD 1,0658 +0,0006 +0,06% 12:40
BUND 131,31 +0,11 +0,08% 12:40
Brent 86,81 -0,27 -0,31% 12:40
Gold spot 2.303,02 -24,22 -1,04% 12:40
WTI 81,70 -0,35 -0,43% 12:40

Laatste beursnieuws

  1. 12:34 Futures voorspellen lichtgroene openi... (ABM Financial News)
  2. 12:18 Europese beurzen hoger rond middaguur (ABM Financial News)
  3. 11:59 Update: AkzoNobel verslaat verwachtingen (ABM Financial News)
  4. 11:15 Valuta: lichte plus voor euro (ABM Financial News)
  5. 11:15 Wangedrag door KPMG-top: kan CEO Hott... (Peter Olsthoorn)
  6. 10:56 AEX in het groen ondanks koersval Akz... (ABM Financial News)
  7. 10:56 Mondiale staalproductie daalt toch weer (ABM Financial News)

Heatmap

Meld u aan

Zorg dat u op de hoogte bent van al het nieuws, door u in te schrijven op een van onze gratis nieuwsbrieven.

Aanmelden

Agenda

  1. 23-04-2024 NSI NV - notering ex-dividend
  2. 23-04-2024 Wereldhave Belgium Comm VA - Resultaten 1e kwartaal 2024
  3. 23-04-2024 Deceuninck NV - Algemene Aandeelhoudersvergadering
  4. 23-04-2024 Barco NV - Resultaten 1e kwartaal 2024
  5. 23-04-2024 ASM International NV - Resultaten 1e kwartaal 2024
  6. 23-04-2024 Randstad NV - Resultaten 1e kwartaal 2024
  7. 23-04-2024 Akzo Nobel NV - Resultaten 1e kwartaal 2024
  8. 24-04-2024 Warehouses de Pauw Comm VA - Algemene Aandeelhoudersvergadering
  9. 24-04-2024 Intervest Offices & Warehouses NV - Algemene Aandeelhoudersvergadering
  10. 24-04-2024 Van de Velde NV - Algemene Aandeelhoudersvergadering
Ga naar de Financiële agenda