141,600
+0,500 (+0,35%)

Fundamentele analyse Cofinimmo

Cofinimmo is een vastgoedvennootschap die gespecialiseerd is in de verhuur van vastgoed. Met een gediversifieerd vastgoedpatrimonium, gespreid over België, Frankrijk, Nederland en Duitsland, met een waarde van bijna 3,3 miljard EUR en een totale oppervlakte van meer dan 1 800 000 m², profileert de onderneming zich als een belangrijke speler op de Europese markt. Met de demografische ontwikkeling als uitgangspunt zijn de belangrijkste investeringssegmenten zorgvastgoed en kantoren met elk ongeveer 40 procent en distributienetwerken. De onderneming voert een beleggingsbeleid dat gericht is op het bieden van een hoog dividendrendement en kapitaalbescherming op lange termijn, gericht op zowel institutionele als particuliere beleggers.

Gegevens Cofinimmo

Aantal werknemers 135
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 26.480
Cashflow per aandeel 6,78
Intrinsieke waarde per aandeel 91,32
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,33
Rendement eigen vermogen (%) 4,63
Koers einde boekjaar 121,80

NAW Gegevens Cofinimmo

Adres Bld de la Woluwe 58
Postcode 1200
Plaats Brüssel
Land Belgium
Tel +32023730000
Fax
Website http://www.cofinimmo.com
E-mail shareholders@cofinimmo.be

Kerncijfers Cofinimmo

Kerncijfers 2020201920182017
Omzet (mln.) 295,21234,62211,73209,94
EBITDA (mln.) 225,24164,37157,36
Bedrijfs resultaat (mln.) 168,18224,32163,76156,81
Resultaat voor belasting (mln.) 125,86216,24153,93145,85
Netto winst (mln.) 119,22204,62145,00137,36
Winst per aandeel 4,507,936,326,45
Koers winst verhouding 27,0716,5217,1717,02
Dividend per aandeel 5,805,605,505,50
Dividend rendement 4,76%4,27%5,07%5,01%

Balans Cofinimmo

Balans (mln.) 2020201920182017
Materiële activa 1,434.219,803.695,013.507,91
Immateriële activa 49,0057,8872,4885,98
Financiële activa 4.933,61117,39110,7793,31
Vaste activa 5.093,594.397,253.881,023.689,02
Voorraden 28,7633,660,80
Debiteuren 26,0223,4424,0923,70
Overige vorderingen 38,7129,8116,6415,67
Liquide middelen 48,6431,5727,1822,53
Vlottende activa 160,03160,99140,4593,57
Totaal activa 5.253,614.558,244.021,473.782,58
Gewoon kapitaal 2.574,782.451,342.082,131.903,16
Preferent kapitaal 119,22204,61143,45138,97
Aandeel van derden 74,5982,6284,2383,28
Langlopende schulden 1.417,961.025,921.140,331.222,86
Kortlopende schulden 1.186,29998,36714,77573,28
Totaal passiva 5.253,614.558,244.021,473.782,58

Overige data Cofinimmo

2020201920182017
Aantal werknemers 135120126129
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 26.48025.85022.99021.350
Cashflow per aandeel 6,786,556,987,35
Intrinsieke waarde per aandeel 91,3289,2485,2583,62
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,331,471,271,31
Rendement eigen vermogen (%) 4,638,356,967,22
Koers einde boekjaar 121,80131,00108,50109,75

Raad van bestuur Cofinimmo

CEO Jean-Pierre Hanin
CFO Jean Kotarakos
Chairman (Board of Directors) Jacques van Rijckevorsel
COO Yeliz Bicici
Member of Board of Directors Kathleen Van den Eynde
Member of Board of Directors Françoise Roels
Member of Board of Directors Jean-Pierre Hanin
Member of Board of Directors Jean Kotarakos
Member of Board of Directors Xavier de Walque
Member of Board of Directors Diana Monissen
Member of Board of Directors Maurice Gauchot
Member of Board of Directors Olivier Chapelle
Member of Board of Directors Inès Archer-Toper
Member of Board of Directors Benoit Graulich
Member of the Management Board Françoise Roels
Member of the Management Board Sébastien Berden

Indices

AEX 815,57 -1,34 -0,16% 12:40
AEX GR 2.945,01 -4,81 -0,16% 12:25
AMX 1.076,22 -0,90 -0,08% 12:40
ASCX 1.348,58 -4,04 -0,30% 12:25
BEL 20 4.217,47 -3,47 -0,08% 12:40
Germany40^ 15.718,50 -38,56 -0,24% 12:40
UK100 7.261,03 -10,75 -0,15% 12:40
Citi ESTOXX 50 4.217,76 -1,53 -0,04% 12:40
US30^ 35.759,90 +5,95 +0,02% 12:40
Nasd100^ 15.547,65 -9,58 -0,06% 12:40
Japan225^ 28.801,11 -180,14 -0,62% 12:40
US500^ 4.572,38 -1,29 -0,03% 12:40
EUR/USD 1,1588 -0,0006 -0,05% 12:40
BUND 169,34 +0,51 +0,30% 12:40
Brent 84,72 -0,90 -1,05% 12:40
Gold spot 1.788,68 -4,23 -0,24% 12:40
WTI 83,56 -1,03 -1,22% 12:40

Laatste beursnieuws

  1. 12:01 Europese beurzen lager rond middaguur (ABM Financial News)
  2. 11:32 Valuta: ECB in focus (ABM Financial News)
  3. 11:27 Beursblik: vlak derde kwartaal Arcadi... (ABM Financial News)
  4. 11:03 Analisten verwachten forse winststijg... (ABM Financial News)
  5. 10:53 ASMI schiet omhoog op vlak Damrak (ABM Financial News)
  6. 10:29 Beursblik: Degroof Petercam voorziet ... (ABM Financial News)
  7. 09:55 IEX start met het volgen van Ebusco m... (Redactie)

Heatmap

Meld u aan

Zorg dat u op de hoogte bent van al het nieuws, door u in te schrijven op een van onze gratis nieuwsbrieven.

Aanmelden

Agenda

  1. 27-10-2021 AMG Advanced Metallurgical Group NV - Resultaten 3e kwartaal 2021
  2. 27-10-2021 Basic Fit NV - Resultaten 3e kwartaal 2021
  3. 27-10-2021 Corbion NV - Resultaten 3e kwartaal 2021
  4. 27-10-2021 Heineken NV - Resultaten 3e kwartaal 2021
  5. 27-10-2021 Melexis NV - Resultaten 3e kwartaal 2021
  6. 27-10-2021 Vastned Retail NV - Resultaten 3e kwartaal 2021
  7. 27-10-2021 Unibail-Rodamco-Westfield - Resultaten 3e kwartaal 2021
  8. 27-10-2021 Heineken Holding NV - Resultaten 3e kwartaal 2021
  9. 27-10-2021 Frankrijk - Consumentenvertrouwen Frankrijk - Oct 2021
  10. 27-10-2021 Frankrijk - Industriële Producer and Import Price Indices - Sept 2021
Ga naar de Financiële agenda