86,000
-0,450 (-0,52%)

Fundamentele analyse Cofinimmo

Cofinimmo is een vastgoedvennootschap die gespecialiseerd is in de verhuur van vastgoed. Met een gediversifieerd vastgoedpatrimonium, gespreid over België, Frankrijk, Nederland en Duitsland, met een waarde van bijna 3,3 miljard EUR en een totale oppervlakte van meer dan 1 800 000 m², profileert de onderneming zich als een belangrijke speler op de Europese markt. Met de demografische ontwikkeling als uitgangspunt zijn de belangrijkste investeringssegmenten zorgvastgoed en kantoren met elk ongeveer 40 procent en distributienetwerken. De onderneming voert een beleggingsbeleid dat gericht is op het bieden van een hoog dividendrendement en kapitaalbescherming op lange termijn, gericht op zowel institutionele als particuliere beleggers.

Gegevens Cofinimmo

Aantal werknemers 145
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 29.660
Cashflow per aandeel 6,76
Intrinsieke waarde per aandeel 102,61
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,37
Rendement eigen vermogen (%) 8,05
Koers einde boekjaar 140,50

NAW Gegevens Cofinimmo

Adres Boulevard de la Woluwe 58
Postcode 1200
Plaats Brüssel
Land Belgium
Tel +32023730000
Fax
Website http://www.cofinimmo.com
E-mail shareholders@cofinimmo.be

Kerncijfers Cofinimmo

Kerncijfers 2021202020192018
Omzet (mln.) 340,81295,21286,17211,73
EBITDA (mln.) 164,37
Bedrijfs resultaat (mln.) 248,88168,18256,54163,76
Resultaat voor belasting (mln.) 275,49125,86216,24153,93
Netto winst (mln.) 260,34119,22204,62145,00
Winst per aandeel 8,784,508,376,32
Koers winst verhouding 16,0027,0715,6517,17
Dividend per aandeel 6,005,805,605,50
Dividend rendement 4,27%4,76%4,27%5,07%

Balans Cofinimmo

Balans (mln.) 2021202020192018
Materiële activa 2,021,431,283.695,01
Immateriële activa 44,1149,0057,8872,48
Financiële activa 5.749,654.933,614.228,14110,77
Vaste activa 5.985,535.093,594.397,253.881,02
Voorraden 33,66
Debiteuren 34,8426,0223,4424,09
Overige vorderingen 50,5738,7137,6416,64
Liquide middelen 19,8648,6431,5727,18
Vlottende activa 191,42160,03160,99140,45
Totaal activa 6.176,955.253,614.558,244.021,47
Gewoon kapitaal 3.233,272.574,782.451,342.082,13
Preferent kapitaal 260,34119,22204,62143,45
Aandeel van derden 54,2674,5982,6384,23
Langlopende schulden 1.616,431.417,961.025,921.140,33
Kortlopende schulden 1.273,001.186,29998,36714,77
Totaal passiva 6.176,955.253,614.558,244.021,47

Overige data Cofinimmo

2021202020192018
Aantal werknemers 145135120126
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 29.66026.48024.46022.990
Cashflow per aandeel 6,766,786,926,98
Intrinsieke waarde per aandeel 102,6191,3294,3185,25
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,371,331,391,27
Rendement eigen vermogen (%) 8,054,638,356,96
Koers einde boekjaar 140,50121,80131,00108,50

Raad van bestuur Cofinimmo

CEO Jean-Pierre Hanin
CFO Jean Kotarakos
Chairman (Board of Directors) Jacques van Rijckevorsel
Member of Board of Directors Kathleen Van den Eynde
Member of Board of Directors Françoise Roels
Member of Board of Directors Jean-Pierre Hanin
Member of Board of Directors Jean Kotarakos
Member of Board of Directors Xavier de Walque
Member of Board of Directors Diana Monissen
Member of Board of Directors Maurice Gauchot
Member of Board of Directors Olivier Chapelle
Member of Board of Directors Inès Archer-Toper
Member of Board of Directors Benoit Graulich
Member of the Management Board Yeliz Bicici
Member of the Management Board Françoise Roels
Member of the Management Board Sébastien Berden

Indices

AEX 722,93 +0,19 +0,03% 25 nov
AEX GR 2.685,67 +0,69 +0,03% 25 nov
AMX 956,79 +2,48 +0,26% 25 nov
ASCX 1.251,83 +8,92 +0,72% 25 nov
BEL 20 3.707,95 +6,38 +0,17% 25 nov
Germany40^ 14.545,80 +6,24 +0,04% 25 nov
UK100 7.490,48 0,00 0,00% 25 nov
Citi ESTOXX 50 3.963,25 -0,79 -0,02% 25 nov
US30^ 34.363,82 0,00 0,00% 25 nov
Nasd100^ 11.757,95 0,00 0,00% 25 nov
Japan225^ 28.346,68 0,00 0,00% 25 nov
US500^ 4.026,93 0,00 0,00% 25 nov
EUR/USD 1,0397 0,0000 0,00% 25 nov
BUND 140,53 0,00 0,00% 25 nov
Brent 84,51 0,00 0,00% 25 nov
Gold spot 1.754,50 0,00 0,00% 25 nov
WTI 76,59 0,00 0,00% 25 nov

Laatste beursnieuws

  1. 13:13 Beleggers kijken uit naar banenrappor... (ABM Financial News)
  2. 11:59 Valuta: Europese inflatiecijfers en b... (ABM Financial News)
  3. 26 nov Inflatie en recessieangst VS hinderen... (ABM Financial News)
  4. 26 nov Mackenzie kleiner in Vivoryon (ABM Financial News)
  5. 26 nov Otus meldt kleiner stemrecht in Ordina (ABM Financial News)
  6. 25 nov Beursupdate: AEX op Wall Street (ABM Financial News)
  7. 25 nov Wall Street vlak gesloten (ABM Financial News)

Heatmap

Meld u aan

Zorg dat u op de hoogte bent van al het nieuws, door u in te schrijven op een van onze gratis nieuwsbrieven.

Aanmelden

Agenda

  1. 28-11-2022 Japan - Detailhandel Japan - Oct 2022
  2. 29-11-2022 Belgie - Consumptieprijsindex België - Nov 2022
  3. 29-11-2022 Belgie - Inflatie België - Nov 2022
  4. 29-11-2022 Nederland - Ondernemersvertrouwen Nederland - Nov 2022
  5. 29-11-2022 Verenigde Staten - Consumentenvertrouwen Verenigde Staten - Nov 2022
  6. 29-11-2022 Verenigde Staten - Vastgoed Verenigde Staten - S&P/C-S Home Prices Sep 2022
  7. 30-11-2022 Duitsland - Werkloosheid Duitsland
  8. 30-11-2022 Belgie - Consumentenuitgave België - Q3/2022
  9. 30-11-2022 Belgie - Investeringen ondernemingen België - Q3/2022
  10. 30-11-2022 Belgie - Investeringen woongebouwen België - Q3/2022
Ga naar de Financiële agenda