1.624,400
-0,600 (-0,04%)

Fundamentele analyse ADYEN NV

Adyen omschrijft zichzelf als een technologiebedrijf dat betalingen voor verkopers herdefinieert. Naar eigen zeggen heeft het een efficiënt enkel platform gebouwd dat de acceptatie en verwerking van kaarten en lokale betalingen wereldwijd mogelijk maakt via de online, mobiele en POS-kanalen van zijn handelaars. De technologie van het bedrijf neemt de wrijving weg voor zowel shoppers als verkopers en vereenvoudigt het wereldwijde beheer van betalingen via verkoopkanalen en regio's. Het handelsportfolio van Adyen omvat Uber, Netflix, Facebook, Spotify, Etsy, Vodafone, Sephora, Tory Burch, L'Oréal en booking.com.

Gegevens ADYEN NV

Koers einde boekjaar 1.288,40

NAW Gegevens ADYEN NV

Adres Simon Carmiggeltstraat 6 -50, 5th floor
Postcode 1011DJ
Plaats Amsterdam
Land Netherlands
Tel +31858888138
Fax
Website http://www.adyen.com
E-mail ir@adyen.com

Kerncijfers ADYEN NV

Kerncijfers 2021202020192018
Omzet (mln.) 5.995,673.641,572.656,971.653,09
EBITDA (mln.) 629,99402,48279,33181,95
Bedrijfs resultaat (mln.) 594,98373,91257,00173,21
Resultaat voor belasting (mln.) 580,85323,18257,26164,71
Netto winst (mln.) 469,72261,02204,04131,15
Winst per aandeel 15,408,636,864,45
Koers winst verhouding 150,10220,74106,56106,75

Balans ADYEN NV

Balans (mln.) 2022202120202019
Materiële activa 201,04160,0789,91
Immateriële activa 9,849,977,64
Financiële activa 22,5020,8844,09
Vaste activa 440,51421,38353,28
Voorraden 22,1419,557,02
Debiteuren 56,8575,0846,93
Overige vorderingen 6,768,79
Liquide middelen 4.616,092.737,491.745,39
Vlottende activa 5.335,093.737,082.255,70
Totaal activa 5.775,614.158,462.608,97
Gewoon kapitaal 1.810,411.218,13868,32
Preferent kapitaal 137,46149,93129,23
Langlopende schulden 223,67210,38112,92
Kortlopende schulden 3.741,522.729,951.627,74
Totaal passiva 5.775,614.158,462.608,97

Overige data ADYEN NV

2022202120202019
Aantal werknemers 2.1801.7471.182
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 30.50030.25029.730
Cashflow per aandeel 59,6833,6117,81
Intrinsieke waarde per aandeel 59,3640,2729,21
Koers Intrinsieke waarde verhouding 38,9447,3125,03
Rendement eigen vermogen (%) 25,9521,4323,50
Koers einde boekjaar 1.288,402.311,501.905,00731,00

Raad van bestuur ADYEN NV

CCO Roelant Prins
CEO Pieter van der Does
CFO Ingo Uytdehaage
Chairman (Board of Directors) Pieter Sipko Overmars
COO Kamran Zaki
CTO Alexander Matthey
Member of Board of Directors Delfin Rueda Arroyo
Member of Board of Directors Pamela A. Joseph
Member of Board of Directors Joep van Beurden
Member of Board of Directors Caoimhe Keogan
Member of the Management Board Mariëtte Swart
Premium

Koersafstraffing Adyen tikje over the top

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

Indices

AEX 763,42 +4,81 +0,63% 17:31
AEX GR 2.836,03 +17,79 +0,63% 17:16
AMX 1.025,46 +0,23 +0,02% 17:32
ASCX 1.320,54 +1,04 +0,08% 17:17
BEL 20 3.902,71 -9,37 -0,24% 17:32
Germany40^ 15.468,20 -40,99 -0,26% 17:31
UK100 7.907,79 +79,89 +1,02% 17:31
Citi ESTOXX 50 4.252,42 +29,53 +0,70% 17:31
US30^ 34.155,35 +164,59 +0,48% 17:32
Nasd100^ 12.810,97 +129,47 +1,02% 17:31
Japan225^ 27.723,68 +217,37 +0,79% 17:31
US500^ 4.179,10 +17,00 +0,41% 17:31
EUR/USD 1,0844 -0,0064 -0,59% 17:31
BUND 138,05 -1,35 -0,97% 17:31
Brent 81,44 -0,54 -0,66% 17:32
Gold spot 1.866,99 -45,94 -2,40% 17:31
WTI 75,24 -0,58 -0,76% 17:32

Laatste beursnieuws

  1. 16:45 Beursagenda: macro-economisch (ABM Financial News)
  2. 16:44 Beursagenda: buitenlandse fondsen (ABM Financial News)
  3. 16:44 Beursagenda: Nederlandse bedrijven (ABM Financial News)
  4. 16:05 Amerikaanse dienstensector groeit wee... (ABM Financial News)
  5. 16:05 De markt heeft wéér gelijk (Niels Koerts)
  6. 15:50 Amerikaanse dienstensector krimpt min... (ABM Financial News)
  7. 15:01 Futures Wall Street verder in het roo... (ABM Financial News)

Heatmap

Meld u aan

Zorg dat u op de hoogte bent van al het nieuws, door u in te schrijven op een van onze gratis nieuwsbrieven.

Aanmelden

Agenda

  1. 03-02-2023 TomTom - Jaarresultaat 2023
  2. 03-02-2023 Frankrijk - Industriële Productie Frankrijk - Dec 2022
  3. 03-02-2023 Verenigde Staten - Werkgelegenheid Verenigde Staten - Jan 2023
  4. 03-02-2023 Verenigde Staten - Ondernemersvertrouwen Verenigde Staten - Jan 2023
  5. 06-02-2023 Duitsland - Detailhandel Duitsland - Dec 2022
  6. 06-02-2023 Ascencio SCA - notering ex-dividend
  7. 06-02-2023 ASML Holding NV - notering ex-dividend (Amsterdam)
  8. 07-02-2023 Lotus Bakeries NV - Jaarresultaat 2022
  9. 07-02-2023 Frankrijk - Handelsbalans Frankrijk - Dec 2022
  10. 07-02-2023 Frankrijk - Betalingsbalans Frankrijk - Dec 2022
Ga naar de Financiële agenda