2.723,000
-21,000 (-0,77%)

Fundamentele analyse ADYEN NV

Adyen omschrijft zichzelf als een technologiebedrijf dat betalingen voor verkopers herdefinieert. Naar eigen zeggen heeft het een efficiënt enkel platform gebouwd dat de acceptatie en verwerking van kaarten en lokale betalingen wereldwijd mogelijk maakt via de online, mobiele en POS-kanalen van zijn handelaars. De technologie van het bedrijf neemt de wrijving weg voor zowel shoppers als verkopers en vereenvoudigt het wereldwijde beheer van betalingen via verkoopkanalen en regio's. Het handelsportfolio van Adyen omvat Uber, Netflix, Facebook, Spotify, Etsy, Vodafone, Sephora, Tory Burch, L'Oréal en booking.com.

Gegevens ADYEN NV

Aantal werknemers 1.747
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 30.250
Cashflow per aandeel 33,61
Intrinsieke waarde per aandeel 40,27
Koers Intrinsieke waarde verhouding 47,31
Rendement eigen vermogen (%) 21,43
Koers einde boekjaar 1.905,00

NAW Gegevens ADYEN NV

Adres Simon Carmiggeltstraat 6 -50, 5th floor
Postcode 1011DJ
Plaats Amsterdam
Land Netherlands
Tel +31858888138
Fax
Website http://www.adyen.com
E-mail ir@adyen.com

Kerncijfers ADYEN NV

Kerncijfers 2020201920182017
Omzet (mln.) 3.641,572.293,861.490,811.012,51
EBITDA (mln.) 402,48275,60170,8198,40
Bedrijfs resultaat (mln.) 373,91260,87163,5292,46
Resultaat voor belasting (mln.) 323,18256,88162,2892,22
Netto winst (mln.) 261,02204,04131,1571,31
Winst per aandeel 8,636,794,442,42
Koers winst verhouding 220,74107,66106,99

Balans ADYEN NV

Balans (mln.) 2020201920182017
Materiële activa 160,0723,4818,1419,99
Immateriële activa 9,977,645,063,98
Financiële activa 20,88282,24195,0725,08
Vaste activa 421,38356,74223,1554,92
Voorraden 19,555,616,664,02
Debiteuren 75,0846,9342,3325,57
Overige vorderingen 8,792,06
Liquide middelen 2.737,491.603,581.146,92869,92
Vlottende activa 3.737,082.025,111.503,261.082,28
Totaal activa 4.158,462.381,861.726,411.137,20
Gewoon kapitaal 1.218,13868,32582,40389,78
Preferent kapitaal 149,93163,7587,4527,93
Langlopende schulden 210,3892,8147,425,13
Kortlopende schulden 2.729,951.420,731.096,59742,29
Totaal passiva 4.158,462.381,861.726,411.137,20

Overige data ADYEN NV

2020201920182017
Aantal werknemers 1.7471.182873716
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 30.25030.06029.55029.440
Cashflow per aandeel 33,6115,3710,776,81
Intrinsieke waarde per aandeel 40,27
Koers Intrinsieke waarde verhouding 47,31
Rendement eigen vermogen (%) 21,4323,5022,5218,29
Koers einde boekjaar 1.905,00731,00475,05

Raad van bestuur ADYEN NV

CCO Roelant Prins
CEO Pieter van der Does
CFO Ingo Uytdehaage
Chairman (Board of Directors) Pieter Sipko Overmars
COO Kamran Zaki
CTO Arnout Schuijff
Member of Board of Directors Pamela A. Joseph
Member of Board of Directors Delfin Rueda Arroyo
Vice-Chairman (Board of Directors) Jozef Aloysius Johannes van Beurden

Indices

AEX 789,49 -8,66 -1,09% 17 sep
AEX GR 2.843,26 -31,16 -1,08% 17 sep
AMX 1.089,38 -3,41 -0,31% 17 sep
ASCX 1.383,93 -3,47 -0,25% 17 sep
BEL 20 4.133,21 -17,71 -0,43% 17 sep
Germany30^ 15.514,00 -137,75 -0,88% 17 sep
UK100 6.982,16 0,00 0,00% 17 sep
Citi ESTOXX 50 4.133,56 -60,54 -1,44% 17 sep
US30^ 34.581,20 0,00 0,00% 17 sep
Nasd100^ 15.334,66 0,00 0,00% 17 sep
Japan225^ 30.350,19 0,00 0,00% 17 sep
US500^ 4.431,70 0,00 0,00% 17 sep
EUR/USD 1,1727 0,0000 0,00% 17 sep
BUND 171,04 0,00 0,00% 17 sep
Brent 75,39 0,00 0,00% 17 sep
Gold spot 1.754,40 0,00 0,00% 17 sep
WTI 71,86 0,00 0,00% 17 sep

Laatste beursnieuws

  1. 09:48 Ruim 228 miljoen coronabesmettingen w... (ABM Financial News)
  2. 18 sep Veel lock-ups op Chinese aandelen lop... (ABM Financial News)
  3. 18 sep Citadel verkleint belang in Fugro fra... (ABM Financial News)
  4. 18 sep Farage meldt belang in DGB (ABM Financial News)
  5. 18 sep Meulman meldt belang in Van Lanschot (ABM Financial News)
  6. 18 sep Bijna 228 miljoen coronabesmettingen ... (ABM Financial News)
  7. 17 sep Beursupdate: AEX op Wall Street (ABM Financial News)

Heatmap

Meld u aan

Zorg dat u op de hoogte bent van al het nieuws, door u in te schrijven op een van onze gratis nieuwsbrieven.

Aanmelden

Agenda

  1. 20-09-2021 Japan - Tokyo Stock Exchange gesloten
  2. 21-09-2021 Belgie - Consumentenvertrouwen België - Sep 2021
  3. 21-09-2021 Verenigde Staten - Detailhandel Verenigde Staten - Johnson Redbook Retail Sales Index
  4. 21-09-2021 Verenigde Staten - Detailhandel Verenigde Staten - Johnson Redbook Retail Sales Index
  5. 21-09-2021 Nederland - Vastgoed Nederland - Sep 2021
  6. 21-09-2021 Nederland - Investeringen ondernemingen Nederland - Jul 2021
  7. 21-09-2021 Nederland - Consumentenuitgave Nederland - Jul 2021
  8. 21-09-2021 Nederland - Consumentenvertrouwen Nederland - Sep 2021
  9. 22-09-2021 Japan - Rente Japan
  10. 22-09-2021 Verenigde Staten - Vastgoed Verenigde Staten - Existing Home Sales Aug 2021
Ga naar de Financiële agenda