1.465,200
-2,400 (-0,16%)

Fundamentele analyse ADYEN NV

Adyen omschrijft zichzelf als een technologiebedrijf dat betalingen voor verkopers herdefinieert. Naar eigen zeggen heeft het een efficiënt enkel platform gebouwd dat de acceptatie en verwerking van kaarten en lokale betalingen wereldwijd mogelijk maakt via de online, mobiele en POS-kanalen van zijn handelaars. De technologie van het bedrijf neemt de wrijving weg voor zowel shoppers als verkopers en vereenvoudigt het wereldwijde beheer van betalingen via verkoopkanalen en regio's. Het handelsportfolio van Adyen omvat Uber, Netflix, Facebook, Spotify, Etsy, Vodafone, Sephora, Tory Burch, L'Oréal en booking.com.

Gegevens ADYEN NV

Koers einde boekjaar 1.166,60

NAW Gegevens ADYEN NV

Adres Simon Carmiggeltstraat 6 -50, 5th floor
Postcode 1011DJ
Plaats Amsterdam
Land Netherlands
Tel +31858888138
Fax
Website http://www.adyen.com
E-mail ir@adyen.com

Kerncijfers ADYEN NV

Kerncijfers 2022202120202019
Omzet (mln.) 8.935,615.995,673.641,572.656,97
EBITDA (mln.) 728,29629,99402,48279,33
Bedrijfs resultaat (mln.) 664,68594,98373,91257,00
Resultaat voor belasting (mln.) 719,94580,85323,18257,26
Netto winst (mln.) 564,14469,72261,02204,04
Winst per aandeel 18,2115,408,636,86
Koers winst verhouding 70,75150,10220,74106,56

Balans ADYEN NV

Balans (mln.) 2023202220212020
Materiële activa 322,47201,04160,07
Immateriële activa 8,149,849,97
Financiële activa 22,5020,88
Vaste activa 535,22440,51421,38
Voorraden 87,8922,1419,55
Debiteuren 89,3556,8575,08
Overige vorderingen 12,456,768,79
Liquide middelen 6.522,354.616,092.737,49
Vlottende activa 7.081,145.335,093.737,08
Totaal activa 7.616,355.775,614.158,46
Gewoon kapitaal 2.412,121.810,411.218,13
Preferent kapitaal 156,55137,46149,93
Langlopende schulden 222,96223,67210,38
Kortlopende schulden 4.981,273.741,522.729,95
Totaal passiva 7.616,355.775,614.158,46

Overige data ADYEN NV

2023202220212020
Aantal werknemers 3.3322.1801.747
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 30.98030.50030.250
Cashflow per aandeel 65,2559,6833,61
Intrinsieke waarde per aandeel 77,8659,3640,27
Koers Intrinsieke waarde verhouding 16,5538,9447,31
Rendement eigen vermogen (%) 23,3925,9521,43
Koers einde boekjaar 1.166,601.288,402.311,501.905,00

Raad van bestuur ADYEN NV

CCO Roelant Prins
CEO Pieter van der Does
CFO Ingo Uytdehaage
Chairman (Board of Directors) Pieter Sipko Overmars
COO Kamran Zaki
CTO Alexander Matthey
Member of Board of Directors Delfin Rueda Arroyo
Member of Board of Directors Pamela A. Joseph
Member of Board of Directors Joep van Beurden
Member of Board of Directors Caoimhe Keogan
Member of the Management Board Mariëtte Swart
Premium

Fintech Adyen revancheert zich overtuigend

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

Indices

AEX 852,57 -2,40 -0,28% 15:02
AEX GR 3.265,15 -8,52 -0,26% 14:47
AMX 899,02 -1,63 -0,18% 15:02
ASCX 1.220,99 -7,22 -0,59% 14:47
BEL 20 3.696,90 -10,58 -0,29% 15:02
Germany40^ 17.437,70 +18,37 +0,11% 15:02
UK100 7.699,70 -19,09 -0,25% 15:02
Citi ESTOXX 50 4.867,00 -3,92 -0,08% 15:02
US30^ 39.154,89 +56,13 +0,14% 15:02
Nasd100^ 17.962,48 +52,80 +0,29% 15:02
Japan225^ 39.383,78 -59,65 -0,15% 15:02
US500^ 5.092,53 +9,14 +0,18% 15:02
EUR/USD 1,0858 +0,0035 +0,32% 15:02
BUND 132,85 -0,44 -0,33% 15:02
Brent 80,66 -0,15 -0,19% 15:02
Gold spot 2.032,55 -3,03 -0,15% 15:02
WTI 76,40 -0,17 -0,22% 15:02

Laatste beursnieuws

  1. 14:42 Wall Street begint afwachtend aan nie... (ABM Financial News)
  2. 13:40 Universal Music Group neemt Mavin Glo... (ABM Financial News)
  3. 12:43 Futures voorspellen lichtrode opening... (ABM Financial News)
  4. 12:34 Beursblik: markt let op vooruitzichte... (ABM Financial News)
  5. 12:03 Europese beurzen nemen gas terug (ABM Financial News)
  6. 11:18 Valuta: inflatiecijfer kan dollar ver... (ABM Financial News)
  7. 10:45 PostNL omlaag op rood Damrak (ABM Financial News)

Heatmap

Meld u aan

Zorg dat u op de hoogte bent van al het nieuws, door u in te schrijven op een van onze gratis nieuwsbrieven.

Aanmelden

Agenda

  1. 26-02-2024 Accentis NV - Jaarresultaat 2023
  2. 26-02-2024 Iep Invest NV - Jaarresultaat 2023
  3. 26-02-2024 Retail Estates NV - Resultaten 3e kwartaal 2023/24
  4. 26-02-2024 PostNL NV - Jaarresultaat 2023
  5. 26-02-2024 Palmboomen Cultuur Maatschappij Mopoli Palmeraies De Mopoli NV - notering ex-dividend
  6. 26-02-2024 Palmboomen Cultuur Maatschappij Mopoli Palmeraies De Mopoli NV - notering ex-dividend
  7. 27-02-2024 Japan - Consumptieprijsindex Japan - Jan 2024
  8. 27-02-2024 Aperam SA - notering ex-dividend (Amsterdam)
  9. 27-02-2024 ASM International NV - Resultaten 4e kwartaal 2023
  10. 27-02-2024 Ctac NV - Jaarresultaat 2023
Ga naar de Financiële agenda