12,600
-0,104 (-0,82%)

Fundamentele analyse ING

ING Groep NV is een in Nederland gevestigde financiële onderneming. De onderneming is opgericht in 1991. ING Groep NV is een instelling die diensten aanbiedt op het gebied van bankieren, verzekeren en vermogensbeheer.

Gegevens ING

Koers einde boekjaar 11,39

NAW Gegevens ING

Adres Bijlmerdreef 106
Postcode 1102 CT
Plaats Amsterdam
Land Netherlands
Tel +31205766396
Fax
Website https://www.ing.com/Investor-relations.htm
E-mail Investor.Relations@ing.com

Kerncijfers ING Groep

Kerncijfers 2021202020192018
Resultaat voor belasting (mln.) 6.782,003.809,006.835,006.839,00
Netto winst (mln.) 4.776,002.485,004.781,004.703,00
Winst per aandeel 1,230,641,231,21
Koers winst verhouding 9,9511,948,697,78
Dividend per aandeel 0,620,390,690,68
Dividend rendement 5,06%5,10%6,46%7,23%

Balans ING Groep

Balans (mln.) 2022202120202019
Totaal activa 951.290,00937.275,00891.744,00
Gewoon kapitaal 53.918,0054.637,0053.769,00
Preferent kapitaal 1.068,002.333,003.999,03
Aandeel van derden 736,001.022,00893,00
Groepsvermogen 54.654,0055.659,0054.662,00
Achtergestelde schulden 16.715,0015.805,0016.588,00
Totaal passiva 951.290,00937.275,00891.744,00

Overige data ING Groep

2022202120202019
Aantal werknemers 57.66053.25354.514
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 3.885.0003.898.9003.896.730
Cashflow per aandeel -3,8525,973,35
Intrinsieke waarde per aandeel 13,2813,6213,11
Koers Intrinsieke waarde verhouding 0,920,560,82
Rendement eigen vermogen (%) 8,864,558,89
Koers einde boekjaar 11,3912,247,6410,69

Raad van bestuur ING Groep

CEO Steven van Rijswijk
CFO Tanate Phutrakul
Chairman (Board of Directors) Hans Wijers
CRO Ljiljana Cortan
Member of Board of Directors Lodewijk Hijmans van den Bergh
Member of Board of Directors Herna Verhagen
Member of Board of Directors Herman Hulst
Member of Board of Directors Juan Colombás
Member of Board of Directors Harold Naus
Member of Board of Directors Mariana Gheorghe
Member of Board of Directors Dr. Margarete Haase
Vice-Chairman (Board of Directors) Mike Rees
Premium

ING stelt inkoop eigen aandelen uit

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

Indices

AEX 763,86 +5,25 +0,69% 18:05
AEX GR 2.837,75 +19,51 +0,69% 18:05
AMX 1.026,52 +1,29 +0,13% 18:05
ASCX 1.322,65 +3,15 +0,24% 18:05
BEL 20 3.907,65 -4,43 -0,11% 18:05
Germany40^ 15.462,50 -46,69 -0,30% 18:38
UK100 7.916,15 +88,25 +1,13% 18:38
Citi ESTOXX 50 4.254,42 +31,53 +0,75% 18:37
US30^ 34.146,36 +155,60 +0,46% 18:38
Nasd100^ 12.773,49 +91,99 +0,73% 18:38
Japan225^ 27.703,68 +197,37 +0,72% 18:37
US500^ 4.174,10 +12,00 +0,29% 18:38
EUR/USD 1,0832 -0,0076 -0,70% 18:38
BUND 138,12 -1,28 -0,92% 18:38
Brent 80,29 -1,69 -2,06% 18:37
Gold spot 1.864,46 -48,47 -2,53% 18:38
WTI 74,12 -1,70 -2,24% 18:37

Laatste beursnieuws

  1. 18:31 Europese beurzen toch hoger het weeke... (ABM Financial News)
  2. 17:55 Update: Groen slot voor AEX (ABM Financial News)
  3. 17:45 Slotcall: AEX dendert vrolijk verder ... (Martin Crum)
  4. 16:45 Beursagenda: macro-economisch (ABM Financial News)
  5. 16:44 Beursagenda: buitenlandse fondsen (ABM Financial News)
  6. 16:44 Beursagenda: Nederlandse bedrijven (ABM Financial News)
  7. 16:05 Amerikaanse dienstensector groeit wee... (ABM Financial News)

Heatmap

Meld u aan

Zorg dat u op de hoogte bent van al het nieuws, door u in te schrijven op een van onze gratis nieuwsbrieven.

Aanmelden

Agenda

  1. 03-02-2023 TomTom - Jaarresultaat 2023
  2. 03-02-2023 Frankrijk - Industriële Productie Frankrijk - Dec 2022
  3. 03-02-2023 Verenigde Staten - Werkgelegenheid Verenigde Staten - Jan 2023
  4. 03-02-2023 Verenigde Staten - Ondernemersvertrouwen Verenigde Staten - Jan 2023
  5. 06-02-2023 Duitsland - Detailhandel Duitsland - Dec 2022
  6. 06-02-2023 Ascencio SCA - notering ex-dividend
  7. 06-02-2023 ASML Holding NV - notering ex-dividend (Amsterdam)
  8. 07-02-2023 Lotus Bakeries NV - Jaarresultaat 2022
  9. 07-02-2023 Frankrijk - Handelsbalans Frankrijk - Dec 2022
  10. 07-02-2023 Frankrijk - Betalingsbalans Frankrijk - Dec 2022
Ga naar de Financiële agenda