16,530
-0,036 (-0,22%)

Fundamentele analyse ING

ING Groep NV is een in Nederland gevestigd bankbedrijf. Het bedrijf werd opgericht in 1991. ING Groep NV biedt een breed scala aan bankdiensten, waaronder retail en commercial banking, vermogensbeheer en investment banking.

Gegevens ING

Aantalwerknemers 59.434
Aantaluitstaandeaandelenx1000 3.562.900
Cashflowperaandeel -3,18
Intrinsiekewaardeperaandeel 13,34
KoersIntrinsiekewaardeverhouding 1,01
Rendementeigenvermogen 14,22
Koerseindeboekjaar 13,53

NAW Gegevens ING

Adres Bijlmerdreef 106
Postcode 1102 CT
Plaats Amsterdam
Land Netherlands
Tel +31205766396
Fax
Website https://www.ing.com/Investor-relations.htm
E-mail Investor.Relations@ing.com

Kerncijfers ING Groep

Kerncijfers 2023202220212020
Resultaat voor belasting (mln.) 10.492,005.502,006.782,003.809,00
Netto winst (mln.) 7.287,003.674,004.776,002.485,00
Winst per aandeel 2,051,021,230,64
Koerswinstverhouding 6,6011,169,9511,94
Dividend per aandeel 1,110,560,620,39
Dividendrendement 8,21%4,92%5,06%5,10%

Balans ING Groep

Balans (mln.) 2023202220212020
Gewoonkapitaal 51.240,0049.909,0053.918,0054.637,00
Preferentkapitaal -2.763,001.068,002.333,00
Achtergesteldeschulden 15.401,0015.786,0016.715,0015.805,00
Totaalpassiva 975.583,00967.817,00951.290,00937.275,00

Overige data ING Groep

2023202220212020
Aantalwerknemers 59.43457.56957.66053.253
Aantaluitstaandeaandelenx1000 3.562.9003.619.1003.885.0003.898.900
Cashflowperaandeel -3,18-3,07-3,8525,97
Intrinsiekewaardeperaandeel 13,3413,2313,2813,62
Koers intrinsiekewaardeverhouding 1,010,860,920,56
Rendementeigenvermogen 14,227,368,864,55
Koerseindeboekjaar 13,5311,3912,247,64

Raad van bestuur ING Groep

CEO Steven van Rijswijk
CFO Tanate Phutrakul
Chairman (Board of Directors) Hans Wijers
CRO Ljiljana Cortan
Member of Board of Directors Lodewijk Hijmans van den Bergh
Member of Board of Directors Herna Verhagen
Member of Board of Directors Herman Hulst
Member of Board of Directors Juan Colombás
Member of Board of Directors Harold Naus
Member of Board of Directors Mariana Gheorghe
Member of Board of Directors Dr. Margarete Haase
Vice-Chairman (Board of Directors) Mike Rees
Premium

ING Groep legt aandeelhouders in de watten

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

Indices

AEX 911,07 -3,88 -0,42% 09:56
AEX GR 3.533,60 -11,88 -0,34% 09:41
AMX 949,35 -5,61 -0,59% 09:56
ASCX 1.217,90 -8,42 -0,69% 09:41
BEL 20 3.977,50 -29,44 -0,73% 09:56
Germany40^ 18.721,30 -47,66 -0,25% 09:56
UK100 8.388,12 -18,39 -0,22% 09:56
EURO50 5.054,29 -12,63 -0,25% 09:55
US30^ 39.824,70 -13,70 -0,03% 09:56
Nasd100^ 18.677,30 -11,10 -0,06% 09:56
Japan225^ 38.977,80 -325,00 -0,83% 09:54
US500^ 5.313,30 +0,72 +0,01% 09:56
EUR/USD 1,0865 +0,0007 +0,06% 09:56
BUND 130,70 +0,11 +0,08% 09:55
Brent 82,79 -0,82 -0,98% 09:56
Gold spot 2.418,54 -7,68 -0,32% 09:56
WTI 78,49 -0,72 -0,91% 09:56

Laatste beursnieuws

  1. 09:48 Goed eerste kwartaal voor Nederlandse... (ABM Financial News)
  2. 09:45 Must read: Chinese aandelen zijn dit ... (IEXProfs Redactie)
  3. 09:37 Degroof Petercam verlaagt koersdoel A... (ABM Financial News)
  4. 09:13 AEX lager van start gegaan en Alfen -... (ABM Financial News)
  5. 08:15 AEX maakt pas op de plaats, maar let ... (Pieter Kort)
  6. 08:07 Duitse producentenprijzen verder gedaald (ABM Financial News)
  7. 07:54 Opnieuw sterke omzetgroei voor Envipco (ABM Financial News)

Heatmap

Meld u aan

Zorg dat u op de hoogte bent van al het nieuws, door u in te schrijven op een van onze gratis nieuwsbrieven.

Aanmelden

Agenda

  1. 21-05-2024 Roularta Media Group NV - Algemene Aandeelhoudersvergadering
  2. 21-05-2024 Exmar NV - Algemene Aandeelhoudersvergadering
  3. 21-05-2024 Elia System Operator NV - Algemene Aandeelhoudersvergadering
  4. 21-05-2024 Envipco Holding NV - Resultaten 1e kwartaal 2024
  5. 21-05-2024 Pharming Group NV - Algemene Aandeelhoudersvergadering
  6. 21-05-2024 Alfen NV - Resultaten 1e kwartaal 2024
  7. 21-05-2024 DEME Group NV - notering ex-dividend
  8. 21-05-2024 Evs Broadcast Equipment SA - Algemene Aandeelhoudersvergadering
  9. 21-05-2024 Jensen Group NV - Algemene Aandeelhoudersvergadering
  10. 21-05-2024 Qrf Comm VA - Algemene Aandeelhoudersvergadering
Ga naar de Financiële agenda