113,600
0,000 (0,00%)

Fundamentele analyse HAL Trust

HAL Trust richt zich op het verwerven van belangrijke participaties in bedrijven. Bij het selecteren van investeringskandidaten benadrukt HAL, naast bepaalde investerings- en rendementscriteria, het potentieel van een actieve rol als aandeelhouder en bestuurslid. Het bedrijf concentreert zijn aandacht op Europa en beperkt zich niet tot een bepaalde branche. De Amerikaanse investeringen worden beheerd vanuit het kantoor in Seattle (Washington). Dit kantoor investeert ook in onroerend goed, met de nadruk op de ontwikkeling en verhuur van meergezinswoningen en kantoorgebouwen. De belangrijkste dochteronderneming is een meerderheidsbelang in GrandVision N.V. (76,7%), een toonaangevende wereldwijde optische retailer gevestigd op Amsterdam Airport Schiphol.

Gegevens HAL Trust

Aantal werknemers 42.772
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 86.040
Cashflow per aandeel 17,30
Intrinsieke waarde per aandeel 138,78
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,05
Rendement eigen vermogen (%) 34,34
Koers einde boekjaar 145,80

NAW Gegevens HAL Trust

Adres
Postcode
Plaats
Land Monaco
Tel +59994615002
Fax
Website http://www.halholding.com
E-mail

Kerncijfers HAL Trust

Kerncijfers 2021202020192018
Omzet (mln.) 10.775,605.458,205.428,408.356,20
EBITDA (mln.) 5.207,901.234,901.850,401.357,50
Bedrijfs resultaat (mln.) 4.465,20544,401.286,00663,00
Resultaat voor belasting (mln.) 3.946,20-236,70696,90539,00
Netto winst (mln.) 4.270,20628,50665,50155,30
Winst per aandeel 49,637,467,981,90
Koers winst verhouding 2,9415,6818,0570,11
Dividend per aandeel 5,704,705,805,30
Dividend rendement 3,91%4,02%4,03%3,98%

Balans HAL Trust

Balans (mln.) 2021202020192018
Materiële activa 6.218,706.108,105.008,105.456,00
Immateriële activa 2.313,201.313,101.179,702.642,40
Financiële activa 3.917,103.501,203.669,003.260,60
Vaste activa 13.261,0011.312,3010.920,9011.562,60
Voorraden 967,40716,90664,30831,20
Debiteuren 977,90836,60857,70895,90
Liquide middelen 6.416,401.602,701.558,602.276,50
Vlottende activa 9.361,308.956,708.836,504.913,30
Totaal activa 22.622,3020.269,0019.757,4016.475,90
Gewoon kapitaal 12.434,708.005,808.012,307.512,20
Preferent kapitaal 93,70-273,10173,8340,76
Aandeel van derden 2.371,502.598,102.536,302.397,80
Langlopende schulden 4.711,704.002,403.615,303.452,20
Kortlopende schulden 3.104,405.662,705.593,503.113,70
Totaal passiva 22.622,3020.269,0019.757,4016.475,90

Overige data HAL Trust

2021202020192018
Aantal werknemers 42.77257.21557.91952.352
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 86.04084.23083.45081.760
Cashflow per aandeel 17,3023,0022,5614,76
Intrinsieke waarde per aandeel 138,7890,2990,2286,59
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,051,301,601,54
Rendement eigen vermogen (%) 34,347,858,312,07
Koers einde boekjaar 145,80117,00144,00133,20

Raad van bestuur HAL Trust

CEO Melchert Groot
CFO A.A. van 't Hof RA
Chairman (Board of Directors) Martijn van der Vorm MBA
Member of Board of Directors C. van der Vorm
Member of Board of Directors dr. G. Wijers
Member of Board of Directors Theo de Raad
Vice-Chairman (Board of Directors) Lodewijk Hijmans van den Bergh
Premium

HAL: marktomstandigheden Coolblue ernstig verslechterd

Het laatste advies leest u als abonnee van IEX Premium

Ontdek IEX Premium

Indices

AEX 656,80 -4,58 -0,69% 09:06
AEX GR 2.448,90 0,00 0,00% 06 okt
AMX 870,53 -3,30 -0,38% 09:06
ASCX 1.166,28 0,00 0,00% 06 okt
BEL 20 3.423,10 -11,71 -0,34% 09:06
Germany40^ 12.415,60 -55,18 -0,44% 09:06
UK100 6.997,14 +4,73 +0,07% 09:06
Citi ESTOXX 50 3.419,83 +2,92 +0,09% 09:06
US30^ 29.857,72 -40,02 -0,13% 09:06
Nasd100^ 11.440,20 -14,47 -0,13% 09:06
Japan225^ 27.085,18 +67,10 +0,25% 09:05
US500^ 3.732,51 -5,04 -0,13% 09:06
EUR/USD 0,9786 -0,0008 -0,08% 09:06
BUND 138,26 -0,60 -0,43% 09:06
Brent 94,23 -0,63 -0,66% 09:05
Gold spot 1.709,15 -2,08 -0,12% 09:06
WTI 88,37 -0,69 -0,77% 09:05

Laatste beursnieuws

  1. 08:55 Rechtbank Delaware stelt rechtszaak t... (ABM Financial News)
  2. 08:41 Credit Suisse wil voor miljarden aan ... (ABM Financial News)
  3. 08:21 Amundi kleiner in ASR Nederland (ABM Financial News)
  4. 08:20 Ameriprise iets groter in IMCD (ABM Financial News)
  5. 08:19 Duitse detailhandelsverkopen onder druk (ABM Financial News)
  6. 08:17 KKR meldt belang in Vivoryon Therapeu... (ABM Financial News)
  7. 08:10 De opening lijkt mee te vallen, met c... (Arend Jan Kamp)

Heatmap

Meld u aan

Zorg dat u op de hoogte bent van al het nieuws, door u in te schrijven op een van onze gratis nieuwsbrieven.

Aanmelden

Agenda

  1. 07-10-2022 Frankrijk - Handelsbalans Frankrijk - Aug 2022
  2. 07-10-2022 Frankrijk - Betalingsbalans Frankrijk - Aug 2022
  3. 07-10-2022 Verenigde Staten - Werkgelegenheid Verenigde Staten - ADP National Employment Report
  4. 07-10-2022 Verenigde Staten - Werkgelegenheid Verenigde Staten - Sep 2022
  5. 07-10-2022 Verenigd Koninkrijk - Loonkosten Verenigd Koninkrijk - Apr-Jun 2022
  6. 09-10-2022 Nederland - Industriële bestellingen Nederland - Aug 2022
  7. 10-10-2022 Belgie - Industriële Productie België - Aug 2022
  8. 10-10-2022 Japan - Tokyo Stock Exchange gesloten
  9. 10-10-2022 Nederland - Industriële Productie Nederland - Aug 2022
  10. 11-10-2022 Fastned BV - Resultaten 3e kwartaal 2022
Ga naar de Financiële agenda