11,080
+0,040 (+0,36%)

Fundamentele analyse Heijmans

Heijmans N.V. houdt zich bezig met vastgoedontwikkeling, bouw, infra en technische dienstverlening. De Vennootschap opereert met vier divisies: Vastgoed, Woningbouw, Utiliteit en Infra. De meeste activiteiten in Duitsland en België zijn opgenomen in het segment Infra. De woningbouwactiviteiten in België zijn opgenomen in het operationele segment Woningbouw.

Gegevens Heijmans

Aantal werknemers 4.839
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 22.420
Cashflow per aandeel 4,86
Intrinsieke waarde per aandeel 11,04
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,35
Rendement eigen vermogen (%) 18,80
Koers einde boekjaar 14,90

NAW Gegevens Heijmans

Adres Graafsebaan 65
Postcode 5248 JT
Plaats Rosmalen
Land Netherlands
Tel +31735435220
Fax
Website http://www.heijmans.nl
E-mail gpeters@heijmans.nl

Kerncijfers Heijmans

Kerncijfers 2021202020192018
Omzet (mln.) 1.749,611.749,551.604,051.580,30
EBITDA (mln.) 89,0089,7549,8241,04
Bedrijfs resultaat (mln.) 55,2055,6539,5528,41
Resultaat voor belasting (mln.) 54,9740,0434,8520,56
Netto winst (mln.) 50,3040,1530,0620,49
Winst per aandeel 2,241,851,400,96
Koers winst verhouding 6,655,045,368,33
Dividend per aandeel 0,880,730,28
Dividend rendement 5,91%7,82%3,73%

Balans Heijmans

Balans (mln.) 2021202020192018
Materiële activa 132,67126,8041,9743,96
Immateriële activa 73,5974,6175,6378,66
Financiële activa 103,8496,6564,2594,63
Vaste activa 343,22332,77330,20253,14
Voorraden 259,82281,63204,57206,94
Debiteuren 136,76103,13185,45175,68
Overige vorderingen 0,260,20
Liquide middelen 209,57175,06109,3788,93
Vlottende activa 648,21597,87568,20522,97
Totaal activa 991,43930,64898,40776,11
Gewoon kapitaal 267,59226,41177,96149,10
Preferent kapitaal 20,2828,7216,68-40,26
Langlopende schulden 183,88157,27144,0789,01
Kortlopende schulden 539,97546,96576,36538,00
Totaal passiva 991,43930,64898,40776,11

Overige data Heijmans

2021202020192018
Aantal werknemers 4.8394.8334.7254.483
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 22.42021.72021.41021.410
Cashflow per aandeel 4,865,901,961,24
Intrinsieke waarde per aandeel 11,049,698,036,96
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,350,960,931,15
Rendement eigen vermogen (%) 18,8017,7316,8913,74
Koers einde boekjaar 14,909,337,508,00

Raad van bestuur Heijmans

CEO Ton Hillen
CFO Gavin van Boekel
Chairman (Board of Directors) Sjoerd Vollebregt
Member of Board of Directors Martika Jonk
Member of Board of Directors Arnout E. Traas
Member of Board of Directors Ans Knape-Vosmer
Vice-Chairman (Board of Directors) Ron Icke
Premium

Heijmans' haat-liefdeverhouding met TenneT

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

Indices

AEX 748,88 +1,67 +0,22% 09:31
AEX GR 2.780,24 +4,36 +0,16% 09:16
AMX 1.012,65 +3,93 +0,39% 09:31
ASCX 1.306,37 -0,62 -0,05% 09:16
BEL 20 3.847,63 -13,28 -0,34% 09:31
Germany40^ 15.148,40 +15,55 +0,10% 09:31
UK100 7.768,27 -15,22 -0,20% 09:31
Citi ESTOXX 50 4.172,80 -10,39 -0,25% 09:31
US30^ 33.892,23 -39,06 -0,12% 09:31
Nasd100^ 11.972,12 -43,59 -0,36% 09:31
Japan225^ 27.356,49 -149,72 -0,54% 09:31
US500^ 4.045,41 -9,38 -0,23% 09:31
EUR/USD 1,0878 -0,0013 -0,12% 09:31
BUND 137,16 -0,68 -0,49% 09:31
Brent 87,77 +0,36 +0,41% 09:31
Gold spot 1.924,04 -5,06 -0,26% 09:31
WTI 81,59 +0,45 +0,55% 09:31

Laatste beursnieuws

  1. 09:20 Frans consumentenvertrouwen iets omlaag (ABM Financial News)
  2. 09:13 WDP wint op hoger Damrak (ABM Financial News)
  3. 09:02 Vestas schiet toch nog tekort (ABM Financial News)
  4. 08:45 Hennes & Mauritz ziet kwartaalresulta... (ABM Financial News)
  5. 08:13 AEX gaat vermoedelijk hoger van start (ABM Financial News)
  6. 08:10 Ook nog ASML, het vliegt weer aan all... (Arend Jan Kamp)
  7. 07:53 'Nederland en Japan lijken nieuwe exp... (ABM Financial News)

Heatmap

Meld u aan

Zorg dat u op de hoogte bent van al het nieuws, door u in te schrijven op een van onze gratis nieuwsbrieven.

Aanmelden

Agenda

  1. 27-01-2023 Warehouses de Pauw Comm VA - Jaarresultaat 2022
  2. 27-01-2023 KBC Ancora CVA - Halfjaarresultaten 2022
  3. 27-01-2023 Signify NV - Jaarresultaat 2022
  4. 27-01-2023 Frankrijk - Vastgoed Frankrijk - Dec 2022
  5. 27-01-2023 Frankrijk - Consumentenvertrouwen Frankrijk - Jan 2023
  6. 27-01-2023 Verenigde Staten - Consumentenuitgave Verenigde Staten - Dec 2022
  7. 30-01-2023 Koninklijke Philips NV - Jaarresultaat 2022
  8. 30-01-2023 Nederland - Producentenprijsindex Nederland - Dec 2022
  9. 30-01-2023 Nederland - Ondernemersvertrouwen Nederland - Jan 2023
  10. 30-01-2023 Japan - Detailhandel Japan - Dec 2022
Ga naar de Financiële agenda