11,900
+0,020 (+0,17%)

Fundamentele analyse Heijmans

Heijmans N.V. houdt zich bezig met vastgoedontwikkeling, bouw, infra en technische dienstverlening. De Vennootschap opereert met vier divisies: Vastgoed, Woningbouw, Utiliteit en Infra. De meeste activiteiten in Duitsland en België zijn opgenomen in het segment Infra. De woningbouwactiviteiten in België zijn opgenomen in het operationele segment Woningbouw.

Gegevens Heijmans

Aantal werknemers 4.839
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 22.420
Cashflow per aandeel 4,86
Intrinsieke waarde per aandeel 11,04
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,35
Rendement eigen vermogen (%) 18,80
Koers einde boekjaar 14,90

NAW Gegevens Heijmans

Adres Graafsebaan 65
Postcode 5248 JT
Plaats Rosmalen
Land Netherlands
Tel +31735435220
Fax
Website http://www.heijmans.nl
E-mail gpeters@heijmans.nl

Kerncijfers Heijmans

Kerncijfers 2021202020192018
Omzet (mln.) 1.749,611.749,551.604,051.580,30
EBITDA (mln.) 89,0089,7549,8241,04
Bedrijfs resultaat (mln.) 55,2055,6539,5528,41
Resultaat voor belasting (mln.) 54,9740,0434,8520,56
Netto winst (mln.) 50,3040,1530,0620,49
Winst per aandeel 2,241,851,400,96
Koers winst verhouding 6,655,045,368,33
Dividend per aandeel 0,880,730,28
Dividend rendement 5,91%7,82%3,73%

Balans Heijmans

Balans (mln.) 2021202020192018
Materiële activa 132,67126,8041,9743,96
Immateriële activa 73,5974,6175,6378,66
Financiële activa 103,8496,6564,2594,63
Vaste activa 343,22332,77330,20253,14
Voorraden 259,82281,63204,57206,94
Debiteuren 136,76103,13185,45175,68
Overige vorderingen 0,260,20
Liquide middelen 209,57175,06109,3788,93
Vlottende activa 648,21597,87568,20522,97
Totaal activa 991,43930,64898,40776,11
Gewoon kapitaal 267,59226,41177,96149,10
Preferent kapitaal 20,2828,7216,68-40,26
Langlopende schulden 183,88157,27144,0789,01
Kortlopende schulden 539,97546,96576,36538,00
Totaal passiva 991,43930,64898,40776,11

Overige data Heijmans

2021202020192018
Aantal werknemers 4.8394.8334.7254.483
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 22.42021.72021.41021.410
Cashflow per aandeel 4,865,901,961,24
Intrinsieke waarde per aandeel 11,049,698,036,96
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,350,960,931,15
Rendement eigen vermogen (%) 18,8017,7316,8913,74
Koers einde boekjaar 14,909,337,508,00

Raad van bestuur Heijmans

CEO Ton Hillen
CFO Gavin van Boekel
Chairman (Board of Directors) Sjoerd Vollebregt
Member of Board of Directors Martika Jonk
Member of Board of Directors Arnout E. Traas
Member of Board of Directors Ans Knape-Vosmer
Vice-Chairman (Board of Directors) Ron Icke

Indices

AEX 682,96 +4,61 +0,68% 20 mei
AEX GR 2.510,09 +16,91 +0,68% 20 mei
AMX 1.015,51 +8,91 +0,89% 20 mei
ASCX 1.371,90 +8,40 +0,62% 20 mei
BEL 20 3.923,17 +30,44 +0,78% 20 mei
Germany40^ 14.037,90 +155,60 +1,12% 20 mei
UK100 7.400,46 0,00 0,00% 20 mei
Citi ESTOXX 50 3.662,99 +20,16 +0,55% 20 mei
US30^ 31.254,13 0,00 0,00% 20 mei
Nasd100^ 11.811,92 0,00 0,00% 20 mei
Japan225^ 26.729,02 0,00 0,00% 20 mei
US500^ 3.900,31 0,00 0,00% 20 mei
EUR/USD 1,0565 +0,0015 +0,14% 22:26
BUND 153,95 0,00 0,00% 20 mei
Brent 112,99 0,00 0,00% 20 mei
Gold spot 1.846,60 0,00 0,00% 21 mei
WTI 110,68 0,00 0,00% 20 mei

Laatste beursnieuws

  1. 14:19 Video: ergste op de beurs wellicht al... (ABM Financial News)
  2. 11:49 Wat rustiger week voor de boeg (ABM Financial News)
  3. 11:16 Valuta: euro geholpen door aanstaande... (ABM Financial News)
  4. 11:13 Siemens lanceert bod op Siemens Gamesa (ABM Financial News)
  5. 10:43 Apple wil productie buiten China opvo... (ABM Financial News)
  6. 09:48 Video: beursjaar 2022 biedt ideale ko... (ABM Financial News)
  7. 09:17 Uitgelicht: superdividend ABN AMRO va... (ABM Financial News)

Heatmap

Meld u aan

Zorg dat u op de hoogte bent van al het nieuws, door u in te schrijven op een van onze gratis nieuwsbrieven.

Aanmelden

Agenda

  1. 23-05-2022 Xior Student Housing NV - notering ex-dividend
  2. 23-05-2022 Retail Estates NV - Jaarresultaat 2021/22
  3. 23-05-2022 Belgie - Ondernemersvertrouwen België - May 2022
  4. 23-05-2022 Nederland - Vastgoed Nederland - Apr 2022
  5. 23-05-2022 Brunel International NV - notering ex-dividend
  6. 23-05-2022 Jensen Group NV - notering ex-dividend
  7. 23-05-2022 NN Group NV - notering ex-dividend
  8. 23-05-2022 Inclusio S.A. - notering ex-dividend
  9. 23-05-2022 Aalberts Industries NV - notering ex-dividend
  10. 23-05-2022 VGP NV - notering ex-dividend
Ga naar de Financiële agenda