24,170
0,000 (0,00%)

Fundamentele analyse ArcelorMittal

ArcelorMittal SA is een in Luxemburg gevestigd staalproductiebedrijf. Het bedrijf werd opgericht in 2006. ArcelorMittal SA houdt zich wereldwijd bezig met de productie en distributie van staalproducten en is actief in verschillende segmenten, zoals platstaal, langstaal en mijnbouw.

Gegevens ArcelorMittal

Aantalwerknemers 126.756
Aantaluitstaandeaandelenx1000 842.000
Cashflowperaandeel 9,08
Intrinsiekewaardeperaandeel 63,60
KoersIntrinsiekewaardeverhouding 0,40
Rendementeigenvermogen 1,70
Koerseindeboekjaar 25,68

NAW Gegevens ArcelorMittal

Adres Boulevard d'Avranches 24-26
Postcode 1160
Plaats Luxembourg
Land Luxembourg
Tel +442032142893
Fax
Website https://corporate.arcelormittal.com/investors
E-mail Investor.Relations@arcelormittal.com

Kerncijfers ArcelorMittal

Kerncijfers 2023202220212020
Omzet (mln.) 68.275,0079.844,0076.571,0053.270,00
EBITDA (mln.) 6.053,0013.878,0019.281,004.937,00
Bedrijfsresultaat (mln.) 2.340,0010.272,0016.976,002.110,00
Resultaat voor belasting (mln.) 1.260,0011.255,0018.025,001.231,00
Netto winst (mln.) 919,009.302,0014.956,00-733,00
Winst per aandeel 1,0910,2113,53-0,64
Koerswinstverhouding 23,562,412,08-29,50
Dividend per aandeel 0,500,440,380,30
Dividendrendement 1,95%1,79%1,35%1,59%

Balans ArcelorMittal

Balans (mln.) 2023202220212020
Materieleactiva 33.656,0030.167,0030.075,0030.622,00
Immaterieleactiva 5.102,004.903,004.425,004.312,00
Financieleactiva 10.591,0011.884,0011.465,009.797,00
Vasteactiva 60.677,0057.429,0055.573,0054.079,00
Voorraden 18.759,0020.087,0019.858,0012.328,00
Debiteuren 3.661,003.839,005.143,003.072,00
Liquidemiddelen 7.783,009.414,004.371,005.963,00
Vlottendeactiva 33.240,0037.118,0034.939,0027.973,00
Totaalactiva 93.917,0094.547,0090.512,0082.052,00
Gewoonkapitaal 53.961,0053.152,0049.106,0038.280,00
Preferentkapitaal -18.942,00-19.358,00-17.563,00-18.919,00
Aandeelvanderden 2.107,002.438,002.238,001.957,00
Langlopendeschulden 16.080,0016.559,0015.001,0019.148,00
Kortlopendeschulden 21.769,0022.398,0024.167,0022.667,00
Totaalpassiva 93.917,0094.547,0090.512,0082.052,00

Overige data ArcelorMittal

2023202220212020
Aantalwerknemers 126.756154.352158.000167.743
Aantaluitstaandeaandelenx1000 842.000911.0001.105.0001.140.000
Cashflowperaandeel 9,0811,208,963,58
Intrinsiekewaardeperaandeel 63,6057,9644,1333,29
Koers intrinsiekewaardeverhouding 0,400,420,640,57
Rendementeigenvermogen 1,7017,5030,46-1,91
Koerseindeboekjaar 25,6824,5828,1518,88

Raad van bestuur ArcelorMittal

CEO Aditya Mittal
CFO Genuino M. Christino
Chairman (Board of Directors) Lakshmi N Mittal
CHRO Stephanie Werner-Dietz
Member of Board of Directors Etienne Schneider
Member of Board of Directors Patricia Barbizet
Member of Board of Directors Aditya Mittal
Member of Board of Directors Clarissa Lins
Member of Board of Directors Vanisha Mittal Bhatia
Member of Board of Directors Karyn Ovelmen
Member of Board of Directors Karel de Gucht
Member of Board of Directors Bruno Lafont
Member of Board of Directors Tye Burt
Member of Board of Directors Michel Wurth
Member of the Management Board Dilip Oommen
Member of the Management Board John Brett
Member of the Management Board Brad Davey
Member of the Management Board Vijay Goyal
Member of the Management Board Stefan Buys
Member of the Management Board Jefferson de Paula
Member of the Management Board Geert Van Poelvoorde
Premium

Q1 pleister op de wonde voor stroef ArcelorMittal

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

Indices

AEX 911,71 -3,24 -0,35% 09:02
AEX GR 3.545,48 0,00 0,00% 20 mei
AMX 954,30 -0,66 -0,07% 09:02
ASCX 1.226,32 0,00 0,00% 20 mei
BEL 20 3.990,07 -16,87 -0,42% 09:02
Germany40^ 18.749,00 -19,96 -0,11% 09:02
UK100 8.392,73 -13,78 -0,16% 09:01
EURO50 5.058,90 -8,02 -0,16% 09:01
US30^ 39.829,80 -8,60 -0,02% 09:01
Nasd100^ 18.667,20 -21,20 -0,11% 09:02
Japan225^ 38.961,70 -341,10 -0,87% 09:00
US500^ 5.312,15 -0,43 -0,01% 09:01
EUR/USD 1,0863 +0,0004 +0,04% 09:02
BUND 130,63 +0,04 +0,03% 09:02
Brent 83,00 -0,61 -0,73% 09:02
Gold spot 2.410,19 -16,03 -0,66% 09:02
WTI 78,60 -0,61 -0,77% 09:01

Laatste beursnieuws

  1. 08:15 AEX maakt pas op de plaats, maar let ... (Pieter Kort)
  2. 08:09 AEX start handelsdag vermoedelijk lic... (ABM Financial News)
  3. 08:07 Duitse producentenprijzen verder gedaald (ABM Financial News)
  4. 07:54 Opnieuw sterke omzetgroei voor Envipco (ABM Financial News)
  5. 07:25 Onderzoekscentrum imec investeert mil... (ABM Financial News)
  6. 07:14 Hongkong flink lager in Azië (ABM Financial News)
  7. 07:09 Europese beurzen openen waarschijnlij... (ABM Financial News)

Heatmap

Meld u aan

Zorg dat u op de hoogte bent van al het nieuws, door u in te schrijven op een van onze gratis nieuwsbrieven.

Aanmelden

Agenda

  1. 21-05-2024 Roularta Media Group NV - Algemene Aandeelhoudersvergadering
  2. 21-05-2024 Exmar NV - Algemene Aandeelhoudersvergadering
  3. 21-05-2024 Elia System Operator NV - Algemene Aandeelhoudersvergadering
  4. 21-05-2024 Envipco Holding NV - Resultaten 1e kwartaal 2024
  5. 21-05-2024 Pharming Group NV - Algemene Aandeelhoudersvergadering
  6. 21-05-2024 Alfen NV - Resultaten 1e kwartaal 2024
  7. 21-05-2024 DEME Group NV - notering ex-dividend
  8. 21-05-2024 Evs Broadcast Equipment SA - Algemene Aandeelhoudersvergadering
  9. 21-05-2024 Jensen Group NV - Algemene Aandeelhoudersvergadering
  10. 21-05-2024 Qrf Comm VA - Algemene Aandeelhoudersvergadering
Ga naar de Financiële agenda