21,360
+0,695 (+3,36%)

Fundamentele analyse ArcelorMittal

ArcelorMittal SA is 's werelds grootste mijnbouw- en staalbedrijf. Met een productieoutput van meer dan 80 miljoen. ton ruw staal en ongeveer 90 miljoen ton ijzererts is de Groep in Amerika, Afrika en Europa's grootste staalproducent. Het operationele bereik van mijnactiviteiten op de productie van staalassortimenten tot verkoop van producten. Deze producten worden zowel in de automobiel- en bouwsector als in huishoudelijke apparaten en verpakkingen gebruikt, maar ook als grondstof. De operationele activiteit is onderverdeeld in zes segmenten "Flat Carbon Americas", "Flat Carbon Europe", "Long Carbon Americas en Europa", "Azië, Afrika evenals CIS" en "Distribution Solutions" en "Mining". De groep is actief in meer dan 170 landen en is actief op vier continenten, meer dan 50 productiesites. In 2011 heeft de Groep haar staalactiviteiten ondergebracht in de dochter Aperam. Ontwikkelde het bedrijf in 2007 door de fusie van Arcelor en Mittal Steel.

Gegevens ArcelorMittal

Aantal werknemers 158.000
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 1.105.000
Cashflow per aandeel 8,96
Intrinsieke waarde per aandeel 44,13
Koers Intrinsieke waarde verhouding 0,64
Rendement eigen vermogen (%) 30,46
Koers einde boekjaar 28,15

NAW Gegevens ArcelorMittal

Adres Boulevard d'Avranches 24-26
Postcode 1160
Plaats Luxembourg
Land Luxembourg
Tel +442032142893
Fax
Website http://www.arcelormittal.com
E-mail investor.relations@arcelormittal.com

Kerncijfers ArcelorMittal

Kerncijfers 2021202020192018
Omzet (mln.) 76.571,0053.270,0070.615,0076.033,00
EBITDA (mln.) 19.281,004.937,003.669,009.205,00
Bedrijfs resultaat (mln.) 16.976,002.110,00-1.325,005.596,00
Resultaat voor belasting (mln.) 18.025,001.231,00-1.932,004.981,00
Netto winst (mln.) 14.956,00-733,00-2.454,005.149,00
Winst per aandeel 13,53-0,64-2,425,08
Koers winst verhouding 2,08-29,50-6,463,57
Dividend per aandeel 0,380,300,300,20
Dividend rendement 1,35%1,59%1,92%1,10%

Balans ArcelorMittal

Balans (mln.) 2021202020192018
Materiële activa 30.075,0030.622,0036.231,0035.638,00
Immateriële activa 4.425,004.312,005.432,005.728,00
Financiële activa 11.465,009.797,006.529,004.906,00
Vaste activa 55.573,0054.079,0059.292,0058.774,00
Voorraden 19.858,0012.328,0017.296,0020.744,00
Debiteuren 5.143,003.072,003.569,004.432,00
Liquide middelen 4.371,005.963,004.995,002.354,00
Vlottende activa 34.939,0027.973,0028.616,0032.475,00
Totaal activa 90.512,0082.052,0087.908,0091.249,00
Gewoon kapitaal 49.106,0038.280,0038.521,0042.086,00
Preferent kapitaal -17.563,00-18.919,00-18.892,57-18.156,57
Aandeel van derden 2.238,001.957,001.962,002.022,00
Langlopende schulden 15.001,0019.148,0026.138,0023.686,00
Kortlopende schulden 24.167,0022.667,0021.287,0023.455,00
Totaal passiva 90.512,0082.052,0087.908,0091.249,00

Overige data ArcelorMittal

2021202020192018
Aantal werknemers 158.000167.743191.000199.000
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 1.105.0001.140.0001.021.9001.021.900
Cashflow per aandeel 8,963,585,894,11
Intrinsieke waarde per aandeel 44,1333,2937,3740,99
Koers Intrinsieke waarde verhouding 0,640,570,420,44
Rendement eigen vermogen (%) 30,46-1,91-6,3712,23
Koers einde boekjaar 28,1518,8815,6418,14

Raad van bestuur ArcelorMittal

CEO Aditya Mittal
CFO Genuino M. Christino
Chairman (Board of Directors) Lakshmi Mittal
Member of Board of Directors Etienne Schneider
Member of Board of Directors Clarissa Lins
Member of Board of Directors Vanisha Mittal Bhatia
Member of Board of Directors Karyn Ovelmen
Member of Board of Directors Suzanne Nimocks
Member of Board of Directors Karel de Gucht
Member of Board of Directors Bruno Lafont
Member of Board of Directors Tye Burt
Member of Board of Directors Michel Wurth
Member of Board of Directors Aditya Mittal
Member of the Management Board John Brett
Member of the Management Board Brad Davey
Member of the Management Board Vijay Goyal
Member of the Management Board Stefan Buys
Member of the Management Board Jefferson de Paula
Member of the Management Board Geert Van Poelvoorde
Member of the Management Board Dilip Oommen
Member of the Management Board Bart Wille
President Lakshmi N Mittal
Premium

ArcerlorMittal houdt zich goed staande

Het laatste advies leest u als abonnee van IEX Premium

Ontdek IEX Premium

Indices

AEX 645,87 +5,25 +0,82% 16:32
AEX GR 2.391,52 +20,04 +0,85% 16:17
AMX 859,33 +1,70 +0,20% 16:32
ASCX 1.161,43 +0,25 +0,02% 16:17
BEL 20 3.366,90 -3,31 -0,10% 16:32
Germany40^ 12.200,00 +224,45 +1,87% 16:32
UK100 6.912,78 +82,09 +1,20% 16:32
Citi ESTOXX 50 3.339,01 +55,81 +1,70% 16:32
US30^ 29.332,23 +542,97 +1,89% 16:32
Nasd100^ 11.152,55 +141,95 +1,29% 16:32
Japan225^ 26.516,12 +592,82 +2,29% 16:32
US500^ 3.656,17 +61,50 +1,71% 16:32
EUR/USD 0,9825 +0,0029 +0,29% 16:32
BUND 140,79 +2,53 +1,83% 16:32
Brent 88,94 +3,65 +4,28% 16:32
Gold spot 1.689,07 +28,53 +1,72% 16:32
WTI 83,83 +4,06 +5,09% 16:32

Laatste beursnieuws

  1. 16:15 Amerikaanse bouwuitgaven dalen harder... (ABM Financial News)
  2. 16:10 Video: Amerikaanse aandelen prijzen a... (ABM Financial News)
  3. 16:05 Amerikaanse industrie groeit minder h... (ABM Financial News)
  4. 15:51 Amerikaanse industrie groeit iets harder (ABM Financial News)
  5. 15:00 Hogere start Wall Street aanstaande (ABM Financial News)
  6. 14:36 Beursblik: druk op Renewi niet operat... (ABM Financial News)
  7. 14:10 Beursblik: UBS verlaagt koersdoel DSM (ABM Financial News)

Heatmap

Meld u aan

Zorg dat u op de hoogte bent van al het nieuws, door u in te schrijven op een van onze gratis nieuwsbrieven.

Aanmelden

Agenda

  1. 03-10-2022 Nederland - EMU-Schuld Nederland
  2. 03-10-2022 Duitsland - Frankfurt Stock Exchange gesloten
  3. 03-10-2022 Iep Invest NV - notering ex-dividend
  4. 03-10-2022 Japan - Industriële bestellingen Japan Manufacturing PMI
  5. 03-10-2022 Frankrijk - Industriële bestellingen Frankrijk Manufacturing PMI
  6. 03-10-2022 Duitsland - PMI Duitsland - Manufacturing PMI
  7. 03-10-2022 Verenigde Staten - Ondernemersvertrouwen Verenigde Staten - Sep 2022 ISM Mfg Index
  8. 03-10-2022 Verenigde Staten - Vastgoed Verenigde Staten - Construction Spending Aug 2022
  9. 04-10-2022 Nederland - Rente en wisselkoersen - Sep 2022
  10. 04-10-2022 Nederland - Rentetermijnstructuur - Sep 2022
Ga naar de Financiële agenda