26,000
+0,170 (+0,66%)

Fundamentele analyse ArcelorMittal

ArcelorMittal SA is 's werelds grootste mijnbouw- en staalbedrijf. Met een productieoutput van meer dan 80 miljoen. ton ruw staal en ongeveer 90 miljoen ton ijzererts is de Groep in Amerika, Afrika en Europa's grootste staalproducent. Het operationele bereik van mijnactiviteiten op de productie van staalassortimenten tot verkoop van producten. Deze producten worden zowel in de automobiel- en bouwsector als in huishoudelijke apparaten en verpakkingen gebruikt, maar ook als grondstof. De operationele activiteit is onderverdeeld in zes segmenten "Flat Carbon Americas", "Flat Carbon Europe", "Long Carbon Americas en Europa", "Azië, Afrika evenals CIS" en "Distribution Solutions" en "Mining". De groep is actief in meer dan 170 landen en is actief op vier continenten, meer dan 50 productiesites. In 2011 heeft de Groep haar staalactiviteiten ondergebracht in de dochter Aperam. Ontwikkelde het bedrijf in 2007 door de fusie van Arcelor en Mittal Steel.

Gegevens ArcelorMittal

Aantal werknemers 167.743
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 1.140.000
Cashflow per aandeel 3,58
Intrinsieke waarde per aandeel 33,29
Koers Intrinsieke waarde verhouding 0,57
Rendement eigen vermogen (%) -1,91
Koers einde boekjaar 18,88

NAW Gegevens ArcelorMittal

Adres Boulevard d'Avranches 24-26
Postcode 1160
Plaats Luxembourg
Land Luxembourg
Tel +35247921
Fax
Website http://www.arcelormittal.com
E-mail daniel.fairclough@arcelormittal.com

Kerncijfers ArcelorMittal

Kerncijfers 2020201920182017
Omzet (mln.) 53.270,0070.615,0076.033,0068.679,00
EBITDA (mln.) 4.937,003.669,009.205,008.804,00
Bedrijfs resultaat (mln.) 2.110,00-1.325,005.596,005.830,00
Resultaat voor belasting (mln.) 1.231,00-1.932,004.981,005.007,00
Netto winst (mln.) -733,00-2.454,005.149,004.568,00
Winst per aandeel -0,64-2,425,084,48
Koers winst verhouding -29,50-6,463,577,26
Dividend per aandeel 0,300,300,200,10
Dividend rendement 1,59%1,92%1,10%0,31%

Balans ArcelorMittal

Balans (mln.) 2020201920182017
Materiële activa 30.622,0036.231,0035.638,0036.971,00
Immateriële activa 4.312,005.432,005.728,005.737,00
Financiële activa 9.797,006.529,004.906,005.555,00
Vaste activa 54.079,0059.292,0058.774,0058.552,00
Voorraden 12.328,0017.296,0020.744,0017.986,00
Debiteuren 3.072,003.569,004.432,003.863,00
Overige vorderingen 51,00
Liquide middelen 5.963,004.995,002.354,002.786,00
Vlottende activa 27.973,0028.616,0032.475,0026.745,00
Totaal activa 82.052,0087.908,0091.249,0085.297,00
Gewoon kapitaal 38.280,0038.521,0042.086,0038.789,00
Preferent kapitaal -18.919,00-18.892,57-18.156,57-16.638,57
Aandeel van derden 1.957,001.962,002.022,002.066,00
Langlopende schulden 19.148,0026.138,0023.686,0023.032,00
Kortlopende schulden 22.667,0021.287,0023.455,0021.410,00
Totaal passiva 82.052,0087.908,0091.249,0085.297,00

Overige data ArcelorMittal

2020201920182017
Aantal werknemers 167.743191.000199.000197.000
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 1.140.0001.021.9001.021.9001.021.900
Cashflow per aandeel 3,585,894,114,47
Intrinsieke waarde per aandeel 33,2937,3740,9937,86
Koers Intrinsieke waarde verhouding 0,570,420,440,86
Rendement eigen vermogen (%) -1,91-6,3712,2311,78
Koers einde boekjaar 18,8815,6418,1432,52

Raad van bestuur ArcelorMittal

CEO Lakshmi Mittal
CFO Aditya Mittal
Chairman (Board of Directors) Lakshmi Mittal
CTO Brian Aranha
Member of Board of Directors Jeannot Krecké
Member of Board of Directors Suzanne Nimocks
Member of Board of Directors Karel de Gucht
Member of Board of Directors Bruno Lafont
Member of Board of Directors Tye Burt
Member of Board of Directors Michel Wurth
Member of Board of Directors Vanisha Mittal Bhatia
Member of Board of Directors Karyn Ovelmen

Indices

AEX 788,67 -2,78 -0,35% 27 sep
AEX GR 2.841,00 -42,30 -1,47% 27 sep
AMX 1.083,04 +0,89 +0,08% 27 sep
ASCX 1.372,17 -5,60 -0,41% 27 sep
BEL 20 4.177,29 +38,37 +0,93% 27 sep
Germany40^ 15.607,50 +33,62 +0,22% 27 sep
UK100 7.069,91 +13,48 +0,19% 27 sep
Citi ESTOXX 50 4.171,97 +8,69 +0,21% 27 sep
US30^ 34.879,88 0,00 0,00% 27 sep
Nasd100^ 15.205,96 0,00 0,00% 27 sep
Japan225^ 30.231,21 0,00 0,00% 27 sep
US500^ 4.443,63 0,00 0,00% 27 sep
EUR/USD 1,1696 -0,0025 -0,21% 00:22
BUND 170,25 +0,05 +0,03% 27 sep
Brent 78,69 +1,53 +1,98% 27 sep
Gold spot 1.750,90 +0,77 +0,04% 00:22
WTI 75,52 +1,55 +2,10% 27 sep

Laatste beursnieuws

  1. 27 sep Beursupdate: AEX op Wall Street (ABM Financial News)
  2. 27 sep Gemengd beeld op Wall Street (ABM Financial News)
  3. 27 sep Fed-president New York mikt op inflat... (ABM Financial News)
  4. 27 sep Olieprijs hoger gesloten (ABM Financial News)
  5. 27 sep Tech lager op gemengd Wall Street (ABM Financial News)
  6. 27 sep Europese beurzen licht hoger gesloten (ABM Financial News)
  7. 27 sep Flow Traders investeert in shape Q (ABM Financial News)

Heatmap

Meld u aan

Zorg dat u op de hoogte bent van al het nieuws, door u in te schrijven op een van onze gratis nieuwsbrieven.

Aanmelden

Agenda

  1. 28-09-2021 Emakina Group - Halfjaarresultaten 2021
  2. 28-09-2021 SCHEERDERS VAN KERCHOVE'S VERENIGDE FABRIKEN NV - Halfjaarresultaten 2021
  3. 28-09-2021 Frankrijk - Consumentenvertrouwen Frankrijk - Sept 2021
  4. 28-09-2021 Verenigde Staten - Detailhandel Verenigde Staten - Johnson Redbook Retail Sales Index
  5. 28-09-2021 Verenigde Staten - Consumentenvertrouwen Verenigde Staten - Sep 2021
  6. 28-09-2021 Verenigde Staten - Leading Indicators USA - Aug 2021
  7. 28-09-2021 Verenigde Staten - Vastgoed Verenigde Staten - S&P/C-S Home Prices Jul 2021
  8. 29-09-2021 Etablissementen Franz Colruyt NV - Algemene Aandeelhoudersvergadering
  9. 29-09-2021 Belgie - Consumptieprijsindex België - Sep 2021
  10. 29-09-2021 Belgie - Inflatie België - Sep 2021
Ga naar de Financiële agenda