46,800
0,000 (0,00%)

Fundamentele analyse Arcadis

Arcadis is een internationaal geëngageerd advies- en ingenieursbureau. Zo werkt het bedrijf aan integrale projecten op het gebied van infrastructuur, milieu, gebouwen en communicatie. Jaarlijks is zij betrokken bij duizenden projecten voor nationale en internationale opdrachtgevers in zowel de publieke als de private sector. Het bedrijf behoort tot de top tien van zijn activiteiten wereldwijd.

Gegevens Arcadis

Aantal werknemers 27.939
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 89.570
Cashflow per aandeel 4,92
Intrinsieke waarde per aandeel 9,57
Koers Intrinsieke waarde verhouding 2,83
Rendement eigen vermogen (%) 2,40
Koers einde boekjaar 27,04

NAW Gegevens Arcadis

Adres Gustav Mahlerplein 97-103
Postcode 1082
Plaats Amsterdam
Land Netherlands
Tel +31202011011
Fax
Website http://www.arcadis.com
E-mail ir@arcadis.com

Kerncijfers Arcadis

Kerncijfers 2020201920182017
Omzet (mln.) 3.312,513.482,423.261,353.219,75
EBITDA (mln.) 348,78230,43138,41195,12
Bedrijfs resultaat (mln.) 83,3097,1832,70124,56
Resultaat voor belasting (mln.) 76,5354,754,6692,35
Netto winst (mln.) 21,8612,30-26,7070,80
Winst per aandeel 0,240,14-0,300,82
Koers winst verhouding 112,67148,43-35,5323,24
Dividend per aandeel 0,600,560,470,47
Dividend rendement 2,22%2,69%4,41%2,47%

Balans Arcadis

Balans (mln.) 2020201920182017
Materiële activa 340,29100,74103,5892,64
Immateriële activa 886,451.079,791.054,251.074,26
Financiële activa 9,959,818,3923,41
Vaste activa 1.284,031.512,541.232,701.258,20
Voorraden 0,250,200,220,24
Debiteuren 468,48602,90583,74579,14
Overige vorderingen 14,8423,1931,1025,16
Liquide middelen 449,16296,90240,82267,94
Vlottende activa 1.479,771.650,741.475,851.449,15
Totaal activa 2.763,803.163,282.708,552.707,35
Gewoon kapitaal 911,38962,51941,92977,89
Preferent kapitaal -114,14-48,96-83,62-90,58
Aandeel van derden -1,242,882,202,69
Langlopende schulden 740,93788,80521,16620,07
Kortlopende schulden 1.112,721.409,091.243,271.106,71
Totaal passiva 2.763,803.163,282.708,552.707,35

Overige data Arcadis

2020201920182017
Aantal werknemers 27.93927.87527.35427.327
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 89.57090.44089.02087.410
Cashflow per aandeel 4,922,412,411,73
Intrinsieke waarde per aandeel 9,5710,0910,1210,72
Koers Intrinsieke waarde verhouding 2,832,061,051,78
Rendement eigen vermogen (%) 2,401,28-2,837,24
Koers einde boekjaar 27,0420,7810,6619,06

Raad van bestuur Arcadis

CEO Peter Oosterveer
CFO Sarah Kujilaars
Chairman (Board of Directors) Niek Hoek
Member of Board of Directors Maarten Schönfeld
Member of Board of Directors Deanna Goodwin
Member of Board of Directors Michiel Lap
Member of Board of Directors Ruth Markland
Member of Board of Directors Michael Putnam
Member of Board of Directors Wee Gee Ang

Indices

AEX 812,97 +5,33 +0,66% 22 okt
AEX GR 2.935,59 +19,53 +0,67% 22 okt
AMX 1.067,26 +3,47 +0,33% 22 okt
ASCX 1.367,65 -4,40 -0,32% 22 okt
BEL 20 4.217,69 +20,49 +0,49% 22 okt
Germany40^ 15.573,00 +100,44 +0,65% 22 okt
UK100 7.222,11 0,00 0,00% 22 okt
Citi ESTOXX 50 4.196,02 +24,67 +0,59% 22 okt
US30^ 35.666,03 0,00 0,00% 22 okt
Nasd100^ 15.351,61 0,00 0,00% 22 okt
Japan225^ 28.733,95 0,00 0,00% 22 okt
US500^ 4.545,27 0,00 0,00% 22 okt
EUR/USD 1,1649 +0,0023 +0,19% 22 okt
BUND 168,46 0,00 0,00% 22 okt
Brent 84,91 0,00 0,00% 22 okt
Gold spot 1.792,36 0,00 0,00% 22 okt
WTI 84,06 0,00 0,00% 22 okt

Laatste beursnieuws

  1. 22 okt Beursupdate: AEX op Wall Street (ABM Financial News)
  2. 22 okt Wall Street licht lager gesloten (ABM Financial News)
  3. 22 okt Olieprijs hoger gesloten (ABM Financial News)
  4. 22 okt Wall Street koerst af op licht lager ... (ABM Financial News)
  5. 22 okt AEX bereikt nieuw record na positieve... (ABM Financial News)
  6. 22 okt Europese beurzen hoger gesloten (ABM Financial News)
  7. 22 okt Powell: Verhoogde inflatie kan tot ve... (ABM Financial News)

Heatmap

Meld u aan

Zorg dat u op de hoogte bent van al het nieuws, door u in te schrijven op een van onze gratis nieuwsbrieven.

Aanmelden

Agenda

  1. 25-10-2021 Belgie - Ondernemersvertrouwen België - Oct 2021
  2. 25-10-2021 TINC Comm VA - notering ex-dividend
  3. 26-10-2021 Xior Student Housing NV - Resultaten 3e kwartaal 2021
  4. 26-10-2021 Bone Therapeutics SA - Resultaten 3e kwartaal 2021
  5. 26-10-2021 Koninklijke KPN NV - Resultaten 3e kwartaal 2021
  6. 26-10-2021 Koninklijke KPN NV - Resultaten 3e kwartaal 2021
  7. 26-10-2021 ASM International NV - Resultaten 3e kwartaal 2021
  8. 26-10-2021 Verenigde Staten - Detailhandel Verenigde Staten - Johnson Redbook Retail Sales Index
  9. 26-10-2021 BE Semiconductor Industries NV - Resultaten 3e kwartaal 2021
  10. 26-10-2021 Verenigde Staten - Consumentenvertrouwen Verenigde Staten - Oct 2021
Ga naar de Financiële agenda