7,470
-0,020 (-0,27%)

Fundamentele analyse TomTom

TomTom NV is een in Nederland gevestigde onderneming voor communicatieapparatuur. Het bedrijf werd opgericht in 1991. TomTom NV levert locatiegegevens en -technologie aan bestuurders, autofabrikanten, bedrijven en ontwikkelaars.

Gegevens TomTom

Aantal werknemers 3.708
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 128.840
Cashflow per aandeel 0,25
Intrinsieke waarde per aandeel 1,41
Koers Intrinsieke waarde verhouding 4,53
Rendement eigen vermogen (%) -11,57
Koers einde boekjaar 6,39

NAW Gegevens TomTom

Adres 154 De Ruyterkade
Postcode 1011 AC
Plaats Amsterdam
Land Netherlands
Tel +31 (0)20 757 5000
Fax
Website www.tomtom.com
E-mail ir@tomtom.com

Kerncijfers TomTom

Kerncijfers 2022202120202019
Omzet (mln.) 536,34506,93528,19700,76
EBITDA (mln.) -40,94-19,52-2,1061,03
Bedrijfs resultaat (mln.) -97,61-93,19-287,71-230,96
Resultaat voor belasting (mln.) -94,80-86,86-295,02-1.060,24
Netto winst (mln.) -102,74-94,65-257,64632,89
Winst per aandeel -0,80-0,74-1,973,70
Koers winst verhouding -8,11-12,31-4,282,55

Balans TomTom

Balans (mln.) 2023202220212020
Materiële activa 68,9457,4657,7365,83
Immateriële activa 212,57235,21262,77309,77
Financiële activa 13,8117,988,73
Vaste activa 307,10331,38361,37407,73
Voorraden 14,8214,6619,5926,15
Debiteuren 69,1665,7456,1879,66
Liquide middelen 315,19132,73355,82372,45
Vlottende activa 488,80476,12529,37570,29
Totaal activa 795,89807,50890,74978,02
Gewoon kapitaal 181,59199,61282,72387,62
Preferent kapitaal 99,17127,60
Langlopende schulden 321,38310,34317,05309,95
Kortlopende schulden 292,92297,56290,97280,45
Totaal passiva 795,89807,50890,74978,02

Overige data TomTom

2023202220212020
Aantal werknemers 3.7083.7694.4244.477
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 128.840127.850127.710130.560
Cashflow per aandeel 0,25-0,250,29-0,15
Intrinsieke waarde per aandeel 1,411,562,212,97
Koers Intrinsieke waarde verhouding 4,534,154,122,84
Rendement eigen vermogen (%) -11,57-51,47-33,48-66,47
Koers einde boekjaar 6,396,499,118,44

Raad van bestuur TomTom

CEO Harold Goddijn
CFO Taco Titulaer
Chairman (Board of Directors) Derk J. Haank
CMO Corinne Vigreux
CPO Johan Land
CRO Mike Schoofs
CTO Eric Bowman
Member of Board of Directors Marili ’t Hooft-Bolle
Member of Board of Directors Gemma Postlethwaite
Member of Board of Directors Michael D. Rhodin
Member of Board of Directors Jack de Kreij
Member of the Management Board Alain de Taeye
Premium

TomTom onderliggend sterk en vooruitzichten zijn goed

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

Indices

AEX 852,56 -2,41 -0,28% 14:55
AEX GR 3.265,58 -8,09 -0,25% 14:40
AMX 899,34 -1,31 -0,15% 14:55
ASCX 1.220,13 -8,08 -0,66% 14:40
BEL 20 3.697,35 -10,13 -0,27% 14:55
Germany40^ 17.439,10 +19,77 +0,11% 14:55
UK100 7.700,42 -18,37 -0,24% 14:54
Citi ESTOXX 50 4.867,00 -3,92 -0,08% 14:55
US30^ 39.145,39 +46,63 +0,12% 14:55
Nasd100^ 17.963,36 +53,68 +0,30% 14:55
Japan225^ 39.368,78 -74,65 -0,19% 14:54
US500^ 5.092,53 +9,14 +0,18% 14:54
EUR/USD 1,0857 +0,0033 +0,31% 14:55
BUND 132,85 -0,44 -0,33% 14:55
Brent 80,59 -0,22 -0,27% 14:54
Gold spot 2.032,94 -2,64 -0,13% 14:55
WTI 76,36 -0,21 -0,27% 14:54

Laatste beursnieuws

  1. 14:42 Wall Street begint afwachtend aan nie... (ABM Financial News)
  2. 13:40 Universal Music Group neemt Mavin Glo... (ABM Financial News)
  3. 12:43 Futures voorspellen lichtrode opening... (ABM Financial News)
  4. 12:34 Beursblik: markt let op vooruitzichte... (ABM Financial News)
  5. 12:03 Europese beurzen nemen gas terug (ABM Financial News)
  6. 11:18 Valuta: inflatiecijfer kan dollar ver... (ABM Financial News)
  7. 10:45 PostNL omlaag op rood Damrak (ABM Financial News)

Heatmap

Meld u aan

Zorg dat u op de hoogte bent van al het nieuws, door u in te schrijven op een van onze gratis nieuwsbrieven.

Aanmelden

Agenda

  1. 26-02-2024 Accentis NV - Jaarresultaat 2023
  2. 26-02-2024 Iep Invest NV - Jaarresultaat 2023
  3. 26-02-2024 Retail Estates NV - Resultaten 3e kwartaal 2023/24
  4. 26-02-2024 PostNL NV - Jaarresultaat 2023
  5. 26-02-2024 Palmboomen Cultuur Maatschappij Mopoli Palmeraies De Mopoli NV - notering ex-dividend
  6. 26-02-2024 Palmboomen Cultuur Maatschappij Mopoli Palmeraies De Mopoli NV - notering ex-dividend
  7. 27-02-2024 Japan - Consumptieprijsindex Japan - Jan 2024
  8. 27-02-2024 Aperam SA - notering ex-dividend (Amsterdam)
  9. 27-02-2024 ASM International NV - Resultaten 4e kwartaal 2023
  10. 27-02-2024 Ctac NV - Jaarresultaat 2023
Ga naar de Financiële agenda