6,970
-0,150 (-2,11%)

Fundamentele analyse TomTom

TomTom is de toonaangevende, onafhankelijke specialist op het gebied van locatietechnologie, die mobiliteit vormgeeft door middel van zeer nauwkeurige kaarten, navigatiesoftware, realtime verkeersinformatie en services. Door jarenlange ervaring te combineren met toonaangevende zakelijke en technologiepartners, maakt het bedrijf geconnecteerde voertuigen, slimme mobiliteit en uiteindelijk autonoom rijden mogelijk. Het bedrijf heeft vestigingen in 30 landen. Honderden miljoenen mensen over de hele wereld vertrouwen op TomTom-technologieën.

Gegevens TomTom

Aantal werknemers 4.477
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 130.560
Cashflow per aandeel -0,15
Intrinsieke waarde per aandeel 2,97
Koers Intrinsieke waarde verhouding 2,84
Rendement eigen vermogen (%) -66,47
Koers einde boekjaar 8,44

NAW Gegevens TomTom

Adres 154 De Ruyterkade
Postcode 1011 AC
Plaats Amsterdam
Land Netherlands
Tel +31 (0)20 757 5000
Fax
Website www.tomtom.com
E-mail ir@tomtom.com

Kerncijfers TomTom

Kerncijfers 2020201920182017
Omzet (mln.) 528,19700,76686,80903,39
EBITDA (mln.) -2,10967,39213,25144,58
Bedrijfs resultaat (mln.) -287,71675,4155,06-196,42
Resultaat voor belasting (mln.) -295,02-151,546,38-197,42
Netto winst (mln.) -257,64632,8944,86-203,99
Winst per aandeel -1,974,810,19-0,89
Koers winst verhouding -4,281,9673,92-9,28

Balans TomTom

Balans (mln.) 2020201920182017
Materiële activa 65,8328,5926,3833,62
Immateriële activa 309,77572,45827,021.009,27
Financiële activa 8,734,573,904,22
Vaste activa 407,73646,40908,421.054,57
Voorraden 26,1525,3226,4031,61
Debiteuren 79,6699,7892,53114,25
Liquide middelen 372,45436,52247,70120,85
Vlottende activa 570,29662,77586,51319,83
Totaal activa 978,021.309,171.494,921.374,40
Gewoon kapitaal 387,62665,93774,11752,39
Preferent kapitaal 127,60188,51251,80263,16
Aandeel van derden 2,31
Langlopende schulden 309,95312,94323,95281,39
Kortlopende schulden 280,45330,30396,86338,30
Totaal passiva 978,021.309,171.494,921.374,40

Overige data TomTom

2020201920182017
Aantal werknemers 4.4774.7124.8344.738
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 130.560132.370235.320235.320
Cashflow per aandeel -0,150,710,970,73
Intrinsieke waarde per aandeel 2,975,033,293,20
Koers Intrinsieke waarde verhouding 2,841,874,272,58
Rendement eigen vermogen (%) -66,4795,045,79-27,11
Koers einde boekjaar 8,449,4214,048,26

Raad van bestuur TomTom

CEO Harold Goddijn
CFO Taco Titulaer
Chairman (Board of Directors) Derk J. Haank
Member of Board of Directors Hala Zeine
Member of Board of Directors Michael D. Rhodin
Member of Board of Directors Jack de Kreij
Vice-Chairman (Board of Directors) Jacqueline Tammenoms Bakker

Indices

AEX 789,49 -8,66 -1,09% 17 sep
AEX GR 2.843,26 -31,16 -1,08% 17 sep
AMX 1.089,38 -3,41 -0,31% 17 sep
ASCX 1.383,93 -3,47 -0,25% 17 sep
BEL 20 4.133,21 -17,71 -0,43% 17 sep
Germany30^ 15.514,00 -137,75 -0,88% 17 sep
UK100 6.982,16 0,00 0,00% 17 sep
Citi ESTOXX 50 4.133,56 -60,54 -1,44% 17 sep
US30^ 34.581,20 0,00 0,00% 17 sep
Nasd100^ 15.334,66 0,00 0,00% 17 sep
Japan225^ 30.350,19 0,00 0,00% 17 sep
US500^ 4.431,70 0,00 0,00% 17 sep
EUR/USD 1,1727 0,0000 0,00% 17 sep
BUND 171,04 0,00 0,00% 17 sep
Brent 75,39 0,00 0,00% 17 sep
Gold spot 1.754,40 0,00 0,00% 17 sep
WTI 71,86 0,00 0,00% 17 sep

Laatste beursnieuws

  1. 09:48 Ruim 228 miljoen coronabesmettingen w... (ABM Financial News)
  2. 18 sep Veel lock-ups op Chinese aandelen lop... (ABM Financial News)
  3. 18 sep Citadel verkleint belang in Fugro fra... (ABM Financial News)
  4. 18 sep Farage meldt belang in DGB (ABM Financial News)
  5. 18 sep Meulman meldt belang in Van Lanschot (ABM Financial News)
  6. 18 sep Bijna 228 miljoen coronabesmettingen ... (ABM Financial News)
  7. 17 sep Beursupdate: AEX op Wall Street (ABM Financial News)

Heatmap

Meld u aan

Zorg dat u op de hoogte bent van al het nieuws, door u in te schrijven op een van onze gratis nieuwsbrieven.

Aanmelden

Agenda

  1. 20-09-2021 Japan - Tokyo Stock Exchange gesloten
  2. 21-09-2021 Belgie - Consumentenvertrouwen België - Sep 2021
  3. 21-09-2021 Verenigde Staten - Detailhandel Verenigde Staten - Johnson Redbook Retail Sales Index
  4. 21-09-2021 Verenigde Staten - Detailhandel Verenigde Staten - Johnson Redbook Retail Sales Index
  5. 21-09-2021 Nederland - Vastgoed Nederland - Sep 2021
  6. 21-09-2021 Nederland - Investeringen ondernemingen Nederland - Jul 2021
  7. 21-09-2021 Nederland - Consumentenuitgave Nederland - Jul 2021
  8. 21-09-2021 Nederland - Consumentenvertrouwen Nederland - Sep 2021
  9. 22-09-2021 Japan - Rente Japan
  10. 22-09-2021 Verenigde Staten - Vastgoed Verenigde Staten - Existing Home Sales Aug 2021
Ga naar de Financiële agenda