4,350
+0,080 (+1,87%)

Fundamentele analyse ForFarmers

ForFarmers is een internationaal opererend veevoederbedrijf. De groep biedt uitgebreide voeroplossingen voor de conventionele en biologische veehouderij. Kernactiviteiten zijn de productie en verkoop van veevoeder, retailproducten (zaden, meststoffen en pesticiden), commodities (food, feed en fuel), ruwvoer en natvoer. ForFarmers heeft productiefaciliteiten in Nederland, België, Duitsland en het Verenigd Koninkrijk.

Gegevens ForFarmers

Aantal werknemers 2.502
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 95.810
Cashflow per aandeel 1,02
Intrinsieke waarde per aandeel 3,44
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,55
Rendement eigen vermogen (%) 3,97
Koers einde boekjaar 5,34

NAW Gegevens ForFarmers

Adres Kwinkweerd 12
Postcode 7241
Plaats CW Lochem
Land Netherlands
Tel +31573288800
Fax
Website http://www.forfarmersgroup.eu
E-mail investors@forfarmers.eu

Kerncijfers ForFarmers

Kerncijfers 2020201920182017
Omzet (mln.) 2.358,332.464,682.410,072.219,62
EBITDA (mln.) 100,2987,95106,83105,54
Bedrijfs resultaat (mln.) 24,2316,9578,8477,91
Resultaat voor belasting (mln.) 30,2327,6274,4575,53
Netto winst (mln.) 14,1518,0058,5958,55
Winst per aandeel 0,150,180,580,58
Koers winst verhouding 35,6031,8913,8818,00
Dividend per aandeel 0,290,280,300,30
Dividend rendement 5,43%4,88%3,73%2,87%

Balans ForFarmers

Balans (mln.) 2020201920182017
Materiële activa 292,46268,44262,20206,73
Immateriële activa 96,29139,77168,0296,23
Financiële activa 27,4127,2125,3924,02
Vaste activa 428,39472,40471,40339,28
Voorraden 93,7695,9597,8776,72
Debiteuren 185,16184,69213,27178,72
Overige vorderingen 3,463,862,070,09
Liquide middelen 68,6662,7651,76161,30
Vlottende activa 388,30393,08402,32448,01
Totaal activa 816,69865,48873,72787,29
Gewoon kapitaal 356,93413,22435,59405,30
Preferent kapitaal 212,43-2,01-7,55-5,69
Aandeel van derden 5,565,135,174,63
Langlopende schulden 132,52115,14142,49111,86
Kortlopende schulden 321,68331,99290,47265,50
Totaal passiva 816,69865,48873,72787,29

Overige data ForFarmers

2020201920182017
Aantal werknemers 2.5022.5702.6542.325
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 95.810106.260106.260106.260
Cashflow per aandeel 1,020,900,771,10
Intrinsieke waarde per aandeel 3,443,633,823,53
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,551,582,112,96
Rendement eigen vermogen (%) 3,974,3513,4514,45
Koers einde boekjaar 5,345,748,0510,44

Raad van bestuur ForFarmers

CEO Yoram Knoop
CFO Arnout Traas
Chairman (Board of Directors) Cees de Jong
COO Steven Read
Member of Board of Directors Erwin Wunnekink
Member of Board of Directors Roger Gerritzen
Member of Board of Directors Cees van Rijn
Member of Board of Directors Vincent Hulshof
Vice-Chairman (Board of Directors) Sandra Addink-Berendsen

Indices

AEX 788,67 -2,78 -0,35% 27 sep
AEX GR 2.841,00 -42,30 -1,47% 27 sep
AMX 1.083,04 +0,89 +0,08% 27 sep
ASCX 1.372,17 -5,60 -0,41% 27 sep
BEL 20 4.177,29 +38,37 +0,93% 27 sep
Germany40^ 15.607,50 +33,62 +0,22% 27 sep
UK100 7.069,91 +13,48 +0,19% 27 sep
Citi ESTOXX 50 4.171,97 +8,69 +0,21% 27 sep
US30^ 34.879,88 0,00 0,00% 27 sep
Nasd100^ 15.205,96 0,00 0,00% 27 sep
Japan225^ 30.231,21 0,00 0,00% 27 sep
US500^ 4.443,63 0,00 0,00% 27 sep
EUR/USD 1,1697 -0,0024 -0,20% 00:12
BUND 170,25 +0,05 +0,03% 27 sep
Brent 78,69 +1,53 +1,98% 27 sep
Gold spot 1.751,04 +0,92 +0,05% 00:12
WTI 75,52 +1,55 +2,10% 27 sep

Laatste beursnieuws

  1. 27 sep Beursupdate: AEX op Wall Street (ABM Financial News)
  2. 27 sep Gemengd beeld op Wall Street (ABM Financial News)
  3. 27 sep Fed-president New York mikt op inflat... (ABM Financial News)
  4. 27 sep Olieprijs hoger gesloten (ABM Financial News)
  5. 27 sep Tech lager op gemengd Wall Street (ABM Financial News)
  6. 27 sep Europese beurzen licht hoger gesloten (ABM Financial News)
  7. 27 sep Flow Traders investeert in shape Q (ABM Financial News)

Heatmap

Meld u aan

Zorg dat u op de hoogte bent van al het nieuws, door u in te schrijven op een van onze gratis nieuwsbrieven.

Aanmelden

Agenda

  1. 28-09-2021 Emakina Group - Halfjaarresultaten 2021
  2. 28-09-2021 SCHEERDERS VAN KERCHOVE'S VERENIGDE FABRIKEN NV - Halfjaarresultaten 2021
  3. 28-09-2021 Frankrijk - Consumentenvertrouwen Frankrijk - Sept 2021
  4. 28-09-2021 Verenigde Staten - Detailhandel Verenigde Staten - Johnson Redbook Retail Sales Index
  5. 28-09-2021 Verenigde Staten - Consumentenvertrouwen Verenigde Staten - Sep 2021
  6. 28-09-2021 Verenigde Staten - Leading Indicators USA - Aug 2021
  7. 28-09-2021 Verenigde Staten - Vastgoed Verenigde Staten - S&P/C-S Home Prices Jul 2021
  8. 29-09-2021 Etablissementen Franz Colruyt NV - Algemene Aandeelhoudersvergadering
  9. 29-09-2021 Belgie - Consumptieprijsindex België - Sep 2021
  10. 29-09-2021 Belgie - Inflatie België - Sep 2021
Ga naar de Financiële agenda