8,190
+0,050 (+0,61%)

Fundamentele analyse Exmar

EXMAR beschrijft zichzelf als een leverancier van multidisciplinaire maritieme en offshore oplossingen. De Groep ontwerpt en levert wereldwijd duurzame en efficiënte waardeketens voor zijn klanten voor de productie, opslag, levering en het transport van olie en gas.

Gegevens Exmar

Aantal werknemers 1.849
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 57.230
Cashflow per aandeel 1,96
Intrinsieke waarde per aandeel 9,29
Koers Intrinsieke waarde verhouding 0,46
Rendement eigen vermogen (%) 2,16
Koers einde boekjaar 4,30

NAW Gegevens Exmar

Adres De Gerlachkaai 20
Postcode B-2000
Plaats Antwerpen
Land Belgium
Tel +3232475611
Fax
Website http://www.exmar.be
E-mail corporate@exmar.be

Kerncijfers Exmar

Kerncijfers 2021202020192018
Omzet (mln.) 149,27286,68158,25127,40
EBITDA (mln.) 177,5036,3823,07
Bedrijfs resultaat (mln.) 2,38139,1613,314,05
Resultaat voor belasting (mln.) 13,5792,98-8,87-14,14
Netto winst (mln.) 11,6091,93-13,22-15,91
Winst per aandeel 0,201,61-0,23-0,28
Koers winst verhouding 21,481,71-22,96-21,36
Dividend per aandeel 0,080,15
Dividend rendement 1,86%5,45%

Balans Exmar

Balans (mln.) 2021202020192018
Materiële activa 655,71566,57578,40566,46
Immateriële activa 0,080,070,200,40
Financiële activa 111,52103,11145,04153,82
Vaste activa 767,31669,75729,74720,68
Debiteuren 55,15124,8030,0325,00
Overige vorderingen 1,003,471,350,19
Liquide middelen 71,13105,12119,90107,11
Vlottende activa 234,08262,18180,02183,66
Totaal activa 1.001,40931,92909,77904,34
Gewoon kapitaal 536,23545,66448,73462,79
Preferent kapitaal 11,602,2144,3544,35
Aandeel van derden 0,270,260,21-0,02
Langlopende schulden 315,35278,30325,18225,38
Kortlopende schulden 149,55107,70135,65216,20
Totaal passiva 1.001,40931,92909,77904,34

Overige data Exmar

2021202020192018
Aantal werknemers 1.8491.6252.4162.084
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 57.23057.23059.50059.500
Cashflow per aandeel 1,960,93-0,26
Intrinsieke waarde per aandeel 9,299,387,547,78
Koers Intrinsieke waarde verhouding 0,460,290,700,77
Rendement eigen vermogen (%) 2,1616,85-2,95-3,44
Koers einde boekjaar 4,302,755,285,98

Raad van bestuur Exmar

CEO Nicolas Saverys
CFO Patrick De Brabandere
Chairman (Board of Directors) Philippe Bodson
Member of Board of Directors Michel Delbaere
Member of Board of Directors Baron Philippe Vlerick
Member of Board of Directors Ludwig Criel
Member of Board of Directors Wouter de Geest
Member of Board of Directors Isabelle Vleurinck
Member of Board of Directors Nicolas Saverys
Member of Board of Directors Pauline Saverys
Member of Board of Directors Barbara Saverys
Member of Board of Directors Ariane Saverys

Indices

AEX 720,17 +1,83 +0,25% 17:21
AEX GR 2.676,27 +7,65 +0,29% 17:03
AMX 938,26 +1,19 +0,13% 17:21
ASCX 1.208,12 -1,61 -0,13% 17:10
BEL 20 3.690,31 -16,31 -0,44% 17:23
Germany40^ 14.271,60 +10,41 +0,07% 17:24
UK100 7.482,47 -17,02 -0,23% 17:23
Citi ESTOXX 50 3.923,68 -4,69 -0,12% 17:24
US30^ 33.748,86 +161,02 +0,48% 17:21
Nasd100^ 11.583,79 +99,64 +0,87% 17:24
Japan225^ 27.692,84 +122,72 +0,45% 17:23
US500^ 3.951,52 +19,90 +0,51% 17:21
EUR/USD 1,0547 +0,0039 +0,37% 17:24
BUND 141,91 -0,62 -0,43% 17:24
Brent 76,17 -1,19 -1,54% 17:21
Gold spot 1.787,90 +2,15 +0,12% 17:21
WTI 71,61 -0,77 -1,06% 17:23

Laatste beursnieuws

  1. 17:14 Exxon Mobil breidt aandeleninkoop for... (ABM Financial News)
  2. 16:38 Beursagenda: macro-economisch (ABM Financial News)
  3. 16:38 Beursagenda: buitenlandse fondsen (ABM Financial News)
  4. 16:37 Beursagenda: Nederlandse bedrijven (ABM Financial News)
  5. 16:12 Beursblik: tech niet langer groeiaandeel (ABM Financial News)
  6. 15:08 Lek Canadese oliepijplijn stuwt oliep... (ABM Financial News)
  7. 14:47 Wall Street koerst af op hogere opening (ABM Financial News)

Heatmap

Meld u aan

Zorg dat u op de hoogte bent van al het nieuws, door u in te schrijven op een van onze gratis nieuwsbrieven.

Aanmelden

Agenda

  1. 08-12-2022 Nederland - Inflatie Nederland - Nov 2022
  2. 08-12-2022 Japan - BNP Japan - Q3 2022 The Second Preliminary
  3. 08-12-2022 Japan - Consumentenuitgave Japan - Q3 2022 The Second Preliminary
  4. 08-12-2022 Japan - Overheidsuitgaven Japan - Q3 2022 The Second Preliminary
  5. 08-12-2022 Nederland - Consumptieprijsindex Nederland - Nov 2022
  6. 08-12-2022 Nederland - Industriële bestellingen Nederland - Oct 2022
  7. 09-12-2022 Duitsland - Loonkosten Duitsland - Q3 2022
  8. 09-12-2022 Verenigde Staten - Producentenprijsindex Verenigde Staten - Nov 2022
  9. 12-12-2022 Verenigd Koninkrijk - BNP Verenigd Koninkrijk - October 2022
  10. 12-12-2022 Verenigd Koninkrijk - Handelsbalans Verenigd Koninkrijk - Oct 2022
Ga naar de Financiële agenda