35,960
-0,150 (-0,42%)

Fundamentele analyse Galapagos

Galapagos is een in België gevestigde onderneming met hoofdkantoor in Mechelen. Het bedrijf werd in 1999 opgericht als een joint venture tussen Crucell en Tibotec. Galapagos is een biotechnologiebedrijf in de klinische fase dat zich toelegt op de ontdekking en ontwikkeling van kleine moleculegeneesmiddelen.

Gegevens Galapagos

Aantal werknemers 1.309
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 65.500
Cashflow per aandeel -7,69
Intrinsieke waarde per aandeel 40,36
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,22
Rendement eigen vermogen (%) -3,91
Koers einde boekjaar 49,22

NAW Gegevens Galapagos

Adres Industriepark Mechelen Noord, Generaal De Wittelaan L11 A3
Postcode 2800
Plaats Mechelen
Land Belgium
Tel +3215342900
Fax
Website http://www.glpg.com
E-mail ir@glpg.com

Kerncijfers Galapagos

Kerncijfers 2021202020192018
Omzet (mln.) 538,60530,26895,88317,85
EBITDA (mln.) -130,96-159,95-28,57
Bedrijfs resultaat (mln.) -165,60-178,63-33,65
Resultaat voor belasting (mln.) -145,19-315,35150,06-29,21
Netto winst (mln.) -103,23-305,44149,84-29,26
Winst per aandeel -1,58-4,692,32-0,54
Koers winst verhouding -31,15-17,1680,39-149,19

Balans Galapagos

Balans (mln.) 2021202020192018
Materiële activa 137,51103,3823,14
Immateriële activa 60,1067,573,63
Financiële activa 1,28
Vaste activa 331,31348,38110,64
Voorraden 20,570,28
Debiteuren 111,34148,4218,61
Liquide middelen 4.703,185.161,475.780,831.290,80
Vlottende activa 4.861,855.369,351.328,85
Totaal activa 5.193,165.717,736.068,611.439,50
Gewoon kapitaal 2.643,362.670,362.875,661.214,25
Preferent kapitaal -11,90-14,102.525,88-60,35
Langlopende schulden 1.983,332.412,105,34
Kortlopende schulden 566,47635,27219,90
Totaal passiva 5.193,165.717,736.068,611.439,50

Overige data Galapagos

2021202020192018
Aantal werknemers 1.3091.3041.003725
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 65.50065.08064.67054.470
Cashflow per aandeel -7,69-6,5749,62-2,62
Intrinsieke waarde per aandeel 40,3641,0344,4722,29
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,221,964,193,61
Rendement eigen vermogen (%) -3,91-11,445,21-2,41
Koers einde boekjaar 49,2280,48186,5080,56

Raad van bestuur Galapagos

CBO Andre Hoekema
CCO Michele Manto
CEO Dr. Paul Stoffels
Chairman (Board of Directors) Dr. Paul Stoffels
CMO Walid Abi-Saab
COO Bart Filius
Member of Board of Directors Mary Kerr
Member of Board of Directors Dan Baker
Member of Board of Directors Daniel O'Day
Member of Board of Directors Peter Guenter
Member of Board of Directors Elisabeth Svanberg
Member of Board of Directors Linda Higgins
Member of Board of Directors Jérôme Contamine
Member of Board of Directors Raj Parekh
Premium

Galapagos is voorlopig dood geld

Het laatste advies leest u als abonnee van IEX Premium

Ontdek IEX Premium

Indices

AEX 720,14 +1,80 +0,25% 16:54
AEX GR 2.677,29 +8,67 +0,32% 16:37
AMX 939,46 +2,39 +0,26% 16:55
ASCX 1.210,09 +0,36 +0,03% 16:35
BEL 20 3.690,68 -15,94 -0,43% 16:49
Germany40^ 14.285,80 +24,61 +0,17% 16:49
UK100 7.479,69 -19,80 -0,26% 16:49
Citi ESTOXX 50 3.926,68 -1,69 -0,04% 16:49
US30^ 33.857,81 +269,97 +0,80% 16:55
Nasd100^ 11.629,02 +144,87 +1,26% 16:49
Japan225^ 27.720,34 +150,22 +0,54% 16:49
US500^ 3.968,76 +37,14 +0,94% 16:55
EUR/USD 1,0538 +0,0029 +0,28% 16:50
BUND 142,00 -0,53 -0,37% 16:49
Brent 76,47 -0,89 -1,15% 16:55
Gold spot 1.791,02 +5,27 +0,30% 16:54
WTI 72,24 -0,14 -0,19% 16:49

Laatste beursnieuws

  1. 16:38 Beursagenda: macro-economisch (ABM Financial News)
  2. 16:38 Beursagenda: buitenlandse fondsen (ABM Financial News)
  3. 16:37 Beursagenda: Nederlandse bedrijven (ABM Financial News)
  4. 16:12 Beursblik: tech niet langer groeiaandeel (ABM Financial News)
  5. 15:08 Lek Canadese oliepijplijn stuwt oliep... (ABM Financial News)
  6. 14:47 Wall Street koerst af op hogere opening (ABM Financial News)
  7. 14:36 Nieuwe steunaanvragen VS licht omhoog (ABM Financial News)

Heatmap

Meld u aan

Zorg dat u op de hoogte bent van al het nieuws, door u in te schrijven op een van onze gratis nieuwsbrieven.

Aanmelden

Agenda

  1. 08-12-2022 Nederland - Inflatie Nederland - Nov 2022
  2. 08-12-2022 Japan - BNP Japan - Q3 2022 The Second Preliminary
  3. 08-12-2022 Japan - Consumentenuitgave Japan - Q3 2022 The Second Preliminary
  4. 08-12-2022 Japan - Overheidsuitgaven Japan - Q3 2022 The Second Preliminary
  5. 08-12-2022 Nederland - Consumptieprijsindex Nederland - Nov 2022
  6. 08-12-2022 Nederland - Industriële bestellingen Nederland - Oct 2022
  7. 09-12-2022 Duitsland - Loonkosten Duitsland - Q3 2022
  8. 09-12-2022 Verenigde Staten - Producentenprijsindex Verenigde Staten - Nov 2022
  9. 12-12-2022 Verenigd Koninkrijk - BNP Verenigd Koninkrijk - October 2022
  10. 12-12-2022 Verenigd Koninkrijk - Handelsbalans Verenigd Koninkrijk - Oct 2022
Ga naar de Financiële agenda