24,300
0,000 (0,00%)

Fundamentele analyse Flow Traders

Flow Traders N.V. omschrijft zichzelf als een toonaangevende, technologiegerichte liquiditeitsverschaffer die wereldwijd opereert en gespecialiseerd is in Exchange Traded Products (ETP). In termen van de totale waarde van ETP-transacties op de beurs in Europa heeft het bedrijf consequent een leidende positie, stelt Flow Traders. Het bedrijf biedt liquiditeit door bied- en laatkoersen te vermelden voor meer dan 4.000 ETP-noteringen in verschillende categorieën zoals ETF, ETC en ETN. Bovendien handelt het in meer dan 11.000 financiële instrumenten en heeft het toegang tot meer dan 90 handelsplatformen in meer dan 30 landen over de hele wereld, waaronder NYSE Arca, de BATS Exchanges, Nasdaq, Euronext, Deutsche Börse, London Stock Exchange, Borsa Italiana, SIX Swiss Exchange, Japan Exchanges en Hong Kong Stock Exchange.

Gegevens Flow Traders

Aantal werknemers 605
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 43.700
Cashflow per aandeel 5,60
Intrinsieke waarde per aandeel 10,30
Koers Intrinsieke waarde verhouding 3,13
Rendement eigen vermogen (%) 22,62
Koers einde boekjaar 32,20

NAW Gegevens Flow Traders

Adres Jacob Bontiusplaats 9
Postcode 1018 LL
Plaats Amsterdam
Land Netherlands
Tel +31207996799
Fax
Website http://www.flowtraders.com
E-mail investor.relations@flowtraders.com

Kerncijfers Flow Traders

Kerncijfers 2021202020192018
Resultaat voor belasting (mln.) 144,73571,9265,29193,94
Netto winst (mln.) 114,93464,5153,14160,93
Winst per aandeel 2,6310,261,143,46
Koers winst verhouding 12,242,6418,898,05
Dividend per aandeel 1,356,500,902,35
Dividend rendement 4,19%24,02%4,18%8,44%

Balans Flow Traders

Balans (mln.) 2021202020192018
Gewoon kapitaal 508,17589,94331,05341,05
Preferent kapitaal 67,2850,9015,2814,15
Totaal passiva 10.823,728.448,456.755,556.780,17

Overige data Flow Traders

2021202020192018
Aantal werknemers 605564513436
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 43.70045.28046.53046.530
Cashflow per aandeel 5,605,991,701,86
Intrinsieke waarde per aandeel 10,306,616,214,98
Koers Intrinsieke waarde verhouding 3,134,093,475,59
Rendement eigen vermogen (%) 22,6278,7416,0547,19
Koers einde boekjaar 32,2027,0621,5427,84

Raad van bestuur Flow Traders

CEO Dennis Dijkstra
CFO Mike Kuehnel
Chairman (Board of Directors) Rudolf Ferscha
CRO Britta Achmann
CTO Thomas Wolff
Member of Board of Directors Olivier Bisserier
Member of Board of Directors Linda Hovius
Member of Board of Directors Ilonka Jankovich
Member of Board of Directors Roger Hodenius
Member of the Management Board Folkert Joling
Vice-Chairman (Board of Directors) Jan van Kuijk

Indices

AEX 656,71 0,00 0,00% 06 jul
AEX GR 2.415,41 0,00 0,00% 06 jul
AMX 883,77 0,00 0,00% 06 jul
ASCX 1.241,12 0,00 0,00% 06 jul
BEL 20 3.711,71 0,00 0,00% 06 jul
Germany40^ 12.721,30 +126,78 +1,01% 08:52
UK100 7.178,88 +11,92 +0,17% 08:52
Citi ESTOXX 50 3.458,88 +17,09 +0,50% 08:51
US30^ 31.098,66 +42,56 +0,14% 08:52
Nasd100^ 11.880,04 +15,05 +0,13% 08:52
Japan225^ 26.508,53 +229,44 +0,87% 08:52
US500^ 3.853,44 +4,16 +0,11% 08:52
EUR/USD 1,0209 +0,0025 +0,25% 08:52
BUND 151,12 -0,12 -0,08% 08:52
Brent 100,68 +0,30 +0,30% 08:52
Gold spot 1.745,06 +6,29 +0,36% 08:52
WTI 98,62 +0,09 +0,09% 08:52

Laatste beursnieuws

  1. 08:20 Recessie-angst grijpt om zich heen, m... (Pieter Kort)
  2. 08:18 Productiestijging Duitse industrie va... (ABM Financial News)
  3. 08:09 Merck dichtbij overname Seagen (ABM Financial News)
  4. 08:06 Groene start AEX voorzien (ABM Financial News)
  5. 08:04 Deutsche Bank verlaagt koersdoel Arce... (ABM Financial News)
  6. 07:36 Jefferies verlaagt koersdoel ArcelorM... (ABM Financial News)
  7. 07:35 Randstad doet overname in Australië e... (ABM Financial News)

Heatmap

Meld u aan

Zorg dat u op de hoogte bent van al het nieuws, door u in te schrijven op een van onze gratis nieuwsbrieven.

Aanmelden

Agenda

  1. 07-07-2022 Holland Colours NV - Algemene Aandeelhoudersvergadering
  2. 07-07-2022 Lucas Bols Amsterdam BV - Algemene Aandeelhoudersvergadering
  3. 07-07-2022 Nederland - Inflatie Nederland - Jun 2022
  4. 07-07-2022 Verenigde Staten - Werkgelegenheid Verenigde Staten - ADP National Employment Report
  5. 07-07-2022 Verenigde Staten - Werkgelegenheid Verenigde Staten - ADP Report Jun 2022
  6. 07-07-2022 Verenigde Staten - Handelsbalans Verenigde Staten - May 2022
  7. 07-07-2022 Verenigd Koninkrijk - Loonkosten Verenigd Koninkrijk - Jan-March 2022
  8. 07-07-2022 Nederland - Consumptieprijsindex Nederland - Jun 2022
  9. 07-07-2022 Nederland - Industriële bestellingen Nederland - May 2022
  10. 08-07-2022 Frankrijk - Handelsbalans Frankrijk – May 2022
Ga naar de Financiële agenda