32,860
+0,100 (+0,31%)

Fundamentele analyse Flow Traders

Flow Traders N.V. omschrijft zichzelf als een toonaangevende, technologiegerichte liquiditeitsverschaffer die wereldwijd opereert en gespecialiseerd is in Exchange Traded Products (ETP). In termen van de totale waarde van ETP-transacties op de beurs in Europa heeft het bedrijf consequent een leidende positie, stelt Flow Traders. Het bedrijf biedt liquiditeit door bied- en laatkoersen te vermelden voor meer dan 4.000 ETP-noteringen in verschillende categorieën zoals ETF, ETC en ETN. Bovendien handelt het in meer dan 11.000 financiële instrumenten en heeft het toegang tot meer dan 90 handelsplatformen in meer dan 30 landen over de hele wereld, waaronder NYSE Arca, de BATS Exchanges, Nasdaq, Euronext, Deutsche Börse, London Stock Exchange, Borsa Italiana, SIX Swiss Exchange, Japan Exchanges en Hong Kong Stock Exchange.

Gegevens Flow Traders

Aantal werknemers 564
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 45.280
Cashflow per aandeel 5,99
Intrinsieke waarde per aandeel 6,61
Koers Intrinsieke waarde verhouding 4,09
Rendement eigen vermogen (%) 78,74
Koers einde boekjaar 27,06

NAW Gegevens Flow Traders

Adres Jacob Bontiusplaats 9
Postcode 1018
Plaats LL Amsterdam
Land Netherlands
Tel +31207996799
Fax
Website http://www.flowtraders.com
E-mail investor.relations@flowtraders.com

Kerncijfers Flow Traders

Kerncijfers 2020201920182017
Resultaat voor belasting (mln.) 571,9265,29193,9448,44
Netto winst (mln.) 464,5153,14160,9339,60
Winst per aandeel 10,261,143,460,85
Koers winst verhouding 2,6418,898,0523,53
Dividend per aandeel 6,500,902,350,35
Dividend rendement 24,02%4,18%8,44%1,75%

Balans Flow Traders

Balans (mln.) 2020201920182017
Gewoon kapitaal 589,94331,05341,05254,10
Preferent kapitaal 50,9015,2814,1510,32
Totaal passiva 8.448,456.755,556.780,175.919,76

Overige data Flow Traders

2020201920182017
Aantal werknemers 564513436394
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 45.28046.53046.53046.530
Cashflow per aandeel 5,991,701,861,35
Intrinsieke waarde per aandeel 6,616,214,985,11
Koers Intrinsieke waarde verhouding 4,093,475,593,91
Rendement eigen vermogen (%) 78,7416,0547,1915,58
Koers einde boekjaar 27,0621,5427,8420,00

Raad van bestuur Flow Traders

CEO Dennis Dijkstra
Chairman (Board of Directors) Eric Drok
CTO Thomas Wolff
Member of Board of Directors Olivier Bisserier
Member of Board of Directors Han Sikkens
Member of Board of Directors Rudolf Ferscha
Member of Board of Directors Roger Hodenius
Vice-Chairman (Board of Directors) Jan van Kuijk

Indices

AEX 789,49 -8,66 -1,09% 17 sep
AEX GR 2.843,26 -31,16 -1,08% 17 sep
AMX 1.089,38 -3,41 -0,31% 17 sep
ASCX 1.383,93 -3,47 -0,25% 17 sep
BEL 20 4.133,21 -17,71 -0,43% 17 sep
Germany30^ 15.514,00 -137,75 -0,88% 17 sep
UK100 6.982,16 0,00 0,00% 17 sep
Citi ESTOXX 50 4.133,56 -60,54 -1,44% 17 sep
US30^ 34.581,20 0,00 0,00% 17 sep
Nasd100^ 15.334,66 0,00 0,00% 17 sep
Japan225^ 30.350,19 0,00 0,00% 17 sep
US500^ 4.431,70 0,00 0,00% 17 sep
EUR/USD 1,1727 0,0000 0,00% 17 sep
BUND 171,04 0,00 0,00% 17 sep
Brent 75,39 0,00 0,00% 17 sep
Gold spot 1.754,40 0,00 0,00% 17 sep
WTI 71,86 0,00 0,00% 17 sep

Laatste beursnieuws

  1. 09:48 Ruim 228 miljoen coronabesmettingen w... (ABM Financial News)
  2. 18 sep Veel lock-ups op Chinese aandelen lop... (ABM Financial News)
  3. 18 sep Citadel verkleint belang in Fugro fra... (ABM Financial News)
  4. 18 sep Farage meldt belang in DGB (ABM Financial News)
  5. 18 sep Meulman meldt belang in Van Lanschot (ABM Financial News)
  6. 18 sep Bijna 228 miljoen coronabesmettingen ... (ABM Financial News)
  7. 17 sep Beursupdate: AEX op Wall Street (ABM Financial News)

Heatmap

Meld u aan

Zorg dat u op de hoogte bent van al het nieuws, door u in te schrijven op een van onze gratis nieuwsbrieven.

Aanmelden

Agenda

  1. 20-09-2021 Japan - Tokyo Stock Exchange gesloten
  2. 21-09-2021 Belgie - Consumentenvertrouwen België - Sep 2021
  3. 21-09-2021 Verenigde Staten - Detailhandel Verenigde Staten - Johnson Redbook Retail Sales Index
  4. 21-09-2021 Verenigde Staten - Detailhandel Verenigde Staten - Johnson Redbook Retail Sales Index
  5. 21-09-2021 Nederland - Vastgoed Nederland - Sep 2021
  6. 21-09-2021 Nederland - Investeringen ondernemingen Nederland - Jul 2021
  7. 21-09-2021 Nederland - Consumentenuitgave Nederland - Jul 2021
  8. 21-09-2021 Nederland - Consumentenvertrouwen Nederland - Sep 2021
  9. 22-09-2021 Japan - Rente Japan
  10. 22-09-2021 Verenigde Staten - Vastgoed Verenigde Staten - Existing Home Sales Aug 2021
Ga naar de Financiële agenda