18,780
-0,150 (-0,79%)

Fundamentele analyse Flow Traders

Flow Traders NV is een wereldwijde technologiegestuurde liquiditeitsverschaffer in een breed scala van financiƫle producten, gevestigd in Nederland en opgericht in 2004.

Gegevens Flow Traders

Koerseindeboekjaar 17,96

NAW Gegevens Flow Traders

Adres Jacob Bontiusplaats 9
Postcode 1018 LL
Plaats Amsterdam
Land Netherlands
Tel +31207996799
Fax
Website https://www.flowtraders.com/investors
E-mail investor.relations@flowtraders.com

Kerncijfers Flow Traders

Kerncijfers 202220212020
Resultaat voor belasting (mln.) 161,73144,73571,92
Netto winst (mln.) 126,83114,93464,51
Winst per aandeel 2,922,6310,26
Koerswinstverhouding 7,4112,242,64
Dividend per aandeel 1,501,356,50
Dividendrendement 6,93%4,19%24,02%

Balans Flow Traders

Balans (mln.) 2023202220212020
Gewoonkapitaal 606,32508,17589,94
Preferentkapitaal 83,8067,2850,90
Totaalpassiva 11.104,6910.823,728.448,45

Overige data Flow Traders

2023202220212020
Aantalwerknemers 457605564
Aantaluitstaandeaandelenx1000 43.48043.70045.280
Cashflowperaandeel 2,165,605,99
Intrinsiekewaardeperaandeel 12,4710,306,61
Koers intrinsiekewaardeverhouding 1,743,134,09
Rendementeigenvermogen 20,9222,6278,74
Koerseindeboekjaar 17,9621,6432,2027,06

Raad van bestuur Flow Traders

CEO Mike Kuehnel
Chairman (Board of Directors) Rudolf Ferscha
Member of Board of Directors Delfin Rueda
Member of Board of Directors Mike Kuehnel
Member of Board of Directors Paul Hilgers
Member of Board of Directors Jan van Kuijk
Member of Board of Directors Folkert Joling
Member of Board of Directors Karen A. Frank
Member of Board of Directors Linda Hovius
Member of the Management Board Philip Kaufmann
Member of the Management Board Fabian Rijlaarsdam
Member of the Management Board Matheus Haserick-Lara
Member of the Management Board Quinten Koekenbier
Member of the Management Board Cam Colella
Member of the Management Board Alex Kieft
Member of the Management Board Matt O'Neill
Member of the Management Board Marc Jansen
Member of the Management Board Coen van Sevenhoven
Premium

Winst Flow Traders loopt onverwacht deukje op

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

Indices

AEX 925,23 -8,61 -0,92% 21 jun
AEX GR 3.589,59 -33,42 -0,92% 21 jun
AMX 880,49 -11,29 -1,27% 21 jun
ASCX 1.222,79 -17,37 -1,40% 21 jun
BEL 20 3.894,05 +4,70 +0,12% 21 jun
Germany40^ 18.186,30 -67,88 -0,37% 21 jun
UK100 8.238,73 0,00 0,00% 21 jun
EURO50 4.909,11 0,00 0,00% 21 jun
US30^ 39.153,70 0,00 0,00% 21 jun
Nasd100^ 19.716,70 0,00 0,00% 21 jun
Japan225^ 38.503,80 0,00 0,00% 21 jun
US500^ 5.467,16 0,00 0,00% 21 jun
EUR/USD 1,0692 -0,0012 -0,12% 21 jun
BUND 132,61 0,00 0,00% 21 jun
Brent 85,07 0,00 0,00% 21 jun
Gold spot 2.322,05 0,00 0,00% 21 jun
WTI 80,62 0,00 0,00% 21 jun

Laatste beursnieuws

  1. 21 jun Beursupdate: AEX op Wall Street (ABM Financial News)
  2. 21 jun Wall Street doet het rustig aan richt... (ABM Financial News)
  3. 21 jun Olieprijzen dalen richting weekend (ABM Financial News)
  4. 21 jun Wall Street blijft dicht bij huis (ABM Financial News)
  5. 21 jun Beursblik: vooruitzichten Nvidia blij... (ABM Financial News)
  6. 21 jun Europese beurzen nemen gas terug rich... (ABM Financial News)
  7. 21 jun Slotcall: AEX daalt, Ease2Pay piekt e... (Jasperien van Weerdt)

Heatmap

Meld u aan

Zorg dat u op de hoogte bent van al het nieuws, door u in te schrijven op een van onze gratis nieuwsbrieven.

Aanmelden

Agenda

  1. 25-06-2024 Envipco Holding NV - Algemene Aandeelhoudersvergadering
  2. 25-06-2024 Cenergy Holdings SA - notering ex-dividend
  3. 25-06-2024 Viohalco SA - notering ex-dividend
  4. 25-06-2024 Titan Cement Company SA - notering ex-dividend
  5. 26-06-2024 Gimv Investeringsmaatschappij Voor Vlanderen NV - Algemene Aandeelhoudersvergadering
  6. 28-06-2024 Azelis Group NV - notering ex-dividend
  7. 28-06-2024 Econocom Group SE - notering ex-dividend
  8. 01-07-2024 Gimv Investeringsmaatschappij Voor Vlanderen NV - notering ex-dividend
  9. 01-07-2024 Ter Beke NV - notering ex-dividend
  10. 04-07-2024 Verenigde Staten - New York Stock Exchange gesloten
Ga naar de Financiƫle agenda