22,180
-0,480 (-2,12%)

Fundamentele analyse Flow Traders

Flow Traders N.V. omschrijft zichzelf als een toonaangevende, technologiegerichte liquiditeitsverschaffer die wereldwijd opereert en gespecialiseerd is in Exchange Traded Products (ETP). In termen van de totale waarde van ETP-transacties op de beurs in Europa heeft het bedrijf consequent een leidende positie, stelt Flow Traders. Het bedrijf biedt liquiditeit door bied- en laatkoersen te vermelden voor meer dan 4.000 ETP-noteringen in verschillende categorieën zoals ETF, ETC en ETN. Bovendien handelt het in meer dan 11.000 financiële instrumenten en heeft het toegang tot meer dan 90 handelsplatformen in meer dan 30 landen over de hele wereld, waaronder NYSE Arca, de BATS Exchanges, Nasdaq, Euronext, Deutsche Börse, London Stock Exchange, Borsa Italiana, SIX Swiss Exchange, Japan Exchanges en Hong Kong Stock Exchange.

Gegevens Flow Traders

Aantal werknemers 605
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 43.700
Cashflow per aandeel 5,60
Intrinsieke waarde per aandeel 10,30
Koers Intrinsieke waarde verhouding 3,13
Rendement eigen vermogen (%) 22,62
Koers einde boekjaar 32,20

NAW Gegevens Flow Traders

Adres Jacob Bontiusplaats 9
Postcode 1018 LL
Plaats Amsterdam
Land Netherlands
Tel +31207996799
Fax
Website http://www.flowtraders.com
E-mail investor.relations@flowtraders.com

Kerncijfers Flow Traders

Kerncijfers 2021202020192018
Resultaat voor belasting (mln.) 144,73571,9265,29193,94
Netto winst (mln.) 114,93464,5153,14160,93
Winst per aandeel 2,6310,261,143,46
Koers winst verhouding 12,242,6418,898,05
Dividend per aandeel 1,356,500,902,35
Dividend rendement 4,19%24,02%4,18%8,44%

Balans Flow Traders

Balans (mln.) 2021202020192018
Gewoon kapitaal 508,17589,94331,05341,05
Preferent kapitaal 67,2850,9015,2814,15
Totaal passiva 10.823,728.448,456.755,556.780,17

Overige data Flow Traders

2021202020192018
Aantal werknemers 605564513436
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 43.70045.28046.53046.530
Cashflow per aandeel 5,605,991,701,86
Intrinsieke waarde per aandeel 10,306,616,214,98
Koers Intrinsieke waarde verhouding 3,134,093,475,59
Rendement eigen vermogen (%) 22,6278,7416,0547,19
Koers einde boekjaar 32,2027,0621,5427,84

Raad van bestuur Flow Traders

CEO Dennis Dijkstra
CFO Mike Kuehnel
Chairman (Board of Directors) Rudolf Ferscha
CRO Britta Achmann
CTO Thomas Wolff
Member of Board of Directors Olivier Bisserier
Member of Board of Directors Linda Hovius
Member of Board of Directors Ilonka Jankovich
Member of Board of Directors Roger Hodenius
Member of the Management Board Folkert Joling
Vice-Chairman (Board of Directors) Jan van Kuijk
Premium

Diversificatie Flow Traders werpt vruchten af

Het laatste advies leest u als abonnee van IEX Premium

Ontdek IEX Premium

Indices

AEX 727,09 -3,95 -0,54% 05 dec
AEX GR 2.701,11 -14,68 -0,54% 05 dec
AMX 953,98 -3,24 -0,34% 05 dec
ASCX 1.243,65 -2,08 -0,17% 05 dec
BEL 20 3.733,99 -20,23 -0,54% 05 dec
Germany40^ 14.437,50 -10,11 -0,07% 05 dec
UK100 7.559,20 0,00 0,00% 05 dec
Citi ESTOXX 50 3.950,48 -24,83 -0,62% 05 dec
US30^ 33.953,95 0,00 0,00% 05 dec
Nasd100^ 11.783,02 0,00 0,00% 05 dec
Japan225^ 27.685,59 0,00 0,00% 05 dec
US500^ 3.999,07 0,00 0,00% 05 dec
EUR/USD 1,0503 +0,0007 +0,07% 04:07
BUND 141,69 0,00 0,00% 05 dec
Brent 82,93 0,00 0,00% 05 dec
Gold spot 1.773,00 +7,05 +0,40% 04:07
WTI 77,38 0,00 0,00% 05 dec

Laatste beursnieuws

  1. 05 dec Beursupdate: AEX op Wall Street (ABM Financial News)
  2. 05 dec Wall Street lager gesloten (ABM Financial News)
  3. 05 dec Olieprijs lager gesloten (ABM Financial News)
  4. 05 dec Wall Street koerst af op lager slot (ABM Financial News)
  5. 05 dec Europese beurzen overwegend lager ges... (ABM Financial News)
  6. 05 dec Prosus aan kop in rode AEX (ABM Financial News)
  7. 05 dec Slotcall: taaie handelsdag AEX, de BI... (Martin Crum)

Heatmap

Meld u aan

Zorg dat u op de hoogte bent van al het nieuws, door u in te schrijven op een van onze gratis nieuwsbrieven.

Aanmelden

Agenda

  1. 06-12-2022 Verenigde Staten - Handelsbalans Verenigde Staten - Oct 2022
  2. 07-12-2022 Proximus NV - notering ex-dividend
  3. 07-12-2022 Home Invest Belgium SA - notering ex-dividend
  4. 07-12-2022 Frankrijk - Handelsbalans Frankrijk - Oct 2022
  5. 07-12-2022 Frankrijk - Betalingsbalans Frankrijk - Oct 2022
  6. 08-12-2022 Nederland - Inflatie Nederland - Nov 2022
  7. 08-12-2022 Japan - BNP Japan - Q3 2022 The Second Preliminary
  8. 08-12-2022 Japan - Consumentenuitgave Japan - Q3 2022 The Second Preliminary
  9. 08-12-2022 Japan - Overheidsuitgaven Japan - Q3 2022 The Second Preliminary
  10. 08-12-2022 Nederland - Consumptieprijsindex Nederland - Nov 2022
Ga naar de Financiële agenda